University of Minnesota - Carlson School Of Management

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bireylere ve kuruluşlara daha parlak bir gelecek yaratmaları için ilham vermek ve olanak sağlamak.

Carlson Yönetim Okulu'nda, hayal gücüne, bağlılığa ve hırsa bağlılığımızı paylaşıyoruz. Minnesota Üniversitesi'nde bulunan Minneapolis ve St. Paul İkiz Şehirlerinde bulunan Carlson Okulu, işletme eğitimi ve araştırmasında liderdir. Yaklaşımımız, öğrencileri benzersiz deneyimsel öğrenme fırsatlarına, dinamik uluslararası eğitim programlarına ve eyalet genelinde ve ötesinde canlı bir iş ağına bağlar.

Carlson Okulu, tam bir lisans programı (BSB), İşletme Yüksek Lisansı (MBA), Muhasebe Yüksek Lisansı (MAcc), İşletme Analitiği Yüksek Lisansı (MSBA), İşletme Vergilendirme Yüksek Lisansı (MBT) için derece verir. , Finans Yüksek Lisansı (MS-Finans), İnsan Kaynakları ve Endüstriyel İlişkiler Yüksek Lisansı (MA-HRIR), Tedarik Zinciri Yönetimi Yüksek Lisansı (MS-SCM) ve bir doktora programı ile birlikte bir dizi yönetici seviyesi sağlama sürekli eğitim fırsatları.

Her öğrenci için dönüştürücü bir öğrenme deneyimi yaratacağız.

Organizasyonların geleceğini etkileyen etkili bilgiler geliştireceğiz.

İş dünyasının ve toplumun karşı karşıya olduğu büyük zorlukların üstesinden gelmek için gereken hayal gücü, bütünlük ve küresel zihniyete sahip girişimci liderler yetiştireceğiz.

Konumlar

Minneapolis

Address
19th Avenue South,321
55455 Minneapolis, Minnesota, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin