University of Miami College of Arts and Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Miami Üniversitesi banliyö Coral Gables'ta, Miami şehir merkezine ve Miami Beach'e sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Miami, Amerika'nın en çeşitli, dinamik ve küresel şehirlerinden biridir. Miami Üniversitesi (UM) öğrencileri ve alimleri, staj ve gönüllü fırsatlar, dil ve kültürel dalma, entelektüel keşif ve canlı eğlence için sonsuz bir kaynak olan Miami'de yaşıyor, çalışıyor, araştırıyor ve oynuyor.

Florida'daki en üst düzey özel üniversite olan UM, bölgenin entelektüel merkezi ve yarımkürenin kapısıdır. Sanat Fakültesi

113553_Photo1.jpg

Vizyonumuz

Vizyonumuz dünya çapında önde gelen bir kolej, liberal bir eğitim merkezi ve çığır açan araştırmalarda bir lider olarak tanınmaktır. Yenilikçi eğitimimiz, disiplinlerimizin gücü ve insanlığın karşılaştığı mevcut ve gelecekteki sorunlara disiplinlerarası araştırma ile tanınmayı hedefliyoruz.

Görevimiz

Kolej, insan deneyimini daha derinden anlama arayışını teşvik eden ve yaşam boyu öğrenmeye, entelektüel gelişime ve liberal sanatların kalıcı değerlerine kişisel bir bağlılık geliştiren bir topluluktur. Öğretim üyelerimiz, personelimiz ve öğrencilerimiz laboratuvarda, arşivlerde, stüdyoda ve alanda yeni bilgileri keşfetmek için birlikte çalışırlar.

Kolej, bireysel büyümeyi artıran, bilimsel faaliyetleri ve insan bilgisini ve anlayışını arttıran yaratıcı çabaları destekleyen entelektüel bir ortam yaratmaya çalışır. Kolejde eğitim gören öğrenciler, giderek küreselleşen bir dünyada ihtiyaç duyulan analitik ve kritik becerileri, yaratıcı yetenekleri ve sosyal ve toplumsal sorumluluk duygusunu geliştirir.

Üniversite, öğrencilerin teknolojik ve küresel dünyayı tecrübe etmeleri için bir geçit görevi görür. Fakülte üyeleri, tüm öğrencilere, seçtikleri alanda, hem tek bir disiplinin sınırları dahilinde hem de daha geniş bir ortamda sorunlara yaklaşma ihtiyacının anlaşılmasıyla ilgili sağlam bir temel sağlamak için çaba göstermektedir.

113554_Photo4.jpg

Konumlar

Miami

University of Miami College of Arts and Sciences

Telefon
(305)284-8783