University of Delaware, Alfred Lerner College of Business & Economics

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Lerner farkına hoş geldiniz.

100 yıl boyunca, Alfred Lerner İşletme Fakültesi

Fırsat yaptığımız her şeye dahil edilmiştir. Size, sizi en çok neyin ilham verdiğini ve tatmin ettiğini bulmanızı sağlayacak çok kişiselleştirilmiş bir sınıf, müfredat, uygulamalı araştırma, mentorluk, gölgeleme, staj ve profesyonel deneyimler kombinasyonunu sunmak bizim sorumluluğumuzdur.

111678_Keystone_profile2.jpg

Neden Lerner

Neyin çalışılacağını seçmek, hayatınızın en büyük kararlarından biridir. Çalışmayı seçtiğiniz yer de aynı derecede önemlidir.

Lerner'de, ulusun en önemli iş merkezlerinden birinde iş öğrenmek, inovasyon yapmak, araştırmak ve deneyimlemek için fırsatlardan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Fırsat yaptığımız her şeye dahil edilmiştir.

Lerner College'ı işletme dereceniz için seçmeniz için onlarca neden var, ancak öğrencilerimiz bu beş şeyin Lerner'i seçme kararlarında yoğun olarak bulunduğunu kabul ediyor:

1. Eşsiz fırsatlar

Uygulamalı öğrenme deneyimleri deneyimsel öğrenme merkezlerimizde, en iyi firmalarla stajlarda ve öğrenciler 2 milyon dolarlık Mavi Tavuk Yatırımı Fonunu yönetirken bolca bulunur. Ve lisans öğrencileri ve dereceleri için yurtdışında 100'den fazla çalışma kursları vardır.

2. itibarımız

UD ve Lerner College, Ortaöğretim Yüksek Öğretim Komisyonu tarafından onaylanmıştır. Lerner'deki işletme ve muhasebe programlarının çoğu, AACSB International tarafından akredite edilmiştir.

3. Başarılı fakülte

Lerner fakültesi her öğrencinin başarısını önemser. Ayrıca kendi alanları ve işletme eğitimi ile ilgili burs ve araştırmalara odaklanmaktadırlar.

4. Bağlantılar

Lerner'in 30.000 güçlü mezunlar ağında başarılı iş liderleriyle kariyer ve ağ bağlantıları kuracak ve stajlara, öğrenci kulüplerine ve en iyi firmalarla yapılan iş görüşmelerine katılacaksınız.

5. Yer

Halka açık tüm ABD şirketlerinin% 50’sinden ve Fortune 500’ün% 64’ünü de içeren 1 milyondan fazla işletme Delaware’i yasal olarak seçiyor. Delaware mahkemesi sistemi tüm ABD için kurumsal yönetimde emsal teşkil ediyor

Deneyimsel öğrenme

Pek çok işletme okulu, entelektüel, duygusal ve profesyonel olarak - sınıf içinde ve dışında - geliştirmenin önemini kabul eder, ancak çok azı staj, araştırma, hizmet öğrenme ve diğer deneyimsel öğrenme fırsatları çeşitliliği ve kalitesi için Lerner ile eşleşir.

Ticari Yarışmalar

Lerner öğrencileri, 2013'te PricewaterhouseCoopers (PwC) Challenge'ı kazanmaktan, 2015 yılında Philadelphia bölgesi Sertifikalı Mali Analist (CFA) Enstitüsü Araştırma Mücadelesi'ni kazanmaktan, her yıl, öğrenciler Girişimcilik Hen'de Horn Programı'nda yarışıyor Hatch start-up fon yarışması ve Carol A. Ammon Vaka Yarışması.

Konferanslar

Bir işletme derecesi kazanırken, Lerner'in ev sahipliği yaptığı konferanslar, konferanslar ve seminerler sayesinde bir ağ kurar ve bakış açısı kazanırsınız. Konuşmacılar, tanınmış şirket başkanlarını ve sıkça alıntı yapan akademisyenleri içerir.111679_Keystone_profile1.jpg

Kariyer hazırlığı

Lerner Kariyer Hizmetleri Merkezi personeli ve hizmetleri, lisans ve lisansüstü öğrenciler için staj ve mentorluk programları ile geleceğinizi planlamanıza yardımcı olur. Global Kurumsal Teknoloji daldırma stajı ve Yüksek Lisans Staj Programı gibi benzersiz fırsatlar, Lerner'i farklı kılar.

Yurt dışında okumak

Delaware Üniversitesi yurtdışında eğitim programı ülkedeki ilk 20 arasında yer almaktadır. Lerner College öğrencileri, ister bir lisans programına, isterse bir haftalık yurtdışı gezilerine veya uluslararası stajyerlik programına katılıyor olsunlar, küresel bir perspektiften yararlanır.

Araştırma

Fakülte danışman ve danışmanları olarak tanıyın ve onlarla iş dünyasının en yenilikçi alanlarında çalışın. Lerner'deki araştırma merkezleri şunlardır: Uygulamalı İşletmeler Merkezi

Danışmanlık

Lerner Lisans Ofisi MBA ve MS, MS ve Ph.D. öğrenciler, eğitim ve kariyer gelişim fırsatlarından en iyi şekilde yararlanmak için birçok fırsatı keşfetmenize yardımcı olur.

Öğrenci Organizasyonları

Mesleki gelişimi teşvik edecek ve ağınızı oluşturacak bir dizi kuruluş arasından seçim yapın. Organizasyonlar: Ağırlama Kulübü, Finansal Yönetim Derneği, Azınlık İşletmeleri Öğrenci Birliği, Ulusal Kara Muhasebeciler Birliği (NABA), İşletmelerde Kadınlar, Mavi Tavuk Yatırım Kulübü, MBA Öğrenci Birliği ve diğerleri.

tesisler

İster riskten korunma stratejileri simülasyonu yapın, isterse büyük bir otel konferansı düzenleyin, Lerner sizi en gelişmiş olanaklarla aksiyonun merkezine yerleştirir.

Çeşitlilik, Eşitlik ve Katılım

Lerner, çeşitlilik ve eşitliği destekleyen bağlantılar kurmayı ve diyalogları geliştirmeyi taahhüt eder.

UD'nin eğitim misyonu, öğrencilerimizi giderek daha çeşitli ve küresel bir dünyada yaşamaya hazırlayan öğrenme deneyimleri sunmaktır.

Lerner'de, öğrencilerimizin, çalışanların, fakültelerin ve toplumun paylaştığı ortak ve benzersiz arka planı ve yetenekleri anlama ve takdir etme fırsatını memnuniyetle karşılıyoruz. Amacımız, Lerner'deki yaşamın tüm yönlerinde çeşitliliği ve dahiliyeti teşvik etmektir. Kampüs genelinde çeşitlilik girişimlerine yönelik çabalarımıza katılıyoruz.

Konumlar

Newark

Address
19716 Newark, Delaware, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin