University of Miami School of Nursing & Health Studies

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Miami Üniversitesi Hemşirelik ve Sağlık Çalışmaları Okulu 70 yıldır sağlık eğitimi çalışmaları için birinci sınıf bir program oluşturdu. Öğretim üyelerimiz ve personelimiz, ülkenin önde gelen eğitimcilerinden, klinisyenlerinden ve araştırma bilim adamlarından bazılarını içermektedir. Sektör lideri uzmanlar, zorlu bir müfredat ve 170'den fazla klinik ortak, dünyadaki en iyi sağlık bakımı eğitim programlarından birini sağlamak için bir araya geliyor.

Sağlık eğitimi alanında “mükemmelliğe” yapılan yatırım sayesinde, Miami Üniversitesi Hemşirelik ve Sağlık Çalışmaları Okulu mezunları bugün dünyanın en iyi sağlık tesislerinde ve araştırma enstitülerinde ön saflarda öncü konumdadır. Yeni nesil klinisyenler ve araştırmacı bilim adamları olarak mezunlarımız, küresel sağlık hizmetlerinin dönüşümü ve geleceğinde önemli bir rol oynayacaklar.

Hemşirelik ve Sağlık Çalışmaları Okulu'nda, "mükemmellik" retorikten daha fazlasıdır; öğretimimizde, araştırma uygulamalarımızda ve mentorlukta yaşadığımız standarttır. 70 yıldır Hemşirelik ve Sağlık Çalışmaları Okulu, sağlık eğitiminde lider olarak mükemmellik standardını belirledi. Birinci sınıf eğitim ve burs konusundaki kararlılığımız, beş katlı, 41.000 metrekarelik İleri Araştırma ve Eğitim Simülasyon Hastanesinin (SHARE ™) kurulmasına yol açtı. SHARE ™, simülasyon daldırma için ülkenin ilk eğitim tabanlı hedef merkezlerinden biridir. Son teknoloji tesislerimiz, dünya çapında sağlık eğitimi programları arasındaki konumumuzu sağlamlaştırmaktadır.

Onlarca yıllık deneyimleri, liderlikleri ve uzmanlıkları ile tanınan seçkin eğitimciler ve araştırmacılar meslektaşlarınız olacaktır. Fakültemiz, dünyadaki herhangi bir sağlık kuruluşunda bulunan en yetenekli eğitimciler, klinisyenler ve araştırma uzmanlarından bazılarını içerir. Yerel ve uluslararası büyük fakülte araştırma çabalarına katılma fırsatına sahip olacaksınız, bu da genellikle uluslararası sağlık / tıp dergilerinde ve dünyanın dört bir yanındaki önde gelen sağlık konferanslarında sunumlara yol açacaktır.

Miami'nin dinamik kültürel karışımı ve okulumuzun eğitimde mükemmelliğe ve kültüre duyarlı bakıma olan bağlılığı, eşsiz bir müfredat sağlar ve mezunlarımızı, farklı popülasyonlara sahip çeşitli sağlık hizmetlerinde çalışmaya hazırlar. Müfredatımız, kanıta dayalı uygulamayı, en yeni simülasyonlu öğrenmeyi ve gerçek dünya deneyimini birleştirir. Eşsiz titiz akademik ve klinik hazırlık, ülkedeki en yüksek eyalet yönetim kurulu geçme oranlarından bazıları için bir katalizör görevi görür. 2017 yılında NCLEX geçme oranımız% 97,22 oldu.

Okulun müfredatı, Sağlık Bilimleri, BSN, MSN, DNP ve araştırma temelli bir Ph.D. Hemşirelik programlarımız, Kolej Hemşireliği Eğitimi Komisyonu, Amerikan Hemşire-Ebeler Koleji ve Hemşire Anestezi Eğitim Programları Akreditasyonu Konseyi tarafından akredite edilmiştir. Okul, diğer alanlarda lisans derecesine sahip kişiler için Hızlandırılmış bir BSN programı ve halihazırda RN olan bireyler için çevrimiçi bir BSN programı sunmaktadır.Yüksek Lisans programımız (MSN) aşağıdaki alanlarda gelişmiş uzmanlık eğitimi sunmaktadır: Aile Hekimi ve Akut Bakım / Birinci Basamak Doktoru.

Hemşirelik ve Sağlık Çalışmaları Okulu 70. yılına girerken, Dean Munro'dan yeni bir meydan okuma geliyor: Sadece hayal etmeyin, yapın. Roman Olun - daha önce kimsenin görmediği veya bilmediği şeyleri yapın. İyimser olun - kendiniz ve topluluğunuz için mümkün olan en iyi sonuca giden yolu bulun. Ve Dünyayı değiştiren olun - etrafınızdaki her şeyi dönüştürün ve dünyayı ve içindeki her şeyi daha iyi hale getirin. Burada Hemşirelik ve Sağlık Çalışmaları Okulu'nda, pozitif değişim için bir güç olabilirsiniz ve birlikte hayallerinizi HEMEN gerçeğe dönüştürebiliriz.

Konumlar

Mercan Gables

Address
Brunson Drive,5030
33146 Mercan Gables, Florida, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: