University of Miami

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

The Graduate School'a hoş geldiniz. "Bir Araştırma Yeri, Bir Fırsat Dünyası" buradaki University of Miami ortamını daha iyi tanımlayamazdı. Üç ana kampüste (Coral Gables, Miller Tıp Okulu ve Rosenstiel Deniz ve Atmosfer Bilimleri Okulu) 200'den fazla doktora programı ve yüksek lisans programı ile kariyerinizi zenginleştirecek araştırma programını kesinlikle bulacaksınız. 11 okulumuzda ve kolejimizde 125 farklı ülkeyi temsil eden 4,200'den fazla yüksek lisans öğrencisi göz önüne alındığında, yüksek lisans okulumuz dünya çapında bir bakış açısıyla karakterize edilen fırsatlar sunmaktadır.

University of Miami 1941 yılında kurulan Enstitü, ülkenin en kapsamlı okullarından biridir. Akademik programların çeşitliliği, yalnızca kültürel ve coğrafi olarak öğrenci kitlesinin çeşitliliği ile eşleşmektedir. Enstitü, büyüme ve kalite için stratejik liderlik sağlarken, kampüs çapındaki lisansüstü programların merkezi savunucusudur. Ayrıca, Enstitü, lisansüstü öğrenciler için bir kaynaktır ve program teklifleri, kabul yönergeleri, tez düzenleme ve elektronik sunum ve kariyer hazırlığı için rehberlik sağlar.

Akademik programlara ek olarak, öğrenciler Miami şehrinde zengin bir deneyim yaşamayı bekleyebilirler. Miami, canlı ve heyecan verici bir şehir - uluslararası bir merkezdir. Bu küresel ortam, tüm programlarımızdaki bilimsel katılımı güçlendirir. Programlarımız, öğrencilerimiz ve mezunlarımızla düzenli olarak etkileşimde bulunan uluslararası bir endüstri topluluğuna ve hükümet liderlerine odaklanmıştır.

Yeniliğe ve mükemmelliğe kendini adamış bilim adamları topluluğumuza katılacağınızı umuyoruz. Size programlarımız hakkında bilgi verebilirsek, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Konumlar

Mercan Gables

Address
South Dixie Highway,1320
33146 Mercan Gables, Florida, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin