Resmi açıklamayı okuyun

Hıristiyan Bakanlıklar Dairesi Başkanlığı

Hristiyan Bakanlıklar Bölümü öğrencileri lisansüstü çalışmaya hazırlar ve ABD'de ve yurtdışında papazlar, misyonerler, öğretmenler ve kar amacı gütmeyen liderler olarak hizmet eder.

Bölüm Hakkında

Vizyonumuz, gelişmekte olan liderlere, Tanrı'nın gönderdiği her yere çağrılarını yapma konusunda ilham vermek. Eşsiz çağrınızı keşfetmenize ve ruhsal dönüşüm için öğretmede, Mesih benzeri ilişkiler geliştirmede, vizyoner bir etki yaratmaya ve farklı kültür ve topluluklarla etkileşimde bulunma konusunda temel becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olmak istiyoruz. Bunu, İbadet ve Yaratıcı Sanatlar, Çocuklar ve Aile Bakanlığı, Kâr Amacı Gütmeyen Liderlik, Sosyal Adalet, İngilizce Öğretimi, Küresel Eğitim, Kamp ve Konferans Merkezi Yönetimi, vb. Konsantrasyonları içeren beş ana derece ile yapıyoruz.

Hıristiyan Bakanlıklar Stajı

Öğrenciler staj deneyimleri yoluyla özgeçmişler için pratik bilgiler ve değerli deneyimler kazanırlar. Hristiyanlık Bakanlıkları Dairesi bünyesindeki tüm ana dallar için staj gerekmektedir. Hıristiyan Bakanlıklar Bölümü, dört tür saha deneyimi ve staj kursu sunmaktadır. Öğrencilerimizin bir danışman gözetiminde bakanlık yapmaları gerektiğine inanıyoruz, böylece sınıf öğrenimini güvenli ve destekleyici bir ortamda uygulayabiliyorlar. Öğrenciler ayrıca, sahada öğrendiklerini düşünmelerine ve Kuzeybatı profesörlerinden destek almalarına yardımcı olmak için staj ödevlerini tamamlarlar.

Bakanlıklar Stajı

Bakanlık stajları sınıf öğrenimini hayata geçirir ve öğrencileri gerçek dünyadaki ihtiyaçları karşılamaya hazırlamada çok önemlidir.

Bakanlık öğrencisi diğer yetişkinlerle dua ediyor

Hıristiyan Bakanlıklar Dairesi aşağıdaki ana dallar için bakanlık stajı gerektiriyor:

  • bakanlık
  • Bakanlık Takip ile Kâr Amacı Gütmeyen İdare
  • Pastoral Çalışmalar
  • Gençlik ve Ortaya Çıkan Yetişkin Çalışmaları

Bu ana dallardan birinden gelen öğrenciler Northwestern'den mezun olduklarında, bir bakanlık alanında en az 200 saatlik bir deneyime sahip olacaklar. Stajlar yoluyla, Christian Bakanlıkların öğrencileri seçtikleri bir bakanlığa katılırken değerli uygulama zamanları kazanırlar. İster kilise veya paraşüt bakanlığında olsun, öğrencilere bakanlıkta neler olduğunu öğretmeleri, yönlendirmeleri, planlamaları ve gözlemlemeleri için fırsat verilir. Her öğrencinin becerilerini, bilgisini ve deneyimini geliştirmesi ve gelişmesi için gerekli olan her şeyi yönlendirmek, dua etmek, teşvik etmek, meydan okumak ve yapmak için gereken her şeyi yapan bir danışman vardır.

Program, öğrencilerin küçük ya da son sınıflarının Güz ve Bahar dönemi boyunca stajlara katılması için tasarlanmıştır. Öğrenciler stajlarında çalışırken hala kampüste ders alabilirler - her bölüm, dönem boyunca 100 saatlik bakanlık gerektirir. Bu onların sınıfta öğrendiklerini almalarını ve hemen bir bakanlık ortamına uygulamalarını sağlar. Staj alanlarımızın çoğu yereldir - topluma ve öğrencilerimize büyük yarar. Öğrenciler ayrıca kurs şartlarını yerine getirmeleri durumunda yaz aylarında staj yapabilirler. Yaz stajı yerel, eyalet dışı veya ABD dışında olabilir ve kurs internet üzerinden tamamlanır.119032_photo-1461280360983-bd93eaa5051b.jpg

Kültürlerarası Çalışmalar Stajları

Bu önemli deneyim, ICS ana dallarına kültürler arasında iletişim kurmak ve bakanlık için temel bir bağlam sağlar.

Kültürlerarası Çalışmalar Staj öğrencilerinin grup fotoğrafı

ICS stajı, öğrencinin hedefine bağlı olarak çeşitli şekillerde tamamlanabilir. Hıristiyan Bakanlıklar Departmanı, aşağıdaki ICS staj deneyimlerini sağlamak için diğer kuruluşlarla ortaktır:

Fakülte Liderliği

Bunlar, öğrencilerin çeşitli bakanlıkları, kültürleri, ülkeleri ve dini grupları ziyaret edip araştırdığı bir Kuzeybatı profesörünün önderlik ettiği denizaşırı görev gezileridir. Önemli kültürlerarası ve servis öğrenme deneyimi sağlamak için, bu yolculuklar normalde en az üç hafta sürer.

Bağımsız Stajlar

Öğrenciler, kurs kriterlerine uygun olduğu sürece, seçtikleri bir alanda Bağımsız Staj yapmayı da seçebilirler. Hıristiyan Bakanlıklar Departmanı, bu stajların tamamlandığı çeşitli uluslararası ve yerel misyonlar ve kar amacı gütmeyen kuruluşlarla ilişkiler geliştiriyor. Bu stajın Kültürlerarası Çalışmalar profesörleri ile önceden ayarlanması ve Bölüm Başkanı tarafından onaylanması gerekir.

Yurt dışında okumak

Northwestern, nitelikli gençler ve yaşlılar için çeşitli kampüs dışı çalışma programları sunan CCCU üyesidir. Kosta Rika'daki Uluslararası Öğrenciler ile yapılan staj hakkında daha fazla bilgi edinin. Bu stajın Kültürlerarası Çalışmalar profesörleri ile önceden ayarlanması ve Bölüm Başkanı tarafından onaylanması gerekir.

Bakanlık ve Kültürlerarası Çalışmalar Konsantrasyonları

Kültürlerarası Çalışmalar, Bakanlık ve Gençlik ve Gelişmekte Olan Yetişkin Çalışmaları bölümündeki öğrenciler, diploma planları dahilinde çeşitli konsantrasyonları izleme fırsatına sahiptir. Ayrıca, kendi ilgi alanlarını ve amaçlanan bakanlığı karşılayan transfer kurslarını veya sınıflarını kullanarak kendi konsantrasyonlarını oluşturmak için danışmanlarıyla birlikte çalışma seçeneğine sahiptir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

University of Northwestern St. Paul

Kiliselerde, kar amacı gütmeyen kuruluşlarda ve diğer inanç temelli örgütlerde liderlik için hazırlıklı olun. Bakanlık Liderlik derecesindeki tamamen çevrimiçi veya karma ... [+]

genel bakış

Kiliselerde, kar amacı gütmeyen kuruluşlarda ve diğer inanç temelli örgütlerde liderlik için hazırlıklı olun. Bakanlık Liderlik derecesindeki tamamen çevrimiçi veya karma master'ımız sizi organizasyonlara yönlendirmek, etkili iletişim kurmak ve kuruluşunuzu, yerel toplumu ve Mesih dünyasını etkilemek için ihtiyacınız olan manevi ve liderlik araçlarını hazırlar. Benzersiz profesyonel ve bakanlık hedeflerinize ulaşmak için bu dereceyi şekillendirmek için yedi farklı vurgu çizgisinden birini seçin.

7 Vurgu İzleri

Program, yedi adet 12 kredili vurgunun izini sürüyor.

36 kredi

Bu odaklı 36 kredilik pratik bakanlık derecesidir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Saint Paul
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 22 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of Northwestern St. Paul

Uluslararası tanınmış profesörlerden gelen Kutsal Kitap yorumunun ileri prensiplerini ve merkezi teolojik konulara nasıl uygulanacağını öğrenin. İlahiyat yüksek lisans de ... [+]

genel bakış

Uluslararası tanınmış profesörlerden gelen Kutsal Kitap yorumunun ileri prensiplerini ve merkezi teolojik konulara nasıl uygulanacağını öğrenin. İlahiyat yüksek lisans derecesi İncil çalışmaları, sistematik teoloji, özür dileme ve etiği inceler. Bu derece bir kilisede veya akademik ortamda öğretmek için hazırlar.

14: 1 Sınıf boyut oranıTeoloji mezunları için istikrarlı bir kariyer görünümüBeş seçmeli dersten sonra Hristiyan Çalışmalarında Yüksek Lisans Belgesi kazanma seçeneğiKuzeybatı'da neden teolojik çalışmalar yapılır?

Teolojik Çalışmalarda Sanat Ustası (MATS) ya tamamen çevrimiçi olarak ya da yerinde sunulur (haftada bir gece 4 saat boyunca toplanır). Bu derece 18 - 22 ay gibi kısa bir sürede tamamlanabilir. Programımız ayrıca İlahiyat Yüksek Lisans (MDIV) derecesi 36 kredilik şartları yerine getirir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Saint Paul
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 22 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Yönetici Kursları

University of Northwestern St. Paul

İncil temelli evangelistik teolojiyi Hıristiyan bakanlığı ile birleştiren kapsamlı ve doktora öncesi bir programda tutkulu İncil öğretmenlerine katılın. İlahiyat programı ... [+]

genel bakış

İncil temelli evangelistik teolojiyi Hıristiyan bakanlığı ile birleştiren kapsamlı ve doktora öncesi bir programda tutkulu İncil öğretmenlerine katılın. İlahiyat programı Master papaz veya papaz pozisyonları için koordinasyon şartlarını yerine getirir ve sizi daha fazla doktora çalışmaları ve kilise veya paraşüt bakanlığı için hazırlar.

Kuzeybatı mezunlarının% 92'si eğitimleriyle profesyonelce hazırlanmış hissediyor14: 1 Sınıf boyut oranıİlahiyat öğrencileri için mükemmel kariyer görünümüNeden Kuzeybatı'daki ilahiyatı öğrenmelisiniz?

Kendileri ilahiyatçı ve bakanlık uygulayıcısı olan bakım fakültesinden öğreneceksiniz. Profesörlerimizden bazıları Dead Sea Scrolls, Eski ve Yeni Ahit, küçük peygamberler ve daha pek çok konuda uluslararası alanda tanınan uzmanlardır. Burada, etkili bakanlık ve ileri eğitim için gereken bilgi, karakter ve yetkinlikleri kazanacaksınız.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Saint Paul
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
42 - 46 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Address
3003 Snelling Ave North
Saint Paul, Minnesota, Amerika Birleşik Devletleri