University of Kansas

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1866'da University of Kansas 55 öğrencilik birinci sınıfları Oread Dağı adı verilen ağaçsız bir sırt üzerindeki bitmemiş bir binada ağırladı.

Bugün, kayıt sayımız 28.500. Bu tek binadan beş kampüse ulaştık - Lawrence kampüsü, Overland Park'taki Edwards Kampüsü ve Kansas City, Wichita ve Salina'daki tıp şubeleri. Bir zamanlar çorak olan manzara, ülkenin en güzellerinden biri olarak kabul edilen ormanlık bir kampüse dönüştü.

Devletin amiral gemisi üniversitesi ve devlete, millete ve dünyaya hizmet veren öncü bir araştırma kurumu olarak rolümüzü kucaklıyoruz. Jayhawk ruhunu aşılayan enerjiyi ve şefkati kutluyoruz. Ve tarihsel değerlerimize sadık kalıyoruz: eğitimin yükselen gücü, araştırmanın dönüştürücü gücü ve hizmetin iyileştirici gücü.

MİSYON

University of Kansas misyonu, liderleri eğiterek, sağlıklı topluluklar inşa ederek ve dünyayı değiştiren keşifler yaparak öğrencileri ve toplumu yükseltmektir. Bu görevi her gün KU'nun Lawrence Kampüsü, Edwards Kampüsü ve Kansas City, Salina ve Wichita'daki üç KU Tıp Merkezi kampüsünü içeren beş kampüsünde ilerletiyoruz.

Konumlar

Lawrence

Address
Jayhawk Boulevard,1450
66045 Lawrence, Kansas, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin