Resmi açıklamayı okuyun

AACSB Accredited

Baltimore Misyon Üniversitesi

Baltimore Üniversitesi kentsel bir ortamda farklı bir nüfusun ihtiyaçlarını karşılamak için iş yenilikçi eğitim, kamu işleri, uygulanan liberal sanatlar ve bilimler ve yasa sağlar. Bir kamu üniversitesi, Baltimore Üniversitesi akademik araştırma ve kamu hizmeti ile ayırt bir ortamda mükemmel bir eğitim ve lisans için destekleyici bir topluluk, yüksek lisans ve mesleki öğrencilere sunmaktadır. Üniversite Mi:

  • profesyonel gelişim ve sivil bilinç oluşturmayı hedefleyen geleneksel ve geleneksel olmayan öğrencilere mükemmellik ulaşılabilir hale getirmektedir;
  • Yaşam boyu öğrenmenin, kişisel gelişim ve sosyal sorumluluk için bir temel oluşturur;
  • teori ve 21. yüzyıl kentsel sorunlara anlamlı, gerçek dünya çözümleri oluşturmak için pratik birleştirir; ve
  • kültür, ticaret ve Baltimore ve bölgenin gelecekteki gelişiminde bir çapa kurum, bölgesel temsilcisi ve integral ortağıdır.

Baltimore hakkında

Baltimore boşuna Charm City, takma değildir. okula gitmek için harika bir yer olduğunu sonsuz nedenleri vardır ederken, burada en önemli beş olanlar ne düşünüyor vardır.

1. Biz her şeyi yakın konum.

Biz önemli karayolları ve toplu taşıma her türlü yakın, o yüzden şehir etrafında almak basittir. Ya da sadece Penn Station caddenin karşısında yürümek ve Washington, DC hızlı bir gezi için tren atlama; Philadelphia; New York; ya da diğer büyük East Coast yer.

2. yapmak için çok fazla. Nasıl seçerim?

Turistler rutin Inner Harbor için sizin hakkınızda Ulusal Akvaryum, şehir'ın lüks mağaza ve atılmış, ancak ne baş? Neredeyse her Baltimore mahalle kendine özgü ve ilginç konumlar vardır.

Düştü'nın Point 18. yüzyıl sokakları dolaşıp bir öğleden sonra harcamak. Kentin tarihi açık hava pazarlarından biri bir Yengeç Kek Örnek. popüler bir yerel grup ya da İstasyonu Kuzey Sanat ve Eğlence Merkezi yeni bir oyun yakalamak. Bize övünmek edelim: Fodor Dünyada 15 En İyi Waterfront Şehirler biri olarak var tarafından Baltimore seçildi.

3. Baltimore şehir ap-sanattır.

Baltimore, görsel ve sahne sanatları payını daha vardır. UB yakın yürüme mesafesinde, Lyric, Meyerhoff Symphony Hall ve Eubie Blake Ulusal Jazz Enstitüsü ve Kültür Merkezi'nde Sahne Sanatları Merkezi Walters Sanat Müzesi, Patricia ve Arthur Modell'i bulacaksınız. UB kampüs de Artscape, ülkenin en büyük ücretsiz sanat festivaline ev sahipliği yapmaktadır.

4. Bu birdland olduğunu.

UB yakındaki Hafif Raylı durağından, o Baltimore iki profesyonel spor stadyumları güney 10 dakikalık bir yolculuk. Baltimore Ravens ile futbol düşmek bahar aylarında bir Orioles beyzbol oyunu yakalamak ya da zevk.

5. Baltimore bir üniversite şehridir.

UB ve büyükşehir Baltimore çevresinde birçok kamu ve özel kolejler ve üniversiteler sadece biridir. "Kolej kasaba hissediyorum" o şehirde yaşamın en önemli faydalarından biridir. Baltimore Collegetown Ağı tanıyın ve bu kampüsleri Charm City çekicilik katkıda yolları hakkında daha fazla bilgi.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

University of Baltimore, Merrick School of Business

Bilim İş-Finans Yüksek Lisans programı gelişmiş finansal teori, pratik iş uygulamaları ve güncel araştırma konularında bir anlayış içeren bir öncü programı ile motive ve ... [+]

Bugünün iş ortamı finans yoğun dünyasını yönetmek için donanımlı bireyler gerektirir. bu talepleri karşılayan özel bir lisans derecesi gerektirir.

Bilim İş-Finans Yüksek Lisans programı gelişmiş finansal teori, pratik iş uygulamaları ve güncel araştırma konularında bir anlayış içeren bir öncü programı ile motive ve yetenekli öğrencilere sağlar. Öğrenciler küresel bir iş ortamında karşısına çıkacak zorlu sorunları çözmek için en son araçları ve finansal analiz ve mühendislik teknolojileri uygulamak için öğreneceksiniz. program o MBA farklıdır hem zorunlu ve seçmeli dersler bu fonksiyonel disiplin öğrenciler daha titiz, uzmanlık eğitimi sağlayan, finans yoğunlaşmıştır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Mount Vernon
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of Baltimore, Merrick School of Business

Kar Yönetimi ve Sosyal Girişimcilik Baltimore MS Üniversitesi etkin yönetimi ama sosyal girişimin ileriye dönük düşünce girişimleri sadece adresleri kapsamlı bir eğitim s ... [+]

Halkla İlişkiler Merrick Business School ve Koleji tarafından ortaklaşa sunulan

Kar amacı gütmeyen kuruluşlar benzersiz sorunlarla karşı karşıya. sayıları ülke genelinde büyüdükçe, etkili bir şekilde yönetmek için kendinizi hazırlayın.

Kar Yönetimi ve Sosyal Girişimcilik Baltimore MS Üniversitesi etkin yönetimi ama sosyal girişimin ileriye dönük düşünce girişimleri sadece adresleri kapsamlı bir eğitim sunmak için İşletme Merrick Okulu ve Halkla İlişkiler Koleji uzmanlığından yararlanmaktadır.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Mount Vernon
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Baltimore, Merrick School of Business

Bu, geçerli muhasebe uzmanları başarısını daha da ve butonu ve bu sektörde excel için gerekli becerilere sahip kariyer değiştiriciler donatmak için hem tasarlanmış özel b ... [+]

Şimdi iş dili öğrenmek zamanıdır.

Eğer Muhasebe ve İşletme Danışmanlık Hizmetleri sadece muhasebe ötesine gidersiniz programı Bilim Master seçtiğinizde; Sen de, finans ve bilgi sistemleri alanlarında bilginizi inşa edeceğiz.

Bu, geçerli muhasebe uzmanları başarısını daha da ve butonu ve bu sektörde excel için gerekli becerilere sahip kariyer değiştiriciler donatmak için hem tasarlanmış özel bir lisans programıdır. Bu yenilikçi program, kamu muhasebesi, kurumsal ya da kar amacı gütmeyen muhasebe alanlarında ilgilenenler için idealdir.

Sizin Muhasebe Kariyer arttırmak

Muhasebe ve İşletme Danışmanlık Hizmetleri programlarında MS size rekabet avantajı ve etkili ve etik iş danışmanlığı için gerekli teknik beceri verir ve arıyorsanız ideal bir seçimdir:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Mount Vernon
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of Baltimore, Merrick School of Business

Vergilendirme programı Master of Science alanında artan karmaşıklığı ve iş, finans sanayi, devlet ve kar amacı gütmeyen kuruluşların etkin yönetimi kritik etkisi yanıt ol ... [+]

1987 yılında kuruluşundan bu yana, profesyoneller yüzlerce birinci ve Maryland kendi türünün tek bu yüksek lisans programında, tarafından sağlanan gelişmiş vergi eğitimden faydalanmış.

Vergilendirme programı Master of Science alanında artan karmaşıklığı ve iş, finans sanayi, devlet ve kar amacı gütmeyen kuruluşların etkin yönetimi kritik etkisi yanıt olarak oluşturuldu. Program sadece profesyonel vergi danışmanları olarak kariyer için hazırlar, ama aynı zamanda bir eğitim ortamı zorlu, sofistike aracılığıyla bilgi ve becerilerini keskinleştirir. Öğrencilerimiz kariyer geliştirme ya da ilerleme isteyen çalışan profesyoneller çoğu kendi sınıf arkadaşlarının, kalibre yarar. kurslar vergi, yasal ve muhasebe meslek danışmanları ve maliye politikasının geliştirilmesi ve kamu ve kar amacı gütmeyen kuruluşların yönetiminde yer olanlar yöneliktir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Mount Vernon
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Merrick School of Business
Address
1420 N. Charles St. Baltimore, MD
21201 Mount Vernon, Maryland, Amerika Birleşik Devletleri
web sitesi
Telefon
+1 410-837-4955