University of Cincinnati UC Clermont College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

UC Clermont College, açık erişimli, bölgesel bir üniversite ortamında öğrenci merkezli lisans eğitimi ve yaşam boyu eğitim sağlar. Topluluğumuzda çeşitliliği ve entelektüel, kültürel ve sosyal gelişimi teşvik ederiz.

Vizyon

UC Clermont College, erişilebilir ve uygun fiyatlı kaliteli lisans derecesi fırsatları arayan öğrencilerin ilk tercihi olacaktır. Toplumun ihtiyaçlarına cevap vermeye ve sürdürülebilir, kültürel açıdan zengin ve ödüllendirici yaşam tarzlarını teşvik etmeye çalışıyoruz.

Temel değerler

Öğretme ve öğrenme bursu, başarımızın merkezidir. Küçük sınıf ortamlarında etkili öğrenci-öğretim üyesi etkileşimlerine dayalı öğretme ve öğrenmeyi teşvik ediyoruz. Fakültemiz, en yüksek kalitede eğitime bağlıdır ve mesleki gelişimi ve öğretim tekniklerinin sürekli iyileştirilmesini benimsemektedir.

Açık erişim, tüm öğrencilerin potansiyelini ortaya çıkarmak için bir eğitim fırsatı sağlar. Başarısı, etkili değerlendirme, uygun sınıf yerleştirme ve güçlü akademik desteğe dayanmaktadır. Her seviyedeki öğrencilere öz disiplini geliştirmeleri için besleyici bir ortam sağlıyoruz, bu da onların eğitim hedeflerine ulaşmalarını sağlıyor.

Yaşam boyu keşif, entelektüel merakta ve öğrenmede neşe bulmanın sonucudur. Sanat ve bilimlerin daha fazla takdir edilmesi dahil olmak üzere çeşitli yaşamı zenginleştiren deneyimler için açlığı besliyoruz. Hızla değişen dünyaya uyum sağlayabilen öğrencilerimiz, toplumumuzun üyelerine katkı sağlayacaklardır.

Topluluk, kolej üyeleri ile genişletilmiş hizmet alanımız arasındaki ilişkilerin geliştirilmesinden kaynaklanmaktadır. Vatandaşların topluma katılımını ve sorumluluğunu teşvik ediyoruz. İşbirliğine dayalı etkileşimler yoluyla sosyal ilerlemeyi teşvik eden olumlu bir ortamı teşvik ediyoruz.

Liderlik, UC Clermont College tarafından daha geniş bir toplulukla ortaklaşa sağlanır. Topluluk içindeki fırsatları ve zorlukları ele almak için rehberlik sunan bölgesel bir kaynak olarak hizmet ediyoruz.

Öğrencilerimiz, öğretim üyelerimiz ve personelimizdeki çeşitlilik, üniversite topluluğumuzu zenginleştirir ve güçlendirir. Farklı bakış açılarına değer verir, tüm bireylere saygılı davranır ve benzersiz katkılar ararız.

Sürdürülebilirlik, kolejimizin çevresel, kurumsal ve insan kaynaklarının korunması ve yenilenmesidir. Kampüsümüzün konumuna, güzelliğine ve işlevselliğine değer veriyoruz ve bunların tümü üniversite deneyiminin kalitesini artırıyor. Öğrencilerin, öğretim üyelerinin, personelin ve çevredeki toplumun gelecekteki ihtiyaçlarını karşılamak için sürdürülebilir yaşam tarzlarını ve ekonomiyi araştırıyor ve teşvik ediyoruz.

Konumlar

Batavia

Address
Clermont College Drive,4200
45103 Batavia, Ohio, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin