Resmi açıklamayı okuyun

AACSB Accredited

Vizyon

Orta Arkansas Üniversitesi, yerel, ulusal ve küresel topluluklar ile bir başbakanı öğrenen odaklı kamu kapsamlı bir üniversite, lisans ve lisansüstü eğitim, bilimsel ve yaratıcı çabalar mükemmellik sürekli kayıt için ulusal olarak tanınan lideri ve nişan olmak istiyor.

Misyon ve Temel Değerler

Central Arkansas, 21. yüzyıl yüksek öğretimde bir liderin Üniversitesi, hizmet verdiği kişilerin farklı ihtiyaçlarına güncel ve duyarlı kalır olağanüstü lisans ve lisansüstü eğitim teslim yoluyla mükemmellik kararlıdır. Üniversitenin akademik ve idari personel öğrenme, burs ve yaratıcı çabalar yeniliklerle öğrencilerinin entelektüel, profesyonel, sosyal ve kişisel gelişimi teşvik. Öğrenciler, öğretim üyeleri ve personel ortağı yerel, ulusal ve küresel topluluklar ile güçlü nişan oluşturmak için. Orta Arkansas Üniversitesi akademik canlılık, bütünlük ve çeşitlilik kendini ayırıyor.

Bu misyonu yerine getirirken, üniversite aşağıdaki temel değerleri tarafından yönlendirilir:

entelektüel Mükemmellik

Biz öğrenciler, öğretim üyeleri ve personel yaşam boyu zihinsel gelişiminde inanıyoruz. Biz öğrenme ve öğretme bilgi ve sürekli büyüme serbest peşinde kararlıyız.

Eğitimli Vatandaşlar: Biz öğrenci başarısı ve karmaşık konuları meşgul ve eleştirel düşünme, yazma ve konuşma yoluyla bilgilendirilmiş görüş bildirmektir hazırlamak inanıyoruz. Öğretmen eğitiminde bizim kurumun tarihsel kökleri göz önüne alındığında, bu vakıf üniversiteler tüm öğretim üyeleri ve öğrencilerin öğretim mükemmellik ve hayat boyu öğrenmeyi teşvik sağlamak için birlikte çalışmaya ilham veriyor.

Bursu: Biz öğrenci ve öğretim personelinin mesleki gelişimi ve tüm disiplinlerde oluşturulması ve bilginin uygulanmasını teşvik bilimsel çabalar meşgul gerektiğine inanıyoruz.

Kültürel Yetkinlik: Biz onların fikir ve halkların çeşitliliği için kendi takdir arttıkça öğrencilerin sınıf içinde ve dışında, hem kültürel etkinlikler tecrübe gerektiğine inanıyoruz.

Öğrenme ortamı: Biz çabaları tüm mükemmellik kültürü ile birlikte olağanüstü bir fiziksel altyapı, öğrencilerimiz ve öğretim kişisel ve entelektüel gelişmek bir ortam oluşturduğuna inanıyoruz. Biz daha state-of-the-art öğrenme alanları sunan inanıyoruz.

TOPLULUK

Biz değer ve bizim en büyük varlık bizim toplum öğrenciler, öğretim elemanları ve personel oluşturan insanlar, yanı sıra yerel toplum ve bölgenin, Arkansas eyaletinde, milletimize bağları aracılığıyla bize bağlı insanlar ve aynı saygı dünya. Yani, biz insanlar bizim kurumun odak olduğuna inanıyoruz.

kolej modeli: Biz kurumsal hedeflerin peşinde üretken sinerjik bizim öğrenciler arasında etkileşimler, fakülte ve personel ve disiplinler dayalı ortak karar alma süreçlerine inanıyoruz.

Ortaklıklar: Biz çevredeki kişiler ile sosyal yardım faaliyetleri, toplum eğitimi ve ortaklıklar teşvik için varız. Biz bölgemizde vatandaşları, devlet, ulus ve dünya hem de biz çalıştığımız bu örgüt ve bileşenleri ile işbirliği inanıyoruz.

Güvenli ve Sağlıklı Çevre: Bizim topluluk üyelerinin kendi ortamını iyileştirmek için yükümlülükleri ile bütün varlıklar olarak kişisel ve sosyal güzelleşmek için güvenli, sağlıklı ve sürdürülebilir çevreyi teşvik.

Hizmet: Biz kamu, eğitim kurumları, işletmeler, kültür merkezleri, kamu ve kar amacı gütmeyen kurumlar, uygun olduğunda ile akademik ve kültürel kaynak ve uzmanlık paylaşımı inanıyoruz. Biz deneyimsel eğitim yoluyla kamu hizmetine bağlılık teşvik etmek büyük bir dünyaya entegre olmalarını sağlamaktır çalışır. Fakülte ve personel enerji, yeteneklerini ve deneyimlerini paylaşarak bizim devlet ve yerel bileşenleri hizmet vermektedir.

Çeşitlilik

Biz çeken ve çeşitli öğrenci, öğretim üyeleri ve personel nüfusu ve gelişmiş çok kültürlü öğrenme fırsatlarının desteklenmesi için varız. Biz işe öğrenmek ve, ırk, etnik köken, din, manevi inançlar, ulusal köken, yaş, cinsiyet, medeni durum, sosyoekonomik arka plan, cinsel yönelim de dahil olmak üzere, bireylerin ve fikirlerin, çeşitliliği kucaklayan bir toplumda fiziksel geliştirmek için bir fırsat değer yetenek, politik görüş ve entelektüel bir bakış açısı.

İşe alma ve Saklama: Biz aktif takip ve çeşitli öğrenci beden, fakültelerini ve personelini korumak için çalışırlar.

Destek: Biz en yüksek akademik kalitesini korumak ve programları hizmet verdiğimiz bu sürekli değişen ve farklı ihtiyaçlara yenilikçi ve duyarlı kalmadığından emin olun.

Bilgi: Biz farklı gruplar arasında etkileşim ve anlayışı geliştirmek ve küresel bir topluluk içinde zenginleştirilmiş öğrenme fırsatları yetiştirmek istiyoruz.

Bütünlük

Biz kendi eylemleri ve böylece farklı ve değişen dünya ile olumlu meşgul beceri, bilgi ve becerisine sahip bireyler teşvik, öğrencilerimizin aynı bağlılığı geliştirmek için etik ve sorumlu davranış taahhüt ediyoruz. Bizim bağlılığımız etik, saygı, sorumluluk ve güven ortamı beslemek için kampüs her kademesinde kadar uzanır.

Etik: Biz dürüstlük, cesaret ve güvenilirlik ile hareket inanıyoruz.

Saygı: Biz bir topluluk ve saygı ve dalgınlık öğrenciler arasında, öğretim, personel iklimi ve bizim toplum, devlet, ulus insanları ve dünyayı destekliyoruz.

Sorumluluk: Bizim mali ve operasyonel işlemlerde sürekli akademik programların değerlendirilmesi ve şeffaflık da dahil olmak üzere kurumun her kademesinde, bizim operasyonlarda sorumlu ve hesap olmanın taahhüt.

Güven: Biz değer ve sürekli eylem ve kelimelerin tüm halkın güvenini kazanmak için çalışırlar.

Mütevelli UCA Kurulu, 6 Mayıs 2011, -Adopted

Olumlu eylem

Olumlu Eylem Görevlisi ifadeler ve yayın yerleştirilmesi için tüm çalışanların pozisyonları için ilanlar inceler. Bu subay, aynı zamanda istihdam bir teklif yapılmadan önce arama ve tarama sürecini inceler. Fakülte ve non-gizli pozisyonlar için ilanlar rutin olarak Chronicle of Higher Education yerleştirilir ve çoğu bölümleri akademik bir disiplin ile ilgili veya bir birimin işlevi ile ilişkili yayınlarda reklam. sınıflandırılmış pozisyonlar için ilanlar, yerel ve eyalet çapında yayınlarda yerleştirilir. Pozisyonlar Log Cabin Demokrat ve uygun Arkansas Demokrat Gazete'de ilan edilir. Pozisyon duyuruları da uygun internet sitelerinde yayınlanmıştır. Ayrıca, UCA kampüsünde meydana her sınıflandırılmış pozisyon boşluk Arkansas İstihdam Güvenlik Bölümü ile listelenir.

Ekonomik Etki Çalışması

Bu çalışmada, UCA ekonomik kalkınma, öğrencilerin kariyer ve üniversitenin hizmet alanı içinde vatandaşların yaşam kalitesi üzerindeki etkisini göstermektedir.

Raporda Iowa merkezli şirket EMSI, ABD ve Kanada'daki kolej ve üniversitelere sosyoekonomik etkisi ve stratejik planlama araçları konusunda lider bir sağlayıcı tarafından hazırlanmıştır. yatırım ve ekonomik büyüme - şirket çalışma yürütmek için iki önemli analizler kullanılır.

Raporun bazı olayları şunlardır:

  • Mükellefler TDM kendi yatırım yüzde 7,9 getiri oranı görüyoruz.
  • TDM, her yıl UCA Service Bölgesi ekonomisine gelirde 96.600.000 $ toplam katkıda bulunur.
  • Öğrencilerin TDM yatırım her dolar için, daha yüksek gelecek gelirlerinde kümülatif 5,30 $ alırsınız.
  • TDM ve eski öğrencilerin faaliyetleri nedeniyle yıllık ortalama katma gelir 426.100.000 $ eşittir.

Kalk, çık, ve yer almak!

Öğrenci Yaşamı öğrenme, liderlik, topluluk oluşturma, yaratıcı ifade, gönüllülük, rehberlik ve daha fazlası, çok daha fazlası için fırsatlar sunar.

UCA öğrencileri kampüs yaşamına meşgul yardımcı olmak ve UCA toplumun aktif üyeleri olmaya 200'den fazla öğrenci örgütleri, kulüpleri ve eğlence etkinlikleri sunmaktadır.

Bear Den nedir?

Bear Den öğrenci led spor tanıtım ve okul ruhu kuruluşudur. Biz Pep-mitingler, Tailgates, Midnight Madness, Futbol Yell Liderler, Mezuniyet Etkinlikleri, Aile Günü Etkinlikleri ve çok daha fazlası düzenlemek!

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

University of Central Arkansas

Dijital Filmcilik Güzel Sanatlar Master üç yıllık, 60 kredi saat terminali derecesidir. MFA programı tamamlayan mezunlar üniversite düzeyinde öğretmek veya sinema sektörü ... [+]

Dijital Filmcilik Güzel Sanatlar Master üç yıllık, 60 kredi saat terminali derecesidir. MFA programı tamamlayan mezunlar üniversite düzeyinde öğretmek veya sinema sektörünün değişen manzara rekabet tam olacaktır. Program üretim seminerler dizisi ve tez projesi hem aracılığıyla üretim becerileri vurgular. Buna ek olarak, öğrenciler bir daha yuvarlak eğitim yaratmak için yazma, tarih, ve teori dersleri almak zorundadırlar. Öğrenciler dokuz kredilik bir dönem tam zamanlı kayıt ve almaları beklenir. Öğrenciler tam zamanlı ders çalışma tam iki yıl. üçüncü yıl, öğrenciler yazma, direkt üretmek ve bir tez filmi (yaklaşık 30 dakika) düzenleyin.

... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Conway
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Central Arkansas

TDM İngiliz programında Master yıldız fakülte sahiptir derecesini tamamladıktan için üç parça, sınıfın ötesinde eşsiz fırsatlar (lisans asistanlık, staj, vb) ve bir yükse ... [+]

TDM İngiliz programında Master yıldız fakülte sahiptir derecesini tamamladıktan için üç parça, sınıfın ötesinde eşsiz fırsatlar (lisans asistanlık, staj, vb) ve bir yüksek öğretim-öğrenci oranı ile küçük bir program. Yaptığımız ve lisansüstü öğrencileri ile çalışmak için heyecanlıyız şeyi seviyorum.

Lisans Asistanlığı, Staj ve Benzersiz Öğrenme Fırsatları: Şu anda, aşağıdaki mekanlarda değerli bir deneyim sağlayan üç bölüm lisansüstü asistanlık her yıl sunuyoruz: şiir dergisi, Eğimli üretimi ile yardımcı olmak; araştırma projeleri üzerinde öğretim üyeleri ile çalışma; Lisans İngiliz Derneği faaliyetlerini kolaylaştırmak; ve Liberal Sanatlar Öğrenci Araştırmaları Sempozyumu Koleji koordine etmek. (Lisansüstü asistanlık stipend- $ dokuz ay boyunca 9333-ödenen mütevazı ile birlikte gelir.) Zaman zaman, biz gelişmiş öğrencilerin kendi tanıtım edebiyat ders öğretmek için fırsat sağlar. (Bir ders öğretmek Lisansüstü öğrenciler dönem için 2.600 $ ödenir.) Asistanlık ve öğretim olanakları ile birlikte, biz de öğrencilere güvenli staj yardımcı olabilir. bölüm staj koordinatörü toplum içinde çalışırken elde edilecek yüksek lisans dersi için benzersiz öğrenme fırsatları yaratmak için bireysel lisansüstü öğrencileri ile çalışabilir. asistanlık ve staj lisansüstü eğitimi zenginleştirmek ise son, yüksek lisans ders kendisi devlet içindeki kaynakların yararlanmak için öğrencilere olanak sağlar. Araştırma Yöntemleri ders Örneğin, düzenli Little Rock Sequoyah Ulusal Araştırma Merkezi, dünyadaki Amerikan Kızılderili Baskı Kültürü büyük depo olarak arşiv araştırması öğrencilere tanıtır. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Conway
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
30 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Central Arkansas

Tüm mezunlar Yabancı Diller Öğretmenleri Amerikan Konseyi (ACTFL) tarafından belirlenen standartlara göre en az gelişmiş bir üst düzey dört beceri yeterliliğini (konuşma, ... [+]

İspanyol bir lisans derecesi olan öğrenciler için tasarlanan, İspanyol dili, kültürü ve literatürde uzmanlık genişletecek bu program aynı zamanda İspanyol çalışmalarda güncel konular ile size güncel getirerek.

Tüm mezunlar Yabancı Diller Öğretmenleri Amerikan Konseyi (ACTFL) tarafından belirlenen standartlara göre en az gelişmiş bir üst düzey dört beceri yeterliliğini (konuşma, dinleme, okuma, yazma ve) kavuşacaktır. Mezunlar, eğitim, iş ve kamu hizmeti de dahil olmak üzere kariyer seçenekleri, çeşitli onlara hizmet edecek kültürlerarası yeterlilik kazanmalarında olacaktır.

kendi sertifikasının bir ESL ve / veya P-8 ciro eklemek için lisansüstü çalışmanın yararlanabilir öğretmen sertifikası kazanmış yüksek lisans öğrencileri.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Conway
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
30 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Central Arkansas

Matematik eğitiminde Arts (MA) Master ikincil öğretmenlerinin matematik alan bilgisini artırmak ve toplum kolej öğretim veya daha fazla lisansüstü çalışmalar takip için a ... [+]

[1. Giriş Matematik eğitiminde Arts (MA) Master ikincil öğretmenlerinin matematik alan bilgisini artırmak ve toplum kolej öğretim veya daha fazla lisansüstü çalışmalar takip için aday hazırlamak için geliştirilmiş matematik derslerini sahiptir. Bir öğretmen iki ardışık yazları katılıyor ve aralıklı güz ve bahar dönemlerinde akşam kurslarına katılarak veya her ikisi yaz dönemlerinde de dahil olmak üzere bir yıl boyunca tam zamanlı katılarak gerekli dersleri tamamlamak böylece programın tasarlanmıştır. Daha gelişmiş lisansüstü çalışmalar dikkate alınarak adaylar için tez seçeneği de matematik eğitiminde araştırma yöntemlerine adayları ortaya çıkarmak için kullanılabilir. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Conway
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
30 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Central Arkansas

Müzik Yüksek Lisans çalışmaları ileri mesleki eğitim sağlamak için tasarlanmıştır. Müzik Eğitimi lisans programı Master of Music zaten ilk sertifika sahip olanlar için mü ... [+]

Müzik Yüksek Lisans çalışmaları ileri mesleki eğitim sağlamak için tasarlanmıştır. Müzik Eğitimi lisans programı Master of Music zaten ilk sertifika sahip olanlar için müzik ilköğretim ve orta dereceli okullarda eğitim ve mesleki hazırlık ileri çalışmasını sağlar. Müzik konsantrasyonlarının Diğer Master performans, iletken ve müzik teorisi konusunda uzmanlaşmış bir çalışma sağlar. Lisans Asistanlığı tüm alanlarda mevcuttur ve liyakate dayalı verilir. teorisine, UCA müzik teorisi giriş sınavında% 75 veya daha iyi bir skor gereklidir. performans ve alanları yürütülmesi için, alan fakülte bir deneme gereklidir. alanları yürütmek ve eğitim için, başvuranın topluluğun bir bantlanmış performans gereklidir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Conway
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
31 - 34 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Central Arkansas

Central Arkansas Üniversitesi Tarih Bölümü sürekli milletin en iyilerinden biri olarak sıralanır titiz, kapsamlı lisans programını sunmaktan gurur duyar. Bizim seminer ta ... [+]

Central Arkansas Üniversitesi Tarih Bölümü sürekli milletin en iyilerinden biri olarak sıralanır titiz, kapsamlı lisans programını sunmaktan gurur duyar. Bizim seminer tabanlı müfredat özgün araştırma üretmek için tasarlanmış derslerde araştırma yöntemlerini, içerik bilgisi genişleyen historiyografisinin tanıtan ve uygulamak için mekanları sağlar.

Biz bilim adamları ve eğitimin her kademesinde öğretmen olmalarını eğitim ve akademi ötesinde kariyer gurur duyuyoruz. Öğrencilerimiz bu tür Chicago Üniversitesi ve Arkansas, Fayetteville Üniversitesi olarak doktora programlarına mensubu var. Onlar başlattı ya da devam eden Clinton, Cumhurbaşkanlığı Merkezi, Old State House Müzesi'nde kariyer yerine, çeşitli kamu ve charter okullarında var.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Conway
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
30 saat
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
University of Central Arkansas

Amacımız lisansüstü öğrencilere öncelikle yazarlar için yazarlar tarafından öğretilen bir yüksek odaklı yazma programı Yaratıcı Yazarlık çalışma, uygulama ve öğretim kons ... [+]

Arkansas Yazarlar MFA Programı'na gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Bizim programı hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu web sitesinde diğer bağlantıları kontrol ettiğinizden emin olun. Aşağıda bizim program ve ne biz sizin için ne yapabilirim umut kısa bir açıklamasıdır.

Arkansas Yazarlar MFA benzersiz pedagoji ve yayıncılık yazma alanında kariyer için mezun hazırlamak olacaktır Yaratıcı Yazarlık bir yazı yoğun stüdyo programıdır.

Amacımız lisansüstü öğrencilere öncelikle yazarlar için yazarlar tarafından öğretilen bir yüksek odaklı yazma programı Yaratıcı Yazarlık çalışma, uygulama ve öğretim konsantre fırsatı sağlamaktır. 60 saatte, bu üç yıllık bir program mezunları atölyeler aracılığıyla Yaratıcı Yazarlık popüler disiplin çok tarz arka inşa sağlayacaktır, kurslar, konular kursları, seçmeli geniş bir yelpazede, ve uzman öğretim ve düzenleme practicums oluşturur. bireyselleştirilmiş dikkat sağlamak için, programın her yıl 5 ila 8 öğrenci kabul edecektir. Üçüncü yılda, program yaklaşık 15 yüksek lisans öğrencileri bir kayıt koruyacaktır. eğitilmiş sonra, bazı öğrenciler Yazma giriş lisans dersleri öğretmek için danışmanlık lisans asistanlık sunulacak; Diğerleri Yazma Merkezi'nde yüksek lisans asistanı olarak departman destek alacaksınız. Sponsorlu Programları ve TDM de Torreyson Kütüphanesi de Yaratıcı Yazarlık önerilen MFA programında lisansüstü öğrencileri istihdam için kendi destek sözü verdiler. Tüm öğrenciler bir tez projeyi tamamlamak olacak.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Conway
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Central Arkansas

Central Arkansas Üniversitesi Eğitim Koleji tarafından kurulan MAT programı yüksek nitelikli orta kariyer uzmanları ve yüksek öğrenim yeni mezunlar Arkansas sınıf öğretme ... [+]

Central Arkansas Üniversitesi Eğitim Koleji tarafından kurulan MAT programı yüksek nitelikli orta kariyer uzmanları ve yüksek öğrenim yeni mezunlar Arkansas sınıf öğretmeni olmaya hazırlanıyor.

MAT yüksek lisans programı:

kimlik öğretim ama kim başarıyla bir lisans derecesini tamamlamış ve ivedi bir şekilde bir öğretmen olmak isteyen var olmadan bireyler için tasarlanmıştır. eğitimciler pratik haline potansiyel öğretmen, bir içerik alanında bir lisans derecesine sahip olanlar, yardımcı olmak için tasarlanmıştır. 4-8 Orta Seviye (39 saat) ve İkincil (K-12, 4-12, ve 7-12): iki parça ile 36-39 saatlik yüksek lisans programı. K-6, Orta Düzey, ve İkincil (K-12, 4-12, ve 7-12): Güz 2017 yılından itibaren, MAT programı 3 parça olacak. Tüm parçalar 39 saatlik yüksek lisans programları olacak. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Conway
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
36 - 39 saat
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku

MSc

University of Central Arkansas

Aile ve Tüketici Bilimleri yüksek lisans programı Bilim derece Lisans yol açar. Program iş Aile ve Tüketici Bilimleri kariyer için hazırlanıyor nitelikli öğrenciler ihtiy ... [+]

Aile ve Tüketici Bilimleri yüksek lisans programı Bilim derece Lisans yol açar. Program iş Aile ve Tüketici Bilimleri kariyer için hazırlanıyor nitelikli öğrenciler ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış, eğitim, hastaneler, sanayi, devlet, toplum kurumları ve adoctoralprograminFamily ve Tüketici Bilimleri girmek için ya da ilgili bir disiplin içinde.

KABUL ŞARTLARI Aile ve Tüketici Bilimleri lisans derecesi Kabul Aile ve Tüketici Bilimleri alanında lisans diploması veya bir müttefik alana sahip ve yüksek lisans okul için giriş gereksinimlerini karşılamak için öğrenci gerektirir. okuldan mezun için giriş şartlarına ek olarak, Graduate Recor... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Conway
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
30 - 36 saat
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
University of Central Arkansas

biyolojik esaslara ve araştırma metodolojisi gelişmiş bilgi genellikle endüstriyel, araştırma ve eğitim örgütlerinde veya doktora veya mesleki programlara kabul için pozi ... [+]

Amaç biyolojik esaslara ve araştırma metodolojisi gelişmiş bilgi genellikle endüstriyel, araştırma ve eğitim örgütlerinde veya doktora veya mesleki programlara kabul için pozisyonlar için gereklidir. Bilim programı Master öğrenciler biyoloji alt disiplinleri bir genişlik talimat verilen ve kendi seçtikleri bir alanda lisansüstü öğretim üyeleri tarafından yönlendirilen odaklı araştırma yapma fırsatı vardır. Bilim programı Master amacı, öğrencinin bağımsız araştırma becerilerini geliştirmek için öğrencinin bilimsel iletişim yeteneklerini güçlendirmek için, ve doktora ve profesyonel programlara biyolojik alanda ya da başarılı kabul istihdam kazanma öğrencinin olasılığını artırmak için vardır. Kabul için, öğrenciler aşağıdaki belgeleri ibraz etmesi gerekir: Enstitüye Başvuru Biyoloji Lisans Koordinatörü gönderilen Biyoloji uygulaması. Tüm adaylar kuvvetle olası bir danışman (lar) tanımlamak için Biyoloji öğretim başvurmaları önerilir. fakülte ile tebliğ olmayan adaylar kabul olması olası değildir. Enstitüye gönderilen GRE genel testi için puanları. Ayrıca, Biyoloji Yüksek Lisans Koordinatörü doğrudan puanları rapor. Bir öğretim asistanlık için, öğrenciler aşağıdaki belgeleri ibraz etmesi gerekir: Bir öğretim asistanlık için başvuru enstitüye gönderdi. Bir öğretim asistanlık alma konusundaki önerileri ve son başvuru tarihleri ​​aşağıdaki dosyada bulabilirsiniz. Biyoloji Lisans Koordinatörü gönderilen tavsiye azından iki harf. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Conway
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
30 - 34 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Central Arkansas

Egzersiz ve Spor Bilimleri Bölümü tez / tezsiz seçeneği ile Bilim Master sunuyor. MS lisans disiplin pedagoji, fitness, spor liderliği ile ilgili birçok farklı meslek pro ... [+]

Egzersiz Bilimi MS Egzersiz ve Spor Bilimleri Bölümü tez / tezsiz seçeneği ile Bilim Master sunuyor. MS lisans disiplin pedagoji, fitness, spor liderliği ile ilgili birçok farklı meslek programlarında bilgi ve yetkinlik yüksek düzeyde geliştirmek için tasarlanmıştır. derecesi eğitim alanı dışında bir alanda öğretmenlik için veya hizmet için aday hazırlamak çok amaçlı açısıdır. Bu derece, özellikle tez seçeneği ile de doktora düzeyinde çalışmalar için hazırlık olarak hizmet verebilir.

Program Başvuru ve Saklama Koşulları Geçerli Lisans Bülteninde belirtildiği gibi Egzersiz Bilimi Bilim derecesi Master adaylığına çalışma ve kabul mezun Kabul aynı olacaktır. Gre (GRE) Genel Kesim skor raporu kabul öncesinde teslim edilmelidir. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Conway
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
36 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Central Arkansas

Eğitim Koleji İlköğretim, Okur Yazarlık Bölümü ve Özel Eğitim Okuma Programı MSE sunmaktan gurur duyar. Bu NCATE / ILA akredite programı lisansüstü derece takip ederek li ... [+]

Eğitim Koleji İlköğretim, Okur Yazarlık Bölümü ve Özel Eğitim Okuma Programı MSE sunmaktan gurur duyar. Bu NCATE / ILA akredite programı lisansüstü derece takip ederek lisans alanlarını genişletmek için fırsat lisansüstü adaylar sağlar. Tüm lisansüstü öğretim üyeleri kendi mesleğinde mükemmellik için varız ve öğretmek hangi alanlara liderlik, burs ve hizmet ödül ve tanıma aldık.

Bu programın temel amaçları şunlardır: 1) hazırlamak okuma uzmanları / okuryazarlık koçları / gelişmiş bilgi, strateji, liderlik becerileri ve onları, mücadele okuyucular ve yazarlar ile çalışmak öğretim çeşitli yönleriyle diğer sınıf öğretmenlerine yardımcı sağlayacak profesyonel hükümleri ile, ve devlet okullarında ve diğer kurumlarda okuma / okuma yazma programı kurşun; 2) yardım sınıf öğretmeni okuma / okuma yazma eğitimi geliştirmek. Program Öğretmen Eğitimi Akreditasyon Ulusal Konseyi (NCATE / CAPE), Uluslararası Okuryazarlık Derneği (ILA), ve Eğitim Teknolojileri Uluslararası Derneği (ISTE) performans standartlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Conway
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
30 saat
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
University of Central Arkansas

Kütüphane medya ve bilişim teknolojileri yüksek lisans programının amacı bilgi ve eğitim ortamlarında çeşitli profesyonel pozisyonlar için bireyler hazırlamaktır. Liderli ... [+]

Kütüphane Medya ve UCA Bilgi Teknolojileri programının Masters hoş geldiniz. Kütüphane Medya ve Bilgi Teknolojileri programı ulusal Okul Kütüphane Medya% 99 PRAXIS II içerik başarı oranı ile ABD'de bir örnek School Library programı olarak Okul Kütüphanecileri Amerikan Derneği tarafından tanınan, libm programı büyük lisansüstü programlardan birine sahiptir Arkansas eyaletinde Okul Kütüphanecileri için.

Genel Program Bilgi Kütüphane medya ve bilişim teknolojileri yüksek lisans programının amacı bilgi ve eğitim ortamlarında çeşitli profesyonel pozisyonlar için bireyler hazırlamaktır. Liderlik Çalışmaları Bölümü içinde yer alan Kütüphane Medya ve Bilgi Teknolojileri programı, bireyler için tasarlanmıştır kim olabilir olmak (1) ilköğretim, orta okul kütüphanesi medya merkezleri ve ikincil bölge düzeylerinde ve bölgesel eğitim kooperatifler ya da planlama kariyer, (2) Çocuk ve kamu, üniversite gençlik kütüphaneciler ve özel bilgi merkezleri olarak planlama kariyer. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Conway
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
36 saat
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
University of Central Arkansas

Orta Arkansas Üniversitesi Yüksek Lisans Bilim (MS) Profesyonel Okulu'nda Rehberlik sunmaktadır. Çalışma programı uygulamalı ve staj saha deneyimleri de dahil olmak üzere ... [+]

Genel Program Bilgi Orta Arkansas Üniversitesi Yüksek Lisans Bilim (MS) Profesyonel Okulu'nda Rehberlik sunmaktadır. Çalışma programı uygulamalı ve staj saha deneyimleri de dahil olmak üzere 48 dönem saat oluşmaktadır. Program Conway, AR UCA ana kampüsünde arada asenkron ve yüz-yüze oturumları ile öncelikle senkron sınıf oturumları içeren bir online formatta sunulmaktadır. Bu programın amacı, yaratma uygulanması, devlet ve ulusal standartlara göre kapsamlı gelişimsel okul rehberlik programlarının sürdürülmesi için profesyonel okul danışmanlar hazırlamaktır. Program müfredat Amerikan Okul Danışmanları Derneği, Ulusal Modeli ve Yükseköğretim Standartları Arkansas Bölümü ile hizalar. Programın temel amacı, liderleri, ortak çalışanlar ve onların okul, toplum içinde savunucuları ve okul psikolojik danışma meslek haline meslek okulu danışmanlar yetiştirmektir. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Conway
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
48 saat
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
University of Central Arkansas

Okul Liderliği, Yönetim ve İdaresi (SLMA) Bilim derecesi Master P-12 okulları için liderleri hazırlamak için Eğitim tarihi misyon ve bağlılık Koleji yansıtır. Liderlik Ça ... [+]

Genel Program Bilgi Okul Liderliği, Yönetim ve İdaresi (SLMA) Bilim derecesi Master P-12 okulları için liderleri hazırlamak için Eğitim tarihi misyon ve bağlılık Koleji yansıtır. Liderlik Çalışmaları Bölümü inşa ve müfredat / program yöneticileri için performansa dayalı, 34 kredi saat lisans programı sunuyor. Çalışmanın Programlar uygun master derecesi tutan insanlar için kullanılabilir. Program 21. yüzyıl teknolojileri, otantik değerlendirmeler ve kişiselleştirilmiş staj çeşitli kullanır.

SLMA programı Blackboard Blackboard Işbirliği (VoIP sanal sınıf) ve / veya yüz yüze sınıf toplantıları kombinasyonu ile bir melez dağıtım sistemi kullanır. Adaylar küçük sınıf ortamlarında öğretim üyeleri ile doğrudan ve bireysel temas zevk. SLMA 15 ortalama sınıf büyüklüğü oranını sahiptir: 1.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Conway
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
48 saat
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
University of Central Arkansas

Sağlık ve Davranış Bilimleri Fakültesi Psikoloji ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü içinde yer alan program psikoloji, yetkin okulun çeşitli gerçekleştirmek için adayların ... [+]

Program açıklaması Central Arkansas Üniversitesi'nde 60 saat uzman düzeyinde NASP onaylı Okul Psikolojisi, MS Programı misyonu mesleki çalışmalarının her boyutta bilimsel temelli psikolojik ve eğitim prensipleri ve uygulamaları uygulamak için giriş seviyesi okul psikologları hazırlamaktır. American Psychological Association (tarafından ifade edilen programın mezunları insan davranışı artan anlayış taahhüt yansıtıcı ve yetkin profesyonelleri, sürekli mesleki gelişim, okul psikolojisi, kültürel saygı ve çeşitlilik en iyi uygulamalar ve mesleki uygulama etik standartların olması beklenen APA) ve Ulusal Okul Psikologları Derneği (NASP).

Sağlık ve Davranış Bilimleri Fakültesi Psikoloji ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü içinde yer alan program psikoloji, yetkin okulun çeşitli gerçekleştirmek için adayların hazırlar profesyonel bir eğitim genişliği ve derinliği daha geniş alanında okul psikologları profesyonel kimliğini vurguluyor psikoloji işlevleri ve değerleri ve adaylar, fakülte ve hizmet alıcıları arasında kültürel çeşitliliği saygı bir eğitim.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Conway
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
60 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Central Arkansas

bir terminal derece olarak ya da muhtemel doktora öğrencileri için bir temel olarak hizmet edebilir, böylece Ruh Sağlığı Danışmanlık Programı tasarlanmıştır. Bu programda ... [+]

Program açıklaması bir terminal derece olarak ya da muhtemel doktora öğrencileri için bir temel olarak hizmet edebilir, böylece Ruh Sağlığı Danışmanlık Programı tasarlanmıştır. Bu programdan Birçok mezun, özel uygulamalar kurmak veya çeşitli ruh sağlığı merkezleri, toplum kuruluşları ve hastanelerde çalışır. Program bir dönem staj dahil olmak üzere ders çalışma altmış (60) dönem saat oluşmaktadır. Mezunlar Danışmanlık İnceleme Arkansas Kurulu aracılığıyla Lisanslı Profesyonel danışmanlar olabilir.

Öğrenci Öğrenci Kazanımları programın mezunları danışma teorileri ve tedavi teknikleri çeşitli bilgisine sahip ve çeşitli toplumlarda ile uygun kullanımını göstermek mümkün olacak. programın mezunları etkili bir şekilde danışmanlık ortamında bir terapötik ilişki girme bakım etik ve profesyonel standartların yeterli bilgi kazanmış olacaktır. programın mezunları Arkansas eyaletinde Lisanslı Profesyonel danışmanlar haline getirmek için yeterli eğitimi almış olacaktır. programın mezunları başarıyla ruh sağlığı mesleğini girecek. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Conway
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
60 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Central Arkansas

Uygulamalı Bilgisayar Bilim Master bilgisayar sistemlerinin uygulamaları ile ilgili hem kavram ve tekniklerin yoğun bir hazırlık sağlamak için tasarlanmıştır. ... [+]

Hedefler ve sonuçlar Uygulamalı Bilgisayar Bilim Master bilgisayar sistemlerinin uygulamaları ile ilgili hem kavram ve tekniklerin yoğun bir hazırlık sağlamak için tasarlanmıştır. mezunları için Program amaçları şunlardır: Anlamlı uygulamalı bilgisayar sorunları tespit etmek ve bağımsız olarak veya bir akademisyen, bir iş, bir sanayi, ya da bir profesyonel, yasal ve etik çerçeve içinde diğer ortamında uygulama odaklı araştırma çalışmalarını yürütebilme; yaratıcı bireyler, gruplar ve kuruluşlar için çeşitli uygulama alanlarında sorunları çözmek için mevcut yazılım ve donanım sistemleri entegre hesaplama çözümleri tasarlamak, geliştirmek ve doğrulamak için teknolojileri ile kuram, ilke ve kavramları uygulayabilme; profesyonel olgun büyümek ve bilgisayar bilimleri ve uluslararası ve çapraz disiplin alanlardaki uygulamaların gelişmiş bilgi ile liderlik rolleri almak mümkün ve istekli olmak; kendi seçtiği kariyer yolları ilerlemek için mesleki büyüme ve gelişmeyi sürekli yoluyla alanında güncel tutmak ve topluma katkıda bulunmaktır. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Conway
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
34 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Central Arkansas

uygulamalı matematik Bilim (MS) programı Master iş veya devlet kurumları çalışan, ya da daha fazla lisansüstü çalışmalar takip için aday hazırlamak için geliştirilmiş mat ... [+]

[1. Giriş uygulamalı matematik Bilim (MS) programı Master iş veya devlet kurumları çalışan, ya da daha fazla lisansüstü çalışmalar takip için aday hazırlamak için geliştirilmiş matematik derslerini sahiptir. iş, mühendislik, planlama ve diğer alanlarda bu kurslarda öğretilen teknikleri uygulayarak, önemli sorunlar analitik, istatistik ve sayısal yöntemler kullanılarak incelenebilir. mezun adaylar son dönem iki kapsamlı sınavları geçmek zorundadır. Bu adayların daha gelişmiş lisansüstü çalışmalar göz önünde bulundurularak, bir tez seçeneği uygulamalı matematik yöntemleri araştırma adayları ortaya çıkarmak için kapsamlı sınav yerine kullanılabilir. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Conway
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
30 - 33 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Central Arkansas

Koleji Öğrenci Personel Hizmetleri ve Yönetimi (CSPA) Program hem iki yıllık ve dört yıllık lise sonrası kurumlarında öğrenci hizmetleri pozisyonları isteyen öğrenciler i ... [+]

Koleji Öğrenci Personel Hizmetleri ve Yönetimi (CSPA) Program hem iki yıllık ve dört yıllık lise sonrası kurumlarında öğrenci hizmetleri pozisyonları isteyen öğrenciler için profesyonel bir hazırlık sağlar. Program kampüs iklim ve çeşitlilik, finans, bütçe, hibe yazma, değerlendirme, liderlik ve yasal / etik sorunları da dahil olmak sorumluluk çeşitli alanlarda, öğrenci hizmetleri yöneticileri hazırlamak için disiplinler arasıdır.

Koleji Öğrenci Eğitimciler Uluslararası, NASPA: ACPA tarafından belirtilen standartlara ve inançları ile uyumlu Yükseköğretim Öğrenci İşleri Yöneticiler ve Standartlar Geliştirme Konseyi (CAS), çalışmanın UCA kurs teori arasındaki heyecan verici ilişkiyi yaşamaya fırsatlar sunuyor uygulama. Öğrenciler üniversite öğrencisi geliştirme, üniversite altkültürlerin, örgütsel dinamikler ve yüksek öğrenim doğasının anlaşılmasına önemli öğrenme deneyimleri katılırken, kurs, asistanlık ve profesyonel katılımı entelektüel zorlukları karşılamak için bekleniyor.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Conway
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Yönetici Kursları

University of Central Arkansas

Coğrafi Bilgi Sistemleri (MGIS) derecesi Master çevrimiçi Executive MBA programlarının sonra modellenmiştir. derecesi kayıt yaptıran öğrenciler, ideal olarak önceki CBS k ... [+]

CBS Derecesi Master (Bu bir online derecesi) Coğrafi Bilgi Sistemleri (MGIS) derecesi Master çevrimiçi Executive MBA programlarının sonra modellenmiştir. derecesi kayıt yaptıran öğrenciler, ideal olarak önceki CBS kurs oldu olacak (lisans veya lisansüstü düzeyde en az bir CBS dersi alınmış olması) ya da şu anda, yani CBS veya CBS tabanlı bilgi hizmetlerinin kullanımını gerektiren bir pozisyonda (istihdam edilecek ya bir CBS profesyonel büyük eğitim veya) onun / onun işini gerçekleştirmek için CBS işçileri ya da kim CBS bilgi alması gerekiyor yönetmek gerekir birisini arayan.

Asgari Başvuru Koşulları CBS lisans programı Master kayıt için Lisans Bülteninde belirtildiği gibi öğrenciler de dahil olmak üzere, TDM Graduate School içine kabul edilmek için gereksinimleri karşılaması gerekir: 3.0: 1) bir lisans, 2) GNO ve 3) her öğrenci gerekir başarıyla en az bir üniversite düzeyinde CBS kursunu tamamlamış veya halen CBS sık öğrenci tarafından kullanılan bir ajans / iş istihdam edilecek. Dr. danışarak Jeff Allender, Coğrafya Bölümü Başkanı, # 3 istisnaları kabul edilecektir. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Conway
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
30 - 36 saat
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
University of Central Arkansas

Muhasebe UCA Master (Macc) ya da muhasebe profesyonel kariyer arayan yapan kişiler için muhasebe, işletme ve liderlik gelişmiş, derinlemesine eğitim vermektedir. Küresel ... [+]

Burs, Liderlik, İletişim ve Araştırma yoluyla Muhasebe Uzmanları geliştirilmesi. Muhasebe UCA Master (Macc) ya da muhasebe profesyonel kariyer arayan yapan kişiler için muhasebe, işletme ve liderlik gelişmiş, derinlemesine eğitim vermektedir. Küresel iş ortamında sürekli değişiklikler, muhasebeciler her zamankinden daha derin ve daha geniş bilgiye ihtiyaç. Macc programı hızla değişen iş ortamında başarılı olmak için gerekli becerilere sahip bir öğrenci sağlamak için yardımcı olur. Program kapsamlı ve öğrencilerin kavramsal ve teknik muhasebe yeterlilik, iletişim becerileri, araştırma ve analitik yeteneklerini ve liderlik becerilerini geliştirir. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Conway
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
30 saat
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of Central Arkansas

Özel Eğitimde Yüksek Lisans Programı (InTASC Öğretmen Eğitimi Akreditasyon Ulusal Konseyi (NCATE), Olağanüstü Çocuklar Konseyi (MSK), Interstate Öğretmen Değerlendirme ve ... [+]

MSE Özel Eğitim / SPED Onay Özel Eğitimde Yüksek Lisans Programı (InTASC Öğretmen Eğitimi Akreditasyon Ulusal Konseyi (NCATE), Olağanüstü Çocuklar Konseyi (MSK), Interstate Öğretmen Değerlendirme ve Destek Konsorsiyumu performans standartlarını karşılamak için tasarlanmış bir 30 kredi saat on-line olarak programı ) ve Öğretmen Değerlendirme Sistemleri (TESS).

Özel Eğitim Programı Broşürü

K-12 Özel Eğitim Yüksek Lisans Programı Bir MSE giden özel eğitim yüksek lisans programı İlköğretim, Okur Bölümü, Özel Eğitim bulunur. Ana amacı yetenekleri geniş bir kapsamı temsil eden öğrencilere kaliteli eğitim veren yetenekli işbirlikçi özel eğitim öğretmenleri hazırlamaktır. (Lisansüstü BülteniAdaylar özel eğitim dava ve mevzuat, değerlendirme, davranış rehberlik, davranış rehberlik, öğretim stratejileri ve engelli ve aileleri kişilerin hizmet veren en iyi uygulamalar hakkında bilgi edinmek için) programı fırsatlarının geniş bir yelpazede sunuyor. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Conway
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
30 saat
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
University of Central Arkansas

Öğretim Teknolojileri eğitim, iş ve hükümet ortamlarında büyüyen bir alandır. Öğretim teknolojisi öğretim tasarımı birleştiren ve öğretim hedeflerine ulaşmak için bir ara ... [+]

Öğretim Teknolojileri eğitim, iş ve hükümet ortamlarında büyüyen bir alandır. Öğretim teknolojisi öğretim tasarımı birleştiren ve öğretim hedeflerine ulaşmak için bir araç olarak teknolojisini kullanır. Öğretim Teknolojileri Kariyer öğretim tasarımcıları, multimedya tasarımcıları, teknoloji uzmanı, kurumsal eğitmenler, ve diğerleri arasında teknoloji desteği içerir. bu sayfada Genel Program Bilgi, yanı sıra bilgi için Aday ve Güncel öğrenciler bulacaksınız.

Genel Program Bilgi Öğretim Teknolojisi Bilim (ITEC) Master bilgisi ve mesleki alanlarda (örneğin, eğitim, iş, hükümet, kar amacı gütmeyen kuruluşlar) içinde teknoloji liderleri ve uygulayıcıları olmak için gerekli becerilere sahip adayları sağlamak üzere tasarlanmıştır. tasarım, program öğretim teknolojileri (örneğin, tarih, teori, teknoloji, yönetim) alanında geniş bir görünüm sunuyor henüz adayların mesleki ilgi yansıtıcı konsantrasyon bir alanı seçmek için izin verecek kadar esnektir. Üç teknolojik belirgin alanlarda uzmanlaşmış eğitim sağlamak konsantrasyon Bu alanlar, şunlardır: Uzaktan Eğitim, Medya Tasarımı ve Geliştirme, ve Öğretim Teknolojileri Teknik Destek. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Conway
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
36 saat
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
University of Central Arkansas

Öğretmen Liderliği (ASTL) İleri Araştırmalar Yüksek Lisans geliştirmek ve daha fazla ileri eğitimciler beklenen temel yetkinlikleri geliştirirken mevcut bilgi, beceri, ve ... [+]

ASTL Yüksek Lisans Programı Öğretmen Liderliği (ASTL) İleri Araştırmalar Yüksek Lisans geliştirmek ve daha fazla ileri eğitimciler beklenen temel yetkinlikleri geliştirirken mevcut bilgi, beceri, ve tasarruflarda genişletmek için tasarlanmış bir 30 kredi saat online lisans programıdır. ASTL lisans programı için gerekli ve faydalıdır bilgi, beceri, ve tasarruflarda göstermek için fırsat mezunları hazırlar: öğrencinin öğrenmesini geliştirmek sınıf uygulamalarına olumlu yanıt. Kritik sınıf uygulamaları analiz ve uygun bulgulara yanıt. mesleki uygulama, sınıf eğitimi ve sınıf / okul politikaları ve prosedürleri ile ilgili kararlar için gerekçe dile. öğrencinin öğrenmesini geliştirmek öğretim uygulamalarını geliştirmek için geçmişteki ve şimdiki hem de deneyimlerini yansıtarak bilinçli kararlar. kendi okullarının iyileştirilmesi için değişim liderleri olmak. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Conway
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
30 saat
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Go Here. Go Anywhere.

Central Arkansas