University of Central Florida College of Community Innovation and Education

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Öğrenin. Bağlanın. Dönüşüm.

College of Community Innovation and Education'da, yaşamları dönüştürmek ve toplulukları güçlendirmek için gereken bilgi, deneyim ve güveni kazanacaksınız. Çeşitli programlarımız ve yerleşik ortaklıklarımız aracılığıyla, karmaşık sosyal sorunlara yenilikçi çözümler geliştirmek için benzersiz bir konumdayız. Akademik alanlarda fakülte uzmanlarıyla işbirliği yapma ve Orta Florida'da ve ötesinde topluluk temelli deneyimlere katılma fırsatlarına sahip olacaksınız. İster ceza adaleti, eğitim, sağlık yönetimi ve bilişim, hukuk araştırmaları veya kamu yönetimi alanlarında çalışmayı arzuluyor olun, fakülte ve personelimiz hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Misyon

Community Innovation and Education Koleji, yenilikçi eğitim, güçlü ortaklıklar ve dönüştürücü burs aracılığıyla liderleri farklı bir topluma hizmet etmeleri için eğitir ve güçlendirir.

Vizyon

College of Community Innovation and Education, fakülte ve öğrencileri gelişen, modern toplulukların sosyal ve ekonomik dokusuyla meşgul etmek için geleneksel üniversite sınırlarını aşmaktadır.

Konumlar

Orlando

Address
University Boulevard,12494
32816 Orlando, Florida, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin