Universidad Ana G. Méndez - Dallas Campus

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Misyon ve Vizyon

Ana G. Méndez Üniversitesi Dallas Bölge Kampüsü, İspanyol yetişkin öğrencileri için yüksek kaliteli eğitime erişim sağlama taahhüdümüzün bir devamıdır.

Kolej dereceleri, iki dilde yapılan çalışmalarda, hızlandırılmış yetişkin eğitiminde lider olan Denver, Colorado'daki Regis Üniversitesi tarafından başarıyla geliştirilmiş ve uygulanmış orijinal olarak uyarlanmış bir model olan Ana G. Méndez Üniversitesi tarafından geliştirilen bir metodoloji ile sunulmaktadır.

shutterstock_188836907

İlkelerimiz

Felsefesinin bir parçası olarak Ana G. Mendez Üniversitesi, üç kurumumuzda öğrencileri için eşit eğitim fırsatları ilkesine uyar: Ana G. Méndez Üniversitesi (Carolina), Ana G. Méndez Üniversitesi (Gurabo) ve Ana G. Méndez Üniversitesi (Cupey).

Bu yol gösterici ilke ile Üniversite, finansal ihtiyacı olan ve uygun olan öğrencilere hibe, kolej çalışması ve krediler şeklinde çeşitli mali yardım fonları alır, alır ve yönetir. Öğrenci yardım fonları Federal ve Eyalet hükümetleri, Kurum ve özel sektörün bağışlarından sağlanmaktadır.

Kurumumuz bu fonları olabildiğince verimli bir şekilde dağıtarak akademik hedefine ulaşma maliyetlerini karşılamaya uygun olduğu kadar çok sayıda finansal yardım programı olan bir öğrenciye fayda sağlamaktadır.

Ana G. Mendez Üniversitesi Mali Yardım Portalı, yürürlükteki düzenlemelere göre fon dağıtımında bize rehberlik eden politika ve prosedürleri sunmaktadır. Ayrıca öğrenciye, herhangi bir federal finansal yardıma erişim için gerekli Finansal Öğrenci Yardımı için Ücretsiz Başvurunun (FAFSA) nasıl tamamlanacağı da dahil olmak üzere finansal yardıma başvurma talimatı verir. Öğrencilerin bilmesi gereken diğer ilgili normlar, politikalar ve düzenlemeler de dahildir.

Konumlar

Dallas

Address
3010 N. Stemmons Fwy. Dallas, Texas, TX 75247
Dallas, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin