University of North Carolina Asheville

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

UNC Asheville, University of North Carolina Sistemindeki tek liberal sanatlar ve bilimler kampüsü olarak uyarlanabilir, uygun fiyatlı ve sürekli alakalı bir eğitim sunmaktadır. Küçük sınıf büyüklüğümüz, ödüllü öğretim üyelerimiz ve ulusal düzeyde beğenilen bir lisans araştırma programı, merak ve eleştirel düşünme, cesaret ve meydan okuma, hayal gücü ve etki, fırsat ve sorumluluk arasındaki bağlantıları geliştirir.

Burada öğrenmek, sınıf duvarlarının çok ötesine uzanır. Lisans eğitimine odaklanarak, ister fakülte danışmanlığındaki araştırma projelerine katılsın, ister kariyerle ilgili stajyerlik yapsın, yurtdışında eğitim alsın ya da evde ve dünyada derin bir etki yaratan hizmet projelerine katılsın, öğrencilerin öğrenmeye derinlemesine dalmalarına yardımcı oluyoruz. Yaklaşık 3.600 lisans öğrencisi ve yaklaşık 330 tam ve yarı zamanlı fakülte, sunulan 30'dan fazla ana dal aracılığıyla yeni zorluklar ve fırsatların üstesinden gelmek için gerçek bir açlıkla kampüsü canlandırıyor.

Amerika'nın büyük küçük şehirlerinden biri olan Asheville, North Carolina'da Blue Ridge Dağları ile çevrili olan UNC Asheville, her yolun yeni bir manzaraya götürdüğü, her sese yer olduğu ve geleceğin bir sınır olduğu bir deneyim sunuyor.

Konumlar

Asheville

Address
University Heights,1
28804 Asheville, kuzey Carolina, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin