Resmi açıklamayı okuyun

Lerner farkına hoş geldiniz.

100 yıl boyunca, Alfred Lerner İşletme Fakültesi

Fırsat yaptığımız her şeye dahil edilmiştir. Size, sizi en çok neyin ilham verdiğini ve tatmin ettiğini bulmanızı sağlayacak çok kişiselleştirilmiş bir sınıf, müfredat, uygulamalı araştırma, mentorluk, gölgeleme, staj ve profesyonel deneyimler kombinasyonunu sunmak bizim sorumluluğumuzdur.

111678_Keystone_profile2.jpg

Neden Lerner

Neyin çalışılacağını seçmek, hayatınızın en büyük kararlarından biridir. Çalışmayı seçtiğiniz yer de aynı derecede önemlidir.

Lerner'de, ulusun en önemli iş merkezlerinden birinde iş öğrenmek, inovasyon yapmak, araştırmak ve deneyimlemek için fırsatlardan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Fırsat yaptığımız her şeye dahil edilmiştir.

Lerner College'ı işletme dereceniz için seçmeniz için onlarca neden var, ancak öğrencilerimiz bu beş şeyin Lerner'i seçme kararlarında yoğun olarak bulunduğunu kabul ediyor:

1. Eşsiz fırsatlar

Uygulamalı öğrenme deneyimleri deneyimsel öğrenme merkezlerimizde, en iyi firmalarla stajlarda ve öğrenciler 2 milyon dolarlık Mavi Tavuk Yatırımı Fonunu yönetirken bolca bulunur. Ve lisans öğrencileri ve dereceleri için yurtdışında 100'den fazla çalışma kursları vardır.

2. itibarımız

UD ve Lerner College, Ortaöğretim Yüksek Öğretim Komisyonu tarafından onaylanmıştır. Lerner'deki işletme ve muhasebe programlarının çoğu, AACSB International tarafından akredite edilmiştir.

3. Başarılı fakülte

Lerner fakültesi her öğrencinin başarısını önemser. Ayrıca kendi alanları ve işletme eğitimi ile ilgili burs ve araştırmalara odaklanmaktadırlar.

4. Bağlantılar

Lerner'in 30.000 güçlü mezunlar ağında başarılı iş liderleriyle kariyer ve ağ bağlantıları kuracak ve stajlara, öğrenci kulüplerine ve en iyi firmalarla yapılan iş görüşmelerine katılacaksınız.

5. Yer

Halka açık tüm ABD şirketlerinin% 50’sinden ve Fortune 500’ün% 64’ünü de içeren 1 milyondan fazla işletme Delaware’i yasal olarak seçiyor. Delaware mahkemesi sistemi tüm ABD için kurumsal yönetimde emsal teşkil ediyor

Deneyimsel öğrenme

Pek çok işletme okulu, entelektüel, duygusal ve profesyonel olarak - sınıf içinde ve dışında - geliştirmenin önemini kabul eder, ancak çok azı staj, araştırma, hizmet öğrenme ve diğer deneyimsel öğrenme fırsatları çeşitliliği ve kalitesi için Lerner ile eşleşir.

Ticari Yarışmalar

Lerner öğrencileri, 2013'te PricewaterhouseCoopers (PwC) Challenge'ı kazanmaktan, 2015 yılında Philadelphia bölgesi Sertifikalı Mali Analist (CFA) Enstitüsü Araştırma Mücadelesi'ni kazanmaktan, her yıl, öğrenciler Girişimcilik Hen'de Horn Programı'nda yarışıyor Hatch start-up fon yarışması ve Carol A. Ammon Vaka Yarışması.

Konferanslar

Bir işletme derecesi kazanırken, Lerner'in ev sahipliği yaptığı konferanslar, konferanslar ve seminerler sayesinde bir ağ kurar ve bakış açısı kazanırsınız. Konuşmacılar, tanınmış şirket başkanlarını ve sıkça alıntı yapan akademisyenleri içerir.111679_Keystone_profile1.jpg

Kariyer hazırlığı

Lerner Kariyer Hizmetleri Merkezi personeli ve hizmetleri, lisans ve lisansüstü öğrenciler için staj ve mentorluk programları ile geleceğinizi planlamanıza yardımcı olur. Global Kurumsal Teknoloji daldırma stajı ve Yüksek Lisans Staj Programı gibi benzersiz fırsatlar, Lerner'i farklı kılar.

Yurt dışında okumak

Delaware Üniversitesi yurtdışında eğitim programı ülkedeki ilk 20 arasında yer almaktadır. Lerner College öğrencileri, ister bir lisans programına, isterse bir haftalık yurtdışı gezilerine veya uluslararası stajyerlik programına katılıyor olsunlar, küresel bir perspektiften yararlanır.

Araştırma

Fakülte danışman ve danışmanları olarak tanıyın ve onlarla iş dünyasının en yenilikçi alanlarında çalışın. Lerner'deki araştırma merkezleri şunlardır: Uygulamalı İşletmeler Merkezi

Danışmanlık

Lerner Lisans Ofisi MBA ve MS, MS ve Ph.D. öğrenciler, eğitim ve kariyer gelişim fırsatlarından en iyi şekilde yararlanmak için birçok fırsatı keşfetmenize yardımcı olur.

Öğrenci Organizasyonları

Mesleki gelişimi teşvik edecek ve ağınızı oluşturacak bir dizi kuruluş arasından seçim yapın. Organizasyonlar: Ağırlama Kulübü, Finansal Yönetim Derneği, Azınlık İşletmeleri Öğrenci Birliği, Ulusal Kara Muhasebeciler Birliği (NABA), İşletmelerde Kadınlar, Mavi Tavuk Yatırım Kulübü, MBA Öğrenci Birliği ve diğerleri.

tesisler

İster riskten korunma stratejileri simülasyonu yapın, isterse büyük bir otel konferansı düzenleyin, Lerner sizi en gelişmiş olanaklarla aksiyonun merkezine yerleştirir.

Çeşitlilik, Eşitlik ve Katılım

Lerner, çeşitlilik ve eşitliği destekleyen bağlantılar kurmayı ve diyalogları geliştirmeyi taahhüt eder.

UD'nin eğitim misyonu, öğrencilerimizi giderek daha çeşitli ve küresel bir dünyada yaşamaya hazırlayan öğrenme deneyimleri sunmaktır.

Lerner'de, öğrencilerimizin, çalışanların, fakültelerin ve toplumun paylaştığı ortak ve benzersiz arka planı ve yetenekleri anlama ve takdir etme fırsatını memnuniyetle karşılıyoruz. Amacımız, Lerner'deki yaşamın tüm yönlerinde çeşitliliği ve dahiliyeti teşvik etmektir. Kampüs genelinde çeşitlilik girişimlerine yönelik çabalarımıza katılıyoruz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

University of Delaware, Alfred Lerner College of Business & Economics

Bilgi sistemleri ve teknoloji yönetimi alanında yüksek lisans ile teknik ve insan becerilerinizi geliştirin. Dereceniz sizi herhangi bir sektörde değişim ve inovasyonu yö ... [+]

Yüksek teknoloji ve insanları yönetin.

Bilgi sistemleri ve teknoloji yönetimi alanında yüksek lisans ile teknik ve insan becerilerinizi geliştirin. Dereceniz sizi herhangi bir sektörde değişim ve inovasyonu yönetebilecek değerli bir çalışan olmaya hazırlayacaktır - ekibiniz ve işvereniniz teknolojiyi anlama ve insanları iyi yönetme becerilerinize güvenecektir.

Programın Önemli Noktaları

Bilgi sistemleri ve teknoloji yönetimi alanındaki yüksek lisans, iletişim becerilerini vurgular; sizi endüstri sunumlarına maruz bırakır ve fikirlerini grup çalışması ve yazılı raporlar aracılığıyla sentezleme yeteneğinizi zorlar. Siz ve diğer erken ve orta kariyer profesyonelleri, yönetim ve işletme konusundaki deneyiminize katkıda bulunacak ve kuruluşunuzdaki ileri teknoloji odaklı rollere geçmeye hazır olacaksınız. Derecesi ayrıca daha geniş yönetim rollerine geçmek isteyen teknik bir alanda sağlam beceri ve deneyime sahip olanları teşvik eder.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Newark
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Delaware, Alfred Lerner College of Business & Economics

Lerner College, finansal yönetimin her sektörde hem varlık yönetimi hem de varlık yaratma için anahtar olduğunu kabul eder. Finans programında yüksek lisans, risk yönetim ... [+]

Pazarın finans ihtiyaçlarını karşılamaya hazırlanın.

Lerner College, finansal yönetimin her sektörde hem varlık yönetimi hem de varlık yaratma için anahtar olduğunu kabul eder. Finans programında yüksek lisans, risk yönetimi, sermaye bütçelemesi, yatırımlar, finansman ve kurumsal yönetim dahil olmak üzere finansal karar vermenin hem niceliksel hem de niteliksel yönlerini kapsar. Pratik, uygulamalı problem çözme yeteneğine sahip ilkeli finansal uzmanlar için artan bir talebi karşılamaya hazır olun.

Programın Önemli Noktaları

Finans müfredatındaki Lerner MS, kurumsal finans, finansal güvenlik değerlemesi, finansal modelleme, portföy yönetimi, finansal hizmetler yönetimi, finansal risk yönetimi ve kurumsal yönetim uygulamaları yapan profesyoneller tarafından kullanılan finansal teoriye ve ampirik yöntemlere dayanmaktadır. Program temel teorileri ve en iyi uygulama örneklerini araştırıyor:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Newark
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 - 18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Delaware, Alfred Lerner College of Business & Economics

Ağırlama endüstrisinde çalışan bir profesyonel olarak, analitik becerilerinizi geliştirme ve daha geniş bir yönetimsel rol için hazır olmanız için daha geniş bir strateji ... [+]

Konaklama endüstrisinde cesur bir lider olun.

Ağırlama endüstrisinde çalışan bir profesyonel olarak, analitik becerilerinizi geliştirme ve daha geniş kapsamlı bir yönetimsel rol için hazır olmanız için daha geniş bir stratejik görüş kazanma gereğini kabul edersiniz.

Ağırlama endüstrisinde kurulan markalar daha fazla pazar payı talep ederken, yükselen markalar niş pazarları belirlemeye ve talep etmeye çalışıyor. Yoğun programımız gelecekteki değişimleri tahmin etmenize ve güvenle ilerlemenize yardımcı olacaktır.

Konaklama işletmeciliği alanında yüksek lisans tezi, tezsiz yüksek lisans programı olarak mevcuttur. Zaten misafirperverlikle çalışıyorsanız 1 yıllık tezsiz seçeneği sizin için idealdir - kazanacağınız operasyonel yönetim becerileri kariyerinize hemen uygulanabilir. 2 yıllık tez seçeneği sizi akademik bir kariyere hazırlar - araştırmaya odaklanması doktora için mükemmel bir adım atıyor. programı.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Newark
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Delaware, Alfred Lerner College of Business & Economics

Eğitiminizi genişletin ve çalışmalarınızı muhasebe, finans, yönetim, bilgi sistemleri, denetim ve vergilendirme gibi temel alanların her birinde ilerletin; ayrıca finans ... [+]

Daha fazla kurşun. Daha fazla katkıda bulunun. Daha fazla kazan.

Eğitiminizi genişletin ve çalışmalarınızı muhasebe, finans, yönetim, bilgi sistemleri, denetim ve vergilendirme gibi temel alanların her birinde ilerletin; ayrıca finans ve nicel yöntemlerin desteklenmesi.

Kamu muhasebesi, bilgi sistemleri danışmanlığı, endüstri, finans veya hükümet gibi bir muhasebe kariyerinde liderlik rolü için hazırlanın. Veya doktorata daha fazla çalışmaya hazırlanın. Akademik bir ortamda bir kariyere liderlik programı.

Programın Önemli NoktalarıKonsantrasyon Seçenekleri

Analitik, denetleyici, finansal yönetim veya yönetim bilgi sistemlerindeki konsantrasyonlardan birini seçin veya seçmeli dersleri birleştirerek kendi derinlemesine çalışmanızı oluşturun.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Newark
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2.5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yönetici Kursları

University of Delaware, Alfred Lerner College of Business & Economics

Muhasebe pratiği (MAP), lisans mezunu olarak muhasebe dalında önemli olmayan, ancak şimdi muhasebe mesleğinin muhasebe pratiğini, yüksek lisans çalışması yoluyla sürdürme ... [+]

Muhasebe ödüllendirici bir kariyer için hazırlanın.

Muhasebe pratiği (MAP), lisans mezunu olarak muhasebe dalında önemli olmayan, ancak şimdi muhasebe mesleğinin muhasebe pratiğini, yüksek lisans çalışması yoluyla sürdürmek ve Üniforma EBM Sınavına katılmak için hazırlamak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Muhasebe konusunda bir akademik hazırlığınız varsa ve muhasebe bilgilerinizi güncellemek veya artırmak istiyorsanız, bu programı yararlı bulabilirsiniz.

Program GereksinimleriÖn şartlar

Lisans eğitiminiz boyunca herhangi bir alanda uzmanlaştırabilirsiniz. Bununla birlikte, MAP programı öğrencilerin derse başlamadan önce ACCT 207 Finansal Muhasebeye Giriş ve ACCT 208 Yönetim Muhasebesine Giriş (veya eşdeğerleri) almalarını gerektirir. Bir lisans derecesine sahip değilseniz, AACSB genel becerilerini, işletme ve yönetim bilgisi gerekliliklerini yerine getirmek için birkaç ek ders tamamlamanız gerekebilir. Bu, önceki çalışmalarınıza göre belirlenecektir ve MAP programına başlamadan önce tamamlanması gerekmemektedir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Newark
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1.5 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lerner MBA

Student testimonials - Naomi Wakaiga

Student testimonials - Alex Brooks

Student testimonials - Olga Archinova

Webinar

Address
19716 Newark, Delaware, Amerika Birleşik Devletleri