University of California Riverside

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bir Fark ve ÃeÅitlilik Ãniversitesi

Inland Güney Kaliforniya'da yaklaÅık 1.200 dönümlük arazi üzerinde bulunan ve 60 yılı aÅkın yüksek etkili araÅtırma ile ayırt edilen UCR, büyüyen topluluklar için kritik olan konuların araÅtırılması için canlı bir laboratuvardır. Prestijli 10 kampüs California Ãniversitesi sistemi içinde en çeÅitli, kapsayıcı kurumlardan biri, UCR yeni bilgi, sosyal hareketlilik bir motor ve bir ekonomik güç merkezi bir inkübatör olarak hizmet vermektedir.

UCR'nin üç fakültesi geniÅ bir yelpazede akademik ve araÅtırma konuları sunmaktadır: Dokuz bölümle birlikte Marlan ve Biberiye Bourns Mühendislik Koleji; 20 bölümle Ä°nsanlık, Sanat ve Sosyal Bilimler Koleji; ve 13 bölümlü DoÄal ve Tarım Bilimleri Fakültesi. Dört profesyonel okula ev sahipliÄi yapıyoruz: Ä°Åletme Fakültesi, EÄitim Bilimleri Enstitüsü, Tıp Fakültesi ve Kamu Politikası Okulu ve ayrıca 23 disiplinlerarası araÅtırma merkezi.

Åu anda yaklaÅık 23.000 öÄrenciye ve 1100 kurumsal fakülteye ev sahipliÄi yapan kampüs hızla geniÅliyor. Yüzlerce yeni fakültenin ve öÄrencinin katılımını desteklemek için, çok disiplinli iki AraÅtırma Binasının ilki zaten yapım aÅamasındadır. Yeni kampüs öÄrenci konutları, yemek, perakende ve eÄlence tesisleri önümüzdeki birkaç yıl içinde eklenecektir. Yeni geliÅmelerimizden daha fazlasını keÅfedin.

UCR aynı zamanda düzinelerce büyük kültürel ve rekreasyon alanının yanı sıra çöl, daÄ ve sahil bölgelerine de sürüŠmesafesindedir.

85390_85333_ProfilepageUCR.jpg

Misyon

California Ãniversitesi, Riverside Kaliforniya, millet ve dünyadaki farklı insanların yaÅamlarını, keÅif, iletiÅim, çeviri, uygulama ve bilginin korunması yoluyla dönüÅtürecek - böylece devletin ekonomik, sosyal, kültürel ve çevreyi zenginleÅtirecektir. geleceÄi.

Bazı Hızlı Gerçekler

  • 101 Lisans Dereceleri
  • 55 Yüksek Lisans Derecesi
  • 42 Doktora Aerial view of California coast and Dana Point harbor in Orange County on a sunny day.

Konumlar

nehir kenarı

Address
University Avenue,900
92521 nehir kenarı, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri