University of Louisiana at Lafayette College of Education

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

"Eğitim, dünyayı değiştirmek için kullanabileceğimiz en güçlü silahtır." - Nelson Mandela

UL Lafayette Eğitim Koleji'nde savunuculuğumuz, işbirliğimiz ve yenilikçiliğimiz aracılığıyla eğitimsel değişimde küresel bir lider olmaktan gurur duyuyoruz. Akademik programlarımız aracılığıyla, öğrencilerimiz dışarı çıkıp dünyayı değiştirmek için beceri, bilgi ve neden geliştirir.

Kendini işine adamış öğretim üyelerimiz ve personelimiz kendi alanlarının en üstündedir, sertifikalı öğretmenler, rehberlik danışmanları ve daha fazlası olarak eğitimde kariyerler için ya da kinesiyoloji alanlarındaki kariyerler için fizik tedavi, atletik eğitim, koçluk, kardiyak rehabilitasyon, spor yönetimi ve mesleki terapi.

Kursumuz, beceri setinizi oluşturmak ve bu becerileri sınıflarda ve kliniklerde uygulamak için ihtiyaç duyduğunuz bilgiye sahip olmanız için özel olarak tasarlanmıştır. Bu beceriler, olağanüstü profesyonel kariyer fırsatlarına yol açan saha deneyimlerinden, klinik rotasyonlardan, stajlardan ve öğretmen ikametgahından gelir. Öğrencilerimizin her dönem stajlarını veya öğretmen ikametgahlarını tamamlarken okullardan veya ortamlardan başarılı bir şekilde işlerini güvence altına aldıkları için gurur duyuyoruz.

Lisans, yüksek lisans, doktora ve çevrimiçi programlarımızın hedeflerinize uyacağından eminiz. Zaten lisans dereceniz varsa, yalnızca sertifika programından geçebilir ve sınıfa daha erken girebilirsiniz.

Konumlar

Lafayette

Address
East University Avenue,104
70504 Lafayette, Louisiana, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin