University of Nevada, Las Vegas School of Integrated Health Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Las Vegas Nevada Üniversitesi, Entegre Sağlık Bilimleri Okulu şu bölümlere ev sahipliği yapmaktadır:

Sağlık Fiziği ve Teşhis BilimleriKinezyoloji ve Beslenme BilimleriFizik Terapi Beyin Sağlığı

Entegre Sağlık Bilimleri, yaklaşık 20 lisans ve yüksek lisans programı, iki yan dal, bir sertifika programı ve bir lisans sonrası staj imkanı sunar.

Tıbbi fizik, nükleer tıp, kapsamlı tıbbi görüntüleme, radyokimya ve radyografi ile ilgilenen öğrenciler, Sağlık Fiziği ve Teşhis Bilimleri bölümü ile iletişime geçmelidir. Atletik antrenmanla ilgilenenler Kinesiyoloji ve Beslenme Bilimleri bölümü ile iletişime geçmelidir.

Öğrenciler, birçok kampüs içi laboratuvara erişim ve deneyimli öğretim üyelerinin rehberliğinde araştırma çalışmalarına katılma ve liderlik etme fırsatlarına sahiptir. Bazı programlara yalnızca rekabet esasına göre girilebildiğinden, öğrenciler ek kabul ayrıntıları için ilgili program direktörüyle iletişime geçmelidir.

Entegre Sağlık Bilimleri Okulu, yerel ve ulusal düzeylerde sağlık hizmetlerinde olumlu bir etki yaratmaya ve evrimsel değişiklikleri teşvik etmeye devam ediyor. İstisnai bakım ve şefkatli, bilgili mesleklere olan talep her zaman yüksek seviyededir. Okul bu talebi, uzmanlıkla eğitilmiş ve yalnızca birinci sınıf sağlık hizmetlerini sunmaya devam etmekle kalmayıp aynı zamanda sektör genelinde yenilik, araştırma ve gelişmiş dağıtım yöntemlerini ilerletmeye hazır olan mezun öğrencilerle karşılar.

Entegre Sağlık Bilimleri bünyesindeki öğretim üyeleri ve personel dünyanın dört bir yanından geliyor ve devlet kurumları, profesyonel dernekler, araştırma işbirlikleri ve sektör lideri kuruluşlardaki deneyimlerini sınıflarına getiriyor.

Konumlar

Las Vegas

Address
South Maryland Parkway,4505
89154 Las Vegas, Nevada, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: