University of Nevada, Las Vegas College of Fine Arts

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Güzel sanatlar öğrencisi olmak, fiziksel, entelektüel ve kültürel farkındalığınızı artırmak demektir. UNLV'nin güzel sanatlar programı, yeteneklerini geliştirmelerine ve mükemmelleştirmelerine yardımcı olarak öğrencileri profesyonel kariyerlere hazırlar. Tiyatrolar, performans salonları, stüdyolar ve bir mimari kütüphane dahil olmak üzere çok çeşitli kampüs mekanları, tutkularının peşinden giden öğrenciler için mevcuttur. Misafir sanatçı programımız seçkin içerik oluşturucuları UNLV'ye getiriyor. Aynı zamanda onları sınıfa getiriyor.

Güzel Sanatlar Fakültesi, akademik yıl boyunca haftada ortalama 4,4 halka açık performans ve sergi sunar. Bu etkinlikler, New York Filarmoni ve Amerikan Bale Tiyatrosu gibi profesyonel sunumlardan öğretim üyeleri ve öğrenciler tarafından sunulan konserlere, Seamus Heaney gibi seçkin sanatçı / yazar / eleştirmenlerin sunduğu dersler, galerilerdeki öğrenci çalışmaları sergileri ve UNLV Film Serisi'ne kadar çeşitlilik göstermektedir.

Las Vegas'ın canlı ve çeşitli kültürüne bağlı yaratıcı bir bağlantı noktası olan Güzel Sanatlar Koleji, küresel toplumu işbirliği, burs ve inovasyon yoluyla dönüştüren vizyonerleri cesurca başlatıyor.

UNLV'de bilim ve teknolojideki nefes kesici gelişmelerin ortasında sanatın gücünü aydınlatıyoruz. Bunu yaparken, sanatı ve tasarımı dönüştürmenin ön saflarında küresel bir hedef oluşturuyoruz. Bunu başarmak için öğrencilerimizde, öğretim üyelerimizde ve personelimizde eylemlilik, yaratıcılık, problem çözme ve büyük fikir düşünmeyi teşvik ediyoruz. Müfredat ve etkili öğrenme çıktıları aracılığıyla eğitimi alakalı hale getiriyoruz. Tutkulu ve şefkatli, ilkeli ve destekleyiciyiz, neşeli ve nazikiz. Dahil etmeye, icat etmeye, dönüşüme, angajmana ve titizliğe inanıyoruz. Bu hayati ilkeler, tüm çabalarımızın temelini oluşturur ve misyonumuzu yerine getirmemizde bize yol gösterir.

Konumlar

Las Vegas

Address
South Maryland Parkway,4505
89154 Las Vegas, Nevada, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin