University of Georgia - College of Engineering

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Yeni nesil mühendislere

Keşif Yeniliğini Öğrenme

21. yüzyılın mühendislerinin teknik bilgiden daha fazlasını gerektirdiğini anlayarak, öğrencilerinin çalışmalarının sosyal ve ekonomik etkilerini, fikirlerini çok çeşitli kişilere iletme yeteneklerini, takımlarda etkin çalışma yeteneğini ve toplumun büyük zorluklarını çözmede liderlik sağlama becerileri. Öğrencilerimiz tasarım temelli sınıf ve saha deneyimleri, lisans ve lisansüstü araştırmalar, yurtdışında eğitim, kooperatifler ve stajlar yoluyla uygulamalı öğrenime daldırılır. UGA Mühendislik Fakültesi, sekiz lisans ve yedi yüksek lisans programı sunmaktadır. Ayrıca çeşitli çift derece ve kombine lisans ve yüksek lisans dereceleri sunuyoruz.

 • 2.200 Lisans ve yüksek lisans öğrencileri
 • Mezunların% 94'ü mezun olduktan sonra altı ay içinde iş buldu
 • 8 Öğretim üyesi Ulusal Bilim Vakfı KARİYER Ödülü'nü kazandı
 • $ 60K Lisans derecesi ile mezunlarının ortalama başlangıç derecesi117976_ENGR.jpg

Vizyon

Kapsamlı bir arazi tahsis üniversitesinde önde gelen bir mühendislik programı

Georgia Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, insanların yaşamlarında olumlu bir fark yaratan çözümlere sürekli odaklanarak araştırma, hizmet ve öğretim görevlerini birleştiren 21. yüzyıl mühendislik programları için tanınmış bir Düşünce Lideri olacaktır.

Misyon

Georgia Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, arazi tahsisindeki liberal sanatlar üniversitesine gömülü bir vizyoner araştırmacı, eğitimci ve öğrenici topluluğudur. Öncelikli önceliklerimiz:

 • Ekip çalışması, liderlik ve etkili iletişime dayanan öğrenme, keşif ve yenilik için canlı bir ortam yaratın.
 • Mühendislerin 21'inci yüzyıldaki etkilerini, öğrencilere tüm potansiyellerine ulaşmaları için ilham vererek yeniden şekillendirmek,
 • Eğitim ve araştırmada mükemmellik ile atılımlar oluşturmak ve
 • Zamanımızın zorluklarını belirlemek ve çözmek için cesur, işbirliğine dayalı araştırmalar yürütün.

Bu çabalar, daha yetenekli, sorumlu ve esnek bir küresel toplumun oluşmasına yardımcı olmak için amaçlı ve yuvarlak bir katkıda bulunma konusundaki kararlılığımızla motive edilmektedir.118040_117978_ENSY.jpg

Öğrenme, Keşif ve Yenilik Toplulukları

Kolejimiz öğrenme, keşif ve inovasyon topluluklarının oluşturulmasına değer vermektedir.

Bu topluluklar aşağıdaki temel değerlere ve temel unsurlara dayanmaktadır:

Temel değerler

 • İşbirliği
 • Bilgi ve Uzmanlık
 • Erişilebilirlik, Çeşitlilik ve Dahil Etme
 • Çeviklik, Uyarlanabilirlik ve Esneklik
 • Bütünlük, Şeffaflık, Etik

Temel Öğeler

 • Kültür
 • İnsanlar
 • altyapı
 • Sistemler ve Süreçler

Kolejin misyonu, vizyonu, temel değerleri ve temel unsurları, dekanın ofisi tarafından, 2017 ilkbaharındaki stratejik planlama çalışma grubunun girdisine dayanarak kabul edildi.

Öğretimde Yenilik

Çifte Dawgs

Double Dawgs programı, beş yıl veya daha kısa sürede hem lisans hem de yüksek lisans derecesi alarak, iddialı ve motive olmuş öğrencilere bugünün bilgi ekonomisinde rekabet avantajı sağlar.

Deneyimsel öğrenme

Deneyimsel öğrenme, öğrencilerin akademik temellerini sınıf dışında dünyaya bağlamaları için yaratıcı çabalar, yurtdışında eğitim ve alan okulları, staj ve liderlik fırsatları, fakülte danışmanlığı araştırmaları ve hizmet öğrenme konularında uygulamalı fırsatlar sunar.

Mühendislik Eğitimi Dönüşüm Enstitüsü

Mühendislik Eğitim Dönüşümleri Enstitüsü, tüm mühendislik birimleri ve Georgia Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'ndeki 15 derece programları boyunca mühendislik eğitimi bursu, araştırma ve inovasyon kültürünü aşılamaya hizmet ediyor.117981_CMB.jpg

Araştırmada Yenilik

UGA Mühendislik Araştırması

Zamanımızın büyük zorluklarına çözüm bulmak. Bu bizim taahhüdümüz. Çığır açan araştırmalar hakkında daha fazla bilgi edinin ve dünya lideri fakültemiz laboratuarlarımızı ve araştırma tesislerimizi yönetiyor ve araştırıyor.

Yenilik Keşfi

İnovasyon ve Keşif Mücadelesi Kümeleri çerçevemiz, Gürcistan Üniversitesinin bir toprak kurumu kurumu olan ilk 20 liberal sanat olarak güçlü yönlerinden yararlanarak disiplinlerarası araştırma, eğitim ve hizmeti teşvik etmektedir. Araştırmamız geleneksel akademik sınırlara uzanıyor.

Konumlar

Atina

Address
597 DW Brooks Drive
30602 Atina, Gürcistan, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin