University of Rio Grande

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1876'da kurulan University of Rio Grande (URG), sertifikalardan yüksek lisans seviyesine kadar değişen programlar sunan bağımsız, dört yıllık, kapsamlı bir üniversitedir. Geçmişte mezunlarının çoğu öğretmenlik mesleğine başladı. Bugün, çoğu iş ve kamu hizmeti kariyerlerinin yanı sıra öğretmenlik mesleğine hazırlanıyor. University of Rio Grande (Rye-oh olarak telaffuz edilir) tarihi boyunca zaman zaman bir mezhep koleji, iki yıllık bir kolej, kendi kendine yardım öğrenci çalışma koleji ve dört yıllık bir liberal sanat koleji olmuştur.

1974 yılında kurulan Rio Grande Community College (RGCC), kariyer programları, ön lisans geçiş programları ve sürekli eğitim programları dahil olmak üzere çok çeşitli hizmetler sunmaktadır. Community College, Üniversitenin anlamlı, uygun fiyatlı eğitim ve hizmetleri yararlanabilecek herkes için erişilebilir hale getirme felsefesini ve geçmişini güçlendirir.

University of Rio Grande ve Rio Grande Community College, kamu ve özel eğitim arasında, kariyer ve liberal sanat eğitimi arasında ve daha genç ve daha büyük öğrenciler arasında benzersiz bir evliliği temsil eder. Aynı personel, fakülte ve tesisler hem özel Üniversite hem de Community College programlarını destekler. Community College programlarındaki öğrenciler, liberal sanat kurslarına ve programlarına kaydolma fırsatına sahiptir. Liberal sanat programlarındaki öğrenciler, kariyer eğitimi kursları ve programlarını deneyimleme fırsatına sahiptir.

URG ve RGCC arasındaki bir sözleşme sayesinde, Ohio sakinleri üniversite çalışmalarının ilk iki yılında sanat veya kariyer eğitiminde önlisans derecesi kazanmak için kamuya ait toplum koleji harç oranlarından yararlanabilirler. Öğrenciler University of Rio Grande bir lisans derecesine devam etme veya dört yıllık bir dereceyi tamamlamak için başka bir kuruma geçiş seçeneğine sahiptir.

Konumlar

Rio Grande

Address
North College Avenue,218
45674 Rio Grande, Ohio, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin