University of Holy Cross

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Mississippi Nehri'nin Batı Şeria'sında, New Orleans şehir merkezinden birkaç dakika uzaklıkta bulunan University of Holy Cross , Güney'in en eşsiz eğitim deneyimlerinden biridir.

Üniversite, 1916 yılında Kutsal Haç Marianites Bakanlığı olan Our Lady of Holy Cross Koleji olarak kuruldu ve Marianites'in Güney Louisiana'da açtıkları birçok okulda öğretmenleri eğitmek ve çalışmaya hazırlamak için kuruldu. Üniversitenin Marianite Sisters'ın inançlarıyla olan sarsılmaz bağlantısı ve sonunda başkalarına öğretecek olanları eğitmedeki kökleri, UHC deneyimini bu kadar özel kılan vakfın bir parçasıdır.

Öğrencilerimiz için bu, daha küçük sınıflar, inanç temelli bir atmosfer ve cömert, duyarlı bir profesyonel ekibinden daha kişisel ilgi anlamına gelir. Odak noktasının her zaman mükemmellik olduğu heyecan verici, girişimci bir ortamda işbirliği yapmak anlamına gelir. Eğitim deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamaya kendini adamış şefkatli, şefkatli bir fakülte ve personelin desteği anlamına gelir.

Nihayetinde, University of Holy Cross hayata hazırlıklı olarak ayrıldığınız anlamına gelir.

Konumlar

New Orleans

Address
Woodland Drive,4123
70131 New Orleans, Louisiana, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin