Resmi açıklamayı okuyun

Bir Fark ve Çeşitlilik Üniversitesi

Inland Güney Kaliforniya'da yaklaşık 1.200 dönümlük arazi üzerinde bulunan ve 60 yılı aşkın yüksek etkili araştırma ile ayırt edilen UCR, büyüyen topluluklar için kritik olan konuların araştırılması için canlı bir laboratuvardır. Prestijli 10 kampüs California Üniversitesi sistemi içinde en çeşitli, kapsayıcı kurumlardan biri, UCR yeni bilgi, sosyal hareketlilik bir motor ve bir ekonomik güç merkezi bir inkübatör olarak hizmet vermektedir.

UCR'nin üç fakültesi geniş bir yelpazede akademik ve araştırma konuları sunmaktadır: Dokuz bölümle birlikte Marlan ve Biberiye Bourns Mühendislik Koleji; 20 bölümle İnsanlık, Sanat ve Sosyal Bilimler Koleji; ve 13 bölümlü Doğal ve Tarım Bilimleri Fakültesi. Dört profesyonel okula ev sahipliği yapıyoruz: İşletme Fakültesi, Eğitim Bilimleri Enstitüsü, Tıp Fakültesi ve Kamu Politikası Okulu ve ayrıca 23 disiplinlerarası araştırma merkezi.

Şu anda yaklaşık 23.000 öğrenciye ve 1100 kurumsal fakülteye ev sahipliği yapan kampüs hızla genişliyor. Yüzlerce yeni fakültenin ve öğrencinin katılımını desteklemek için, çok disiplinli iki Araştırma Binasının ilki zaten yapım aşamasındadır. Yeni kampüs öğrenci konutları, yemek, perakende ve eğlence tesisleri önümüzdeki birkaç yıl içinde eklenecektir. Yeni gelişmelerimizden daha fazlasını keşfedin.

UCR aynı zamanda düzinelerce büyük kültürel ve rekreasyon alanının yanı sıra çöl, dağ ve sahil bölgelerine de sürüş mesafesindedir.

85390_85333_ProfilepageUCR.jpg

Misyon

California Üniversitesi, Riverside Kaliforniya, millet ve dünyadaki farklı insanların yaşamlarını, keşif, iletişim, çeviri, uygulama ve bilginin korunması yoluyla dönüştürecek - böylece devletin ekonomik, sosyal, kültürel ve çevreyi zenginleştirecektir. geleceği.

Bazı Hızlı Gerçekler

  • 101 Lisans Dereceleri
  • 55 Yüksek Lisans Derecesi
  • 42 Doktora Aerial view of California coast and Dana Point harbor in Orange County on a sunny day.
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

University of California Riverside

UC Riverside'taki Eğitim Enstitüsü, öğrencilere eğitimin en kritik sorunlarına yenilikçi çözümler sunar. Sizi giderek farklı popülasyonlara hizmet etmeye hazırlıyor, etki ... [+]

Eğitimde Yüksek Lisans Programları

UC Riverside'taki Eğitim Enstitüsü, öğrencilere eğitimin en kritik sorunlarına yenilikçi çözümler sunar. Sizi giderek farklı popülasyonlara hizmet etmeye hazırlıyor, etkili öğrenci performansı ölçütleri hazırlamak veya öğrenme güçlüğü çekenlere yönelik öğretim yöntemlerini geliştirmek olsun, eğitim programlarımız sizi gerçek dünyayla başa çıkacak bilgi, beceri ve uygulamalı deneyim ile donatacak bugün eğitimcilerin karşılaştığı zorluklar.

Aşağıdaki uzmanlıklardan birinde yüksek lisans derecesi kazanmayı seçebilirsiniz:

Master of Education (Yüksek Lisans) Uygulamalı Davranış AnaliziÇeşitlilik ve EşitlikYüksek Öğrenim Yönetimi ve PolitikasıMaster of Arts (Yüksek Lisans) Eğitim, Toplum ve KültürEğitimsel psikolojiSinirbilim ve EğitimAraştırma, Değerlendirme, Ölçüm ve İstatistik (REMS)Özel Eğitim ve Otizm... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Riverside
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of California Riverside

UCR Kamu Politikası Okulu'nda Kamu Politikası (MPP) programı Inland Güney Kaliforniya'da büyük bir araştırma üniversitesi tarafından sunulan ilk yüksek lisans programıdır ... [+]

konsantrasyonları

İki yıllık tam zamanlı programımız sayesinde, çok çeşitli alanlarda uzmanlaşmayı seçebilirsiniz. Uzmanlaşma, kurs projesinde, kapsül projesinde, staj içinde veya bunların herhangi bir kombinasyonunda bir yoğunlaşma şeklinde olabilir. Konsantrasyonlar aşağıdaki alanlarda mevcuttur:

Çevre ve kaynakSağlıkEğitimkentselEşitsizlik ve yoksullukIrk ve göçUygulama kontrol listesi

Şu anda hem yurtiçi hem de uluslararası başvuru sahiplerinden başvuru kabul ediyoruz. Program başarıyla tamamlamış olanlara kabul için açıktır:

Mikroekonomi, istatistik, siyaset ve hükümet veya eşdeğer derslere giriş dersleri (öğrenciler ders eksiklikleri ile hala kabul edilebilir)En az 3.0 not ortalaması ile bir lisans derecesi (veya akredite bir kurumdan onaylanmış bir eşdeğer)... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Riverside
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
University Avenue,900
92521 Riverside, California, Amerika Birleşik Devletleri