University of Evansville

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

University of Evansville Hakkında

Üniversite, kuruluşundan bu yana, Birleşik Metodist Kilisesi ile güçlü bir ilişki yaşamış ve kapsayıcılık taahhüdünü paylaşmıştır. Öğrenciler kampüse ait olma duygusunun tadını çıkarırlar ve kişisel ve profesyonel davranışlarının önemini takdir ederler.

55 ülkeden ve 44 eyaletten gelen 2.140 öğrencimiz, harika fikirlere, zamansız temalara, önemli sorulara ve çok sayıda perspektife maruz kalma üzerine kurulu farklı bir müfredat deneyimi yaşamaktadır. Öğretim konusunda tutkulu olan öğretim üyeleri, kariyerlerini hangi yönden alırlarsa onu başarıya hazırlar.

University of Evansville uluslararası eğitime olan bağlılığı nedeniyle ulusal bir tanınmışlık kazanmıştır ve İngiltere Grantham'daki Harlaxton College'da yurtdışında eğitim programı, yurtdışında 1 numaralı yurtdışı eğitim programı ülkesindedir! UE öğrencileri ayrıca İtalya, İngiltere, Yeni Zelanda, Fransa, Meksika, İspanya, Rusya, İsrail, Hollanda ve Avustralya'da da eğitim görmektedir. University of Evansville öğrencileri, küresel toplumumuzun birbirine olan bağlılığını keşfederler ve dünyanın kendi arka bahçeleri kadar yakın olduğunu fark ederek güçlenirler.

Misyon ve Temel Değerler

Görev beyanı

Her öğrencinin eleştirel düşünmesini, cesurca davranmasını, sorumlu bir şekilde hizmet etmesini ve değişen bir dünyada anlamlı bir şekilde yaşamasını sağlamak için yetki vermek.

Temel değerler

Bütünlük
Bir güven kültürü oluşturmak için akademik ve kişisel bütünlüğü teşvik ediyoruz. Akademik dürüstlük, şeref kurallarımıza uymaya söz veren tüm öğrencilerle başlar ve davranış kurallarımıza bağlı olarak fakülte, personel ve yönetime kadar uzanır. Profesyonellik, şeffaflık ve tüm etkileşimlere saygı beklentisiyle sonuçlanır. Kişisel bütünlük, bilgili, etik karar vermeyi ve başkalarının fikirlerine, haklarına, sınırlarına ve inançlarına saygı göstermeyi içerir. Topluluğumuzun her üyesi sorumludur ve dünyanın sorumlu bir vatandaşı olarak davranmaya hazırdır.

yenilik
Yurtiçi ve yurtdışında disiplinlerarası takım çalışmasının, yaratıcı problem çözmenin, küresel dalmanın ve öğrenme deneyimlerinin değerini biliyoruz. Başarısızlıktan öğrenmenin değerini biliyoruz. Öğrencilerimizin eleştirel düşünmesini ve cesurca hareket etmesini sağlayan deneyimler oluşturma özgürlüğüne, esnekliğine ve motivasyonuna sahibiz. Topluluğumuzun her üyesi, modern sorunlara yeni çözümler keşfetmeye ve ilerlemenin katalizörü olmaya zorlanıyor.

Fikri Merak
Yaşam boyu öğrenenleri geliştirmek için çalışıyoruz. Öğrencileri, mevcut çıkarları netleştiren ve gizli olanları uyandıran çeşitli fikirleri tanıtıyoruz. Öğrencileri, güçlü fakülte katılımı ile desteklerken zihinlerini uzatma konusunda zorluyoruz. Araştırma, deneyimsel öğrenme ve toplumun dışa vuruşu entelektüel merakı arttırırken, yeni fikirlere ve teknolojilere maruz kalmak, öğrencilerimizin dünyaya bakış açısını ve mümkün olanı genişletir.

Kapsayıcı Topluluk
Açıklığa ve işbirliğine değer veriyoruz ve katılımın kişisel gelişime yol açtığını biliyoruz. Farklı kültür ve bakış açılarını aktif olarak destekleme taahhüdümüz, giderek artan bir küresel toplumda ortaya çıkması için gereken özellikleri yansıtmaktadır. Üniversite, herkesi memnuniyetle karşılayarak gösterilmesini sağlar.

Tüm Kişi İçin Eğitim
Nişan ve keşif yoluyla entelektüel, ahlaki, sosyal, fiziksel, duygusal ve ruhsal sağlığı geliştiririz. Liberal sanatlara, bilimlere ve mesleki programlara entelektüel ve kişisel gelişim için yol olarak değer veriyoruz ve bilginin disiplin çizgileri arasında bütünleşmesini teşvik ediyoruz. Kişisel gelişim için elzem olan organizasyonlara, programlara ve topluma dahil olmayı teşvik ediyoruz. Bireyleri dünyalarını incelemeye, değerlerini ifade etmeye ve sağlıklı bir anlam ve amaç yaşamı yaşamak için gereken karakteri geliştirmeye donatıyoruz.

Vizyon Bildirisi

Ortabatının önde gelen özel bir üniversitesi University of Evansville öğrencilerin kişisel ve mesleki yeterliliklerini geliştirmek, eleştirel ve yaratıcı düşünürler geliştirmek ve karmaşıklık ve değişim dünyasında başarılı olmak için donanımlı etik, küresel vatandaşlar üretmek için ulusal olarak tanınmaktadır. Bunu, çeşitli, destekleyici ve sürdürülebilir bir ortamda başarılı olan yetenekli ve motive olmuş öğrencileri çekerek ve ellerinde tutarak gerçekleştiririz.

Konumlar

Evansville

Address
1800 Lincoln Avenue
47722 Evansville, Indiana, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin