University of Saint Mary

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

gelenek

1923 yılında Leavenworth Kardeşleri Vakfı tarafından kurulan University of Saint Mary uzun bir akademik mükemmellik geleneğine sahiptir. Saint Mary, bire bir ilgiye değer verilen ve büyümenin bir not defterinde yüzde birden fazla ölçüldüğü sıkı sıkıya bağlı bir topluluktur.

USM, hem öğrencilerimizin hem de toplumun ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanır - amaç, küresel etki ve uzun vadeli başarının varlıklarını yönettiği akademik programlar oluşturur. Öğrenciler, 30'dan fazla ana dal, yan dal ve konsantrasyon arasından seçim yaparak hayallerini takip etmek ve potansiyellerini bulmak için ilham alır; USM'nin en yenisi dahil olmak üzere sekiz yüksek lisans programı: Atletik Eğitimde Master of Science; Fizik Tedavi Doktoru ile birlikte.

Misyon

University of Saint Mary farklı geçmişlere sahip öğrencileri Tanrı'nın verdiği potansiyellerini gerçekleştirmeleri için eğitir ve onları değer merkezli yaşamlara ve küresel toplumumuzun refahına katkıda bulunan kariyerlere hazırlar.

Liberal Sanatlar Vakfı

Bir liberal sanat eğitimine adanmış olan çekirdek müfredat, mezunlarda bilgi genişliği yaratmak için tasarlanmıştır. USM, liberal sanatların anlaşılmasını ve bağımsız yüksek öğrenimin etkinliğini teşvik eden "Liberal Sanatların Gücü" adlı bir ulusal savunuculuk programını destekleyen Bağımsız Kolejler Konseyi'ndeki 700 üye üniversiteden biridir.

Konumlar

Leavenworth

Address
South 4th Street,4100
66048 Leavenworth, Kansas, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin