University Of California Merced

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

University Of California Merced ( UC MERCED ), Kaliforniya Üniversitesi'ndeki en yeni kampüs ve 21. yüzyılın ilk Amerikan araştırma üniversitesidir.

University Of California Merced , üniversitenin öğretme, araştırma ve kamu hizmeti misyonunu yerine getirmede, yeni bilgileri keşfedip aktararak ve organize bilginin aktif bir deposu olarak işleyerek topluma fayda University Of California Merced sürekli olarak mükemmellik için çabalamaktadır. Bu görevi yerine getirmenin temel ilkelerinden biri olarak, University Of California Merced , tüm topluluk üyelerinin çeşitliliğini teşvik eder ve kutlar.

Araştırma üniversitesi, öğrenme, keşfetme ve katılımla bağlı bir topluluktur. 21. yüzyılda kurulan ilk Amerikan öğrenci merkezli araştırma üniversitesi olan The University Of California Merced güçlü lisansüstü ve araştırma programları, yüksek kaliteli lisans programları ile iç içe geçmektedir. Yeni bilgi, geleneksel disiplinleri aşan sorular üzerinde birlikte çalışarak, disiplinler arasındaki bağlantılara giderek daha fazla dayanmaktadır. Kurum, disiplinler arası araştırma ve keşfi teşvik eder ve teşvik eder.

Araştırmada disiplinler arası uygulama, lisans öğrenimini besler, akademik disiplinlerin toplumun sorunlarını anlama ve bunlarla mücadele etme yollarını birbirine bağlayan bir temel oluşturur. University Of California Merced lisans öğrencileri, lisans araştırması, hizmet öğrenimi ve liderlik gelişimi yoluyla öğrendiklerini uygulayarak sınıf içinde ve dışında eğitimi deneyimler.

Konumlar

Merced

Address
Lake Road,5200
95343 Merced, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: