Resmi açıklamayı okuyun

NEDEN HRT

Bir Yaşam Laboratuvarı

Otel, Restaurant ve Turizm İşletmeciliği Lester E. Kabacoff Okulu galası lisans konukseverlik yönetimi eğitimi sunmaktadır. Bizim olağanüstü yüksek lisans programı Louisiana eyaletinde sadece bir tanesidir. Bir yaşam konukseverlik laboratuvar - Deneyimlerimiz New Orleans kentinin tuval üzerine boyanmış. Bu resimde kendinizi görüyor musunuz?

Olanaklarını düşünün!

Fransız Mahallesi, Mardi Gras, caz ve miras festivaller, önemli spor etkinlikleri! New Orleans gibi yer yok! Çoğu büyük otel zincirleri kentte temsil ve metro alanında otel, restoran, gıda-hizmet şirketleri fırsatlar, özel kulüpler, tur şirketleri, ve kongre hizmet şirketleri geniş bir yelpazede sunuyor. Fransız Mahallesinin teklik ve çekicilik ile birlikte otel odaları, nehir ve kara tabanlı casinolar yeni girişimler, bizim dünya sınıf mutfağı, bir şehirde ünlü şefler büyük toplama ve caz müzik New Orleans büyük "yaşayan yapmak Ülkede misafirperverliği ve turizm yönetimi için laboratuvar ".

Gurur Nokta

Otel, Restaurant ve Turizm İşletmeciliği Lester E. Kabacoff Okul: - Otel, Restaurant ve Turizm İşletmeciliği Lester E. Kabacoff Okulu Biz adlandırılmış Okulu vardır.

  • Biz Louisiana eyaletinde Otelcilik ve Turizm İdaresi sadece yüksek lisans derecesine sahip.
  • HRT Okulu AACSB tarafından akredite edilmiştir.
  • Tüm öğrencilerimizin yüzde doksanı doğrudan kendi mesleği ile ilgili tam veya yarı zamanlı iş tutun.
  • Fakültemiz genel müdür, bölüm başkan yardımcısı ve diğerleri dahil olmak üzere önemli endüstri deneyimi vardır.
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

University of New Orleans Lester E. Kabacoff School Of Hotel, Restaurant And Tourism Administration

Turizm dünyanın en büyük sanayi ve yıl 2011 dünya üzerinde 260 milyon kişiyi istihdam edecek. Birçok kişi hepimizin görmek cephe çalışanların ötesinde son derece sofistik ... [+]

NEDİR?

Gelişmiş bir lisans programı daha iyi otelcilik ve turizm sektöründe geleceğin liderlerini hazırlamak.

NEDEN Turizm işletmeciliği SEÇ?

Turizm dünyanın en büyük sanayi ve yıl 2011 dünya üzerinde 260 milyon kişiyi istihdam edecek. Birçok kişi habersiz hepimiz ileri yönetim becerileri gerektiren, karmaşık ve zorlu işleri ile son derece sofistike yöneticileri bir kadro olduğunu göreceksiniz cephe çalışanları ötesinde.

NEDEN TAM A YÜKSEK LİSANS?

Eğer kariyerinizde daha yüksek seviyelere ilerleme olarak iş deneyimi ile birlikte bu derece bir avantaj sağlayacaktır. Sen gelişmiş iş kavramları maruz kalan ve işyerinde pratik uygulamalar olacak beceriler kazandırmak olacaktır. Kişisel gelişim etkileşimli öğrenme ile geliştirilmiş olacak ve geçmişleri çeşitli kişilerle deneyimlerini paylaşmak için fırsat olacaktır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New Orleans
Eylül 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku