University of North Dakota College of Engineering and Mines

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

UND Hakkında

Kuzey Dakota Üniversitesi her zaman vaktinden önce olmuştur.

Eyaletin kurulmasından altı yıl önce 1883'te kurulan UND, eski Dakota bölgeleri iki ayrı eyalete ayrıldığında Kuzey Dakota'ya adını verdi. Bugün UND, devletin en büyük 521 dönümlük yoğun bir kampüsüdür. Mühendislik, tıp, havacılık ve insansız uçak sistemlerinde yenilikçi olarak ortaya çıktık.

 • Yer: Grand Forks, Kuzey Dakota
 • Kayıt: 13.581
 • Çalışan sayısı: 2,369
 • Akreditasyon: Yüksek Öğrenim Komisyonu
 • Carnegie sınıflandırması: RU H (Araştırma Üniversiteleri - Yüksek Etkinlik)

UND Hakkında Temel Bilgiler

 • Lisans, yüksek lisans ve doktora derecesi dahil 225+ çalışma alanı
 • Son 3 yılda 4 yıllık lisansüstü oranındaki artış% 38
 • 24 Ortalama sınıf mevcudu
 • 17 NCAA Division I atletizm takımı
 • 13 eyaletteki benzer kurumlardan% 13 daha düşük harç ve ücretler
 • 240+ Öğrenci kulüpleri ve organizasyonları
 • 4 # Ulusun en askeri dostu okulu

Veriler Üniversite Analitiği ve Planlama tarafından sağlanmıştır.

En İyi Değer Üniversitesi

Her akredite kolej veya üniversite eğitim sunar, ancak her okul öğrencileri UND'nin yaptığı gibi gerçek bir etki yaratmaya hazırlamaz. UND, giderek ulusun en iyi akademik ve araştırma kurumlarından biri olarak kabul edilmektedir. Aslında, Ulusal Bilim Vakfı ulus # 151'de yer alıyor.

Eğitim kalitesi, karşılanabilirlik ve kariyer sonuçları açısından sürekli olarak en iyiler arasında yer alıyoruz. Sizi ilgilendiren şeyleri bulmak için 225+ akademik program veritabanımızda arama yapın.

Kampüsü Keşfedin

Tarihte birkaç kez UND böyle geniş bir fiziksel değişim yaşamıştır. Chester Fritz Kütüphanemiz, UND'nin lisansüstü öğrencileri için davetkar yeni bir katılım merkezi haline gelecek olan ilk başkanının tarihi evi gibi büyük yenilemelerden geçiyor. Yepyeni bir Memorial Union üzerinde de çalışmalar sürüyor.

Fırsat Motoru

Eyaletteki lisansüstü, hukuk ve tıp fakültelerine sahip tek üniversite olan UND, bölgedeki doktorları, avukatları, mühendisleri, bilim insanlarını ve iş profesyonellerini eğitmeye devam ediyor.

 • 3.126 UND'nin ticari faaliyetlerinden yaratılan ikincil işler
 • UND araştırmasının eyalet çapında yıllık 300 milyon dolarlık ekonomik etkisi

"Hayatın sunduğu en iyi ödül, yapmaya değer işlerde çok çalışma şansıdır."

ABD Başkanı Theodore Roosevelt

UND College of Engineering & Mines Hakkında

Bilgisayar bilimi, mühendislik ve jeoloji alanlarında birinci sınıf liderleri eğitiyoruz.

Bilgi Liderlik. Etkileme Becerileri.

Mezunlarımız fark yaratır, küresel pazarda rekabet eder ve devletimize, milletimize ve dünyaya katkı sağlar. UND CEM mezunları, yüksek talep gören kariyerlerde bir dizi fırsat bekleyebilir.

Programlarımız

Mühendislik ve Maden Koleji, birkaç ana dal, yan dal, birleşik derece ve lisansüstü programlara sahip yedi bölüme sahiptir. Programlarımızın çoğu çevrimiçi olarak mevcuttur ve US News & World Report tarafından en iyi çevrimiçi mühendislik programları olarak kabul edilmektedir.

Öğrencilerimiz, mezunlarımız ve ulusal akreditasyona sahip programlarımızla son derece gurur duyuyoruz. Öğrencilerin kullanabileceği birinci sınıf tesisler ve teknolojiden gurur duyuyoruz.

Gerçek Araştırma. Gerçek Sonuçlar.

Mühendislik araştırmacılarının disiplinler arasında köprü kurdukları ve keşfin en uç noktasında bilgi paylaştıkları bir dizi merkeze ve enstitüye ev sahipliği yapıyoruz. Gelişmiş öğrenci eğitimimiz ve kilit endüstri ortakları ile olan derin ilişkilerimiz entelektüel liderler olarak daha güçlü olmamız.

Vizyonumuz

Vizyonumuz altı yapı taşında kurulmuştur.

 1. Mezunlar: Toplumu ilerletecek, dinamik bir küresel pazarda rekabet edebilecek ve Kuzey Dakota'nın, ulusun ve dünyanın ekonomik kalkınmasına katkıda bulunacak mezunlar yetiştireceğiz.
 2. Eğitim: Öğrencilere yeniliği teşvik eden ve teknik, liderlik ve girişimcilik becerilerini vurgulayan kişiselleştirilmiş bir eğitim sağlayacağız.
 3. Araştırma: Keşfi teşvik eden, toplumsal ihtiyaçlara hizmet eden ve teknoloji transferini teşvik eden araştırmalardaki mükemmellik konusunda uluslararası olarak tanınacağız.
 4. Çalışma Ortamı: İlham veren, destekleyici, yüksek performanslı ve takım tabanlı bir çalışma ortamı teşvik edeceğiz.
 5. Topluluk: Toplumu mühendisliği ve yeniliği teşvik etmek, genç beyinlere ilham vermek, bölgesel ekonominin gelişmesine yardımcı olmak ve sivil sorumluluk sergilemeye dahil etmek için sürece dahil edeceğiz.
 6. Mezunlar: Mezunlarımızın başarılarını teşvik edeceğiz, onları okul girişimlerine dahil edeceğiz ve başarılarının ilerlemesi için bir kaynak olarak hizmet edeceğiz.

VR oil drilling demonstration

Akreditasyon

Tüm lisans mühendisliği programları ve bilgisayar bilimi, ABET'in Mühendislik Akreditasyon Komisyonu (EAC) tarafından akredite edilmiştir ve özel fakülte, küçük sınıflar ve iyi donanımlı laboratuvarlar tarafından desteklenmektedir.

Online Programlar

Çevrimiçi dağıtım modumuz, öğrencilere lisans derecesi derslerinin çoğunu çevrimiçi olarak akredite edilmiş lisans programlarımızda tamamlama fırsatı sunar.

Çoğu programda, öğrencilerin laboratuvar gereksinimlerini UND'deki hızlandırılmış yaz kurslarıyla tamamlamaları gerekir. Çevrimiçi öğrencilerimiz, kampüs öğrencilerimizle aynı dersleri ve kurs gereksinimlerini deneyimledikleri için, bu eğitim deneyiminin temelde eşdeğer olduğunu ve çevrimiçi mezunlar kampüsteki öğrencilerle aynı akredite dereceleri aldığını düşünüyoruz.

Konumlar

Grand Forks

Address
College of Engineering & Mines,
Upson II Room 165,
243 Centennial Dr Stop 8155

ND 58202-8155 Grand Forks, Kuzey Dakota, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin