University Of Montana Western

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1893'te kurulan Montana Western, kendini öğretme, öğrenme ve öğrenci başarısına adamış bir kurumdur.

Bu taahhüdü ilerletmek için, fakültemiz ve personelimiz, devlet yüksek öğretiminde benzersiz bir eğitim programı olan Experience One'ı tasarladı. Buradaki öğrenciler, yalnızca tek bir keşif alanına odaklanmalarına değil, aynı zamanda gerçek dünyada, uygulamalı öğrenmeyle meşgul olmalarına olanak tanıyan her seferinde bir ders alırlar.

Ödüllü öğretim üyelerimiz, genellikle topluluktaki öğrenme deneyimleri, iş yerleri, milli parklar, tarlalar ve akarsular dahil olmak üzere bir seferde bir grup öğrenciye odaklanır. Kendini işine adamış personelimiz, Montana Western öğrencilerinin ilk günden itibaren rehberlik ve destek almasını sağlar.

Deneyim Bir'in yaratılmasından on yıldan fazla bir süre sonra elde edilen sonuçlar olağanüstü. Montana Western'deki öğrenciler başladıklarını bitirirler. Kayıt artışında, tamamlanan derslerin yüzdesinde, derece sayısında ve hatta öğrencilerin aldığı ortalama kredi yükünde eyalete liderlik ediyoruz. Tüm bunlar, daha az boşa harcanan saat, daha az boşa harcanan para ve daha fazla öğrenme anlamına gelir. Mezunlarımız, iş piyasasına girerken veya lisansüstü eğitimlerini sürdürürken oldukça rekabetçidir.

Tüm bunlar, güneybatı Montana'nın güzel dağ sıraları ve vadileriyle ve Greater Yellowstone ekosisteminin batı ucuyla çevrili, büyüleyici ve canlı Dillon kasabasında olağanüstü bir ortamda gerçekleşir.

Konumlar

Dillon

Address
South Atlantic Street,710
59725 Dillon, Montana, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin