University of Nevada, Las Vegas School of Public Health

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Halk Sağlığı Okulu (SPH) 2004 yılında kurulmuştur ve dünya çapında insanların sağlığını ve refahını iyileştirmeye adanmıştır. Bölümlerimiz, programlarımız ve araştırma birimlerimiz, öğrencileri Halk Sağlığı alanında lider ve profesyonel olmaya hazırlamak için çeşitli bir eğitim, pratik eğitim deneyimi ve çok sayıda toplum katılım fırsatı sağlamak için çalışır.

Halk Sağlığı Okulu'nun (SPH) misyonu, halk sağlığı bilimini ilerletmek, toplumumuzdaki insanların sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmek ve Nevada, millet ve dünyadaki sağlık eşitsizliklerinin giderilmesi için çalışmaktır. kaliteli eğitim, araştırma ve hizmette liderlik. Bu misyon beyanı aynı zamanda MPH ve diğer SPH derece programları için misyon görevi görür.

Vizyonumuz, halk sağlığı öğretimi, araştırması ve toplum eylemi için canlı bir mükemmellik merkezi olmak ve eyalet, ulusal ve uluslararası öğrenciler için bir mıknatıs olmaktır.

Halk Sağlığı Okulu, öğrencileri Nevada, ülke ve dünyadaki halk sağlığı uzmanlarının kritik ihtiyaçlarını karşılamaya hazırlamaya kararlıdır. Çeşitli konsantrasyon alanları ve uygulamalı araştırma fırsatı sunan mükemmel akademik programlar sunuyoruz.

SPH öğrencileri ve öğretim üyeleri farklı geçmişlerden gelir ve disiplinler arası akademik ve araştırma ilgi alanlarının geniş bir yelpazesini temsil eder. Öğrencilerin öğretim üyeleri, personel, uygulayıcılar ve diğer öğrencilerle yakın bir şekilde çalıştıkları meslektaş ve destekleyici bir ortamı teşvik ediyoruz. Eğitim programlarımızın kalitesi, öğrencilerimize olan derin bağlılığımızı yansıtır.

Konumlar

Las Vegas

Address
South Maryland Parkway,4505
89154 Las Vegas, Nevada, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: