University of Nevada, Las Vegas College of Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bilimler Fakültesi, çeşitli alanlarda yaklaşık 3.000 öğrenciye lisans, yüksek lisans ve doktora dereceleri sunmaktadır.

Yaklaşık 130 tam zamanlı fakülte ile kolej, pratik ve deneysel bilgiyi bilimsel temeller ve ilkelerle birleştirerek çok yönlü bir müfredat oluşturmuştur; bu, bilimlerde ve diğer profesyonel programlarda başarılı bir kariyer için sağlam bir temel sağlar.

Öğrencilerimize ve öğretim üyelerimize sunulan araştırma fırsatları, bilimsel keşifler için gerekli araştırma ve gözlem yapmalarına olanak tanır. Bu keşifler Nevada'yı ve vatandaşlarını korumaya ve korumaya yardımcı oluyor.

Öğrenciler, öğretim üyeleri ve personel, UNLV ile topluluk üyeleri arasında olumlu bir ilişki geliştiren birçok programa katılır.

Öğrencilerin kampüsteki ve ülke genelindeki tesislere, laboratuvarlara, araştırma merkezlerine ve enstitülere erişimi vardır. Bu erişim, sınıf deneyimini geliştirir, eğitim gelişimini destekler ve bilimsel topluluk içinde ilişkiler kurar.

Kolej, yaşam bilimleri, kimya ve biyokimya, yer bilimi, matematik bilimleri, fizik ve astronomi ve su yönetimi alanlarında programlar sunmaktadır.

Öğrenci-öğretim üyesi ilişkisi, uygulamalı araştırma ve toplum hizmeti, mezun olan öğrencilerin seçtikleri yola hazır olmalarına yardımcı olur.

Bilimler Koleji'nin misyonu, UNLV öğrencilerine, Nevada ve Amerika Birleşik Devletleri vatandaşlarına ve dünya çapındaki topluma, doğal, fiziksel ve matematik bilimlerindeki bilgiyi genişleten araştırma ve keşif yoluyla hizmet etmektir. Bu bilgiyi, ödüllendirici bir öğrenme ortamında öğrencilere ve çeşitli seçmenlerin aktif katılımı yoluyla üniversite dışındaki topluluklara iletiyoruz.

Bilimler Fakültesi, kendi disiplin alanlarında dünya liderleri arasında yer alan ve bilimin ön saflarında bilgi üreten bir bilim insanı ve akademisyen topluluğu geliştirmeye ve yetiştirmeye çalışmaktadır. Eğitim ile ortak yaşam içinde araştırma ve keşif, ayırıcı özelliklerimizdir. Yer bilimleri, biyolojik sistemler, fiziksel ve kimyasal sistemler, matematik ve evren ile ilgili temel soruları ele almak, temel odak alanları olmaya devam edecek. Üniversite içindeki ve dışındaki meslektaşlarla birlikte, öğretim üyeleri ve öğrenciler, bilimsel keşiflerimizin ve uzmanlığımızın üniversite, Nevada vatandaşları ve genel olarak toplum yararına uygulanmasına ve kullanılmasına katılırlar.

Bilimler Fakültesi, öğrencilerin yeteneklerinin tam anlamıyla eğitildiği yenilikçi ve ilgi çekici öğrenme ortamları yaratır. Programlarımız, birinci sınıf bir araştırma ortamında eğitim almış son derece yetenekli ve bilgili bilim adamları üretir. Buna ek olarak, teknik disiplinler için bilimlerde resmi temelden uzman olmayanlar için bilimler hakkında genel bir değerlendirme ve anlayışa kadar çeşitli öğrenci topluluklarının ihtiyaç duyduğu eğitimi sağlıyoruz. Kapsamlı eğitim girişimleri ve hizmetleri geliştirmeye çalışıyoruz ve mezunlarımızı ve arkadaşlarımızı öğretim, araştırma ve topluma hizmet faaliyetlerini desteklemek için karşılıklı fayda sağlayan ilişkiler içinde meşgul ediyoruz.

Konumlar

Las Vegas

Address
South Maryland Parkway,4505
89154 Las Vegas, Nevada, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin