University of Miami: School of Architecture

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

120587_murphy2.jpg

Hakkımızda

U-SoA'nın fakülte bir iç felsefesi daha iyi bir dünya inşa etmektir. Bu ideal ve pragmatik, akademik ve pratik, teorik ve gerçek bir tasarım programında ifade edilir. U-SoA, mimarlığı sivil sanat ve bina biliminin bir kombinasyonu olarak izleyen vizyoner uygulayıcıları eğitiyor.

Mimarlık Okulu'nun Misyonu:

 • Öğrencileri mesleki liderlik ve mimarlık, şehircilik ve ilgili alanlarda yaşam boyu öğrenmeye hazırlamak.
 • Bilgi ve teknolojiyi araştırma ve yaratıcı uygulamalarla geliştirmek.
 • Bilgi ve teknolojiyi profesyonel katılım, gerçek dünya uygulamaları ve toplum hizmeti aracılığıyla kullanmak.
 • Çevresel sorumluluk, sosyal eşitlik ve ekonomik sürdürülebilirlik hedeflerini teşvik etmek.

120205_Picture1.png

Mimarlık Okulu'nun Stratejik Yönü:

Probleme dayalı öğrenme ve proje tabanlı araştırmalarda hemisferik bir lider olmak, hem de yerel ve küresel olarak kentsel ortamların karşılaştığı zorluklara çözüm üretmek.

Yakın tarih

Okul, son 5 yılda dinamik bir geçiş, dönüşüm ve genişleme sürecinden geçti. Düzenli öğretim üyeleri uluslararası yüksek profilli atamalar ile yüzde 20 artarken, BE dahil tesislerde yapılan iyileştirmeler yapıldı.

Fakülte ve altyapıya yapılan son yatırımlar, deneyimsel işbirlikçi öğrenmeye ve yeni dijital teknolojinin tasarım, imalat ve inşaat için kullanılmasına yönelik çabaları yoğunlaştırdı. Birlikte, 21. yüzyılda, özellikle Güney Florida'da kentin karşılaştığı zorlukların üstesinden gelme konusundaki alaka düzeyini ve etkinliğini artırıyor ve keskinleştiriyorlar - iklim değişikliği etkileri için sıfır. Bu zorluklar okul topluluğunu ortak bir amaç etrafında harekete geçirdi: hemisferik ortaklıkları kentsel esnekliğe katkıda bulunmak için harekete geçirirken uzmanlık ve disiplinlerarası kaynaklar oluşturmak.

Araştırma Platformları / Laboratuvarları ve Merkezleri şunları içerir:

 • Kentsel ve Toplumsal Tasarım Merkezi (CUCD)
 • Lu_Lab: kültürel, ekonomik, sosyal ve ekolojik şehirciliğe gömülü gelecekteki tasarım senaryolarını keşfetmek için işbirlikçi ve çeşitli ekiplerin katılımını sağlamak.
 • RAD Lab: gelişmekte olan teknoloji ile etkileşime dair eller sunmak, bilgi teknolojisini yapılı çevre ile entegre eden çalışma prototiplerini oluşturmak ve test etmek için stüdyo benzeri bir ortamda öğrencilere liderlik etmek
 • Üretim Laboratuvarı
 • AR / VR Laboratuvarı
 • Zenciti Araştırma Birimi (akıllı şehir araştırmalarına odaklanmış)
 • Tasarım / Yapım Programı (BE'de yer almaktadır)120588_dean1.jpg

Topluluk Sosyal Yardımları

Toplum desteği, U-SoA'nın müfredatının temel taşıdır.

2015 yılında Dean el-Khoury, topluma adanmış bir hizmet günü olan U-Serve'yi başlattı.

İlk yılında, 200, Miami Belediyesinin bina stoklarının kapsamlı bir envanterini oluşturmasını sağlayan Küçük Havana projesine katıldı.

İkinci yılda, U-Serve, metro hattının altındaki 10 mil alanı "yeşil" hale getirmek için Underline'ın Dostları ile ortaklık kurdu.

Nisan 2015'te okul, Miami semtlerine “üçüncü sırayı” getirmek için John S. ve James L. Knight Vakfı'ndan önemli bir hibe aldı.

120577_3rd.place.project.color-1240x550.jpg

Akreditasyon

Amerika Birleşik Devletleri'nde, çoğu kayıt kurulunun lisans için ön koşul olarak onaylanmış bir profesyonel derece programından bir derece alması gerekir. ABD bölgesel akreditasyonuna sahip kurumlar tarafından sunulan mimarlıkta profesyonel derece programlarını akredite etmeye yetkili tek ajans olan Ulusal Mimari Akreditasyon Kurulu (NAAB), üç tür derecesi tanıyor: Mimari. Bir programa, belirlenmiş eğitim standartlarına uygunluğunun derecesine bağlı olarak, sekiz yıllık, üç yıllık veya iki yıllık bir akreditasyon süresi verilebilir.

Yüksek Lisans derecesi programları, kabul için mimarlık alanında bir meslek öncesi lisans derecesi gerektirebilir. Ancak, meslek öncesi derece kendi başına akredite bir derece olarak tanınmamaktadır.

Miami Üniversitesi Mimarlık Okulu, aşağıdaki NAAB onaylı derece programları sunmaktadır:

 • B.Arch. (171 lisans kredisi)
 • Yüksek Lisans I (3 Yıllık Pist - 105 yüksek lisans kredisi)
 • Yüksek Lisans II (2 Yıllık Pist - 60 yüksek lisans kredisi)

Tüm programlar için bir sonraki akreditasyon ziyareti: 2025-2026.

Konumlar

Miami

Address
1223 Dickinson Drive
Coral Gables

33146 Miami, Florida, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin