Resmi açıklamayı okuyun

San Diego Üniversitesi Hakkında

85 ülkeden ve 50 eyaletten 9,000'den fazla öğrencisi olan USD, ABD'deki en genç bağımsız kurumdur.

Kurucularımızın süregelen mirasına adanmış olan San Diego Üniversitesi, insanlığın acil zorluklarıyla yüzleşmeye ve öğrencileri sorumlu, küresel vatandaşlar olarak hayat dolu yerine getirmeye teşvik etmeye adamıştır.

2019 yılında 70'inci yıldönümünü kutlayan San Diego Üniversitesi, Katolik entelektüel geleneğine dayanan bir misyonla akademik mükemmelliği geliştirmeye kendini adamıştır. Öğrenciler inanç ve akıl eğitimde nasıl uyumlu olduğunu keşfetmek ve güçlü ahlaki mahkumiyet geliştirmek için teşvik edilir.

Şehrimiz gibi adını San Diego, İspanya'nın Madrid kentinde bulunan bir manastır olan Alcalá de Henares'den bir Fransisken cenneti olan San Diego de Alcalá'dan almıştır. Üniversitenin 180 dönümlük kampüsüne Alcalá Park denir ve İspanya'nın 500 yaşındaki Alcalá Üniversitesi'ni karakterize eden İspanyol Rönesans mimarisi, üniversite kampüsündeki binalara ilham kaynağı olur.

Üniversite, Kutsal Kalp Derneği Ana Rosalie Clifton Tepesi ve San Diego Piskoposlu Piskopos Charles Francis Buddy'nin öncülüğünde kuruldu.

Rahibe Tepesi, "Güzellik onları çekecek; iyilik onları yönlendirecek; ancak gerçek onları tutacak" dedi. Bu, güzelliğin başlangıçta kampüse gelen insanları çekeceği ve burada olduklarında belli bir iyilik buldukları insanlarla karşılaşacakları anlamına geldiği şeklinde yorumlanmıştır. Bu da, onları onları tutacak gerçeklere götürecek. Rahibe Rosalie Hill için gerçeği araştırmak üniversitenin amacıydı.

San Diego Üniversitesi, kadınlar ve erkekler için ayrı kolejler olarak başladı. San Diego Kadın Koleji ve San Diego Üniversitesinin kurucu tüzüğü - San Diego Erkek Koleji ve Hukuk Okulu - 1949'da verilmiştir. Kadın Koleji 1952'de sınıflara başlamıştır. Üniversitenin ilk meslek bölümü olan Kanun, 1954'te derslere başlamıştır. Üniversitenin merkezinde, 1959'da kutsanan mavi kubbeli Immaculata Kilisesi de dahil olmak üzere başka binalar inşa edilmiştir. 1972'de, akademik kurumlar, birleşmişlerdir. San Diego Üniversitesi.

Şimdi bağımsız bir Mütevelli Heyeti tarafından yönetilen üniversite, Mother Hill ve Bishop Buddy tarafından aslen ifade edilen değerlere adanmış durumda. Öğrenciler, Fen Edebiyat Fakültesi dahil akademik bölümlerde düzinelerce lisans ve lisansüstü program arasından seçim yapabilir; İşletme Fakültesi; Hukuk Fakültesi; Liderlik ve Eğitim Bilimleri Fakültesi; Joan B. Kroc Barış Araştırmaları Okulu; Shiley-Marcos Mühendislik Okulu; Hahn Hemşirelik ve Sağlık Bilimleri Fakültesi; ve Mesleki ve Sürekli Eğitim.

2006 yılında USD, Doktora / Araştırma Üniversitesi olarak Öğretimin ilerletilmesi için Carnegie Vakfı tarafından yeniden sınıflandırıldı. Bu yeniden sınıflandırma, üniversitenin yüksek lisans çalışmalarında ve araştırmalarında attığı adımları tanır.

Eylül 2011'de USD, üniversitenin “dünyanın en acil sorunlarına sürdürülebilir çözümler bulma konusundaki kararlılığını” kabul ederek Ashoka U Changemaker Kampüsü seçildi. Üniversite, öğrencileri dünyada olumlu bir fark yaratabilmek için hazırlamaya adamıştır.

Bir Roma Katolik kurumu olarak, üniversite inanç ve akıl arasında bir diyalogu teşvik eder ve entelektüel özgürlüğe, bütünsel kişisel gelişime ve karşılıklı saygıya değer veren bir toplulukta bilginin geliştirilmesini izler. Üniversite, İkinci Vatikan Konseyi'nin ekümenik ve dinler arası öğretimini benimsemektedir ve her inanç geleneğine sahip olmayanların yanı sıra, her inanç geleneğine ait çeşitli ve kapsayıcı bir öğrenci topluluğu, öğretim üyesi ve personel oluşturmayı taahhüt etmektedir.

Vizyon

San Diego Üniversitesi, yenilikçi değiştiricilerin insanlığın acil sorunlarıyla karşı karşıya kaldığı, modern ve çağdaş bir Katolik üniversitesi için standart oluşturuyor.

Misyon

San Diego Üniversitesi akademik mükemmelliği ilerletmeye, liberal ve mesleki bilgileri genişletmeye, farklı ve kapsayıcı bir topluluk yaratmaya ve etik davranışa ve şefkatli hizmete adanmış liderler hazırlamaya kararlı bir Roma Katolik kurumudur.

Temel değerler

San Diego Üniversitesi, Katolik kimliğini, Roma Katolik Kilisesi tarafından ilan edilen Hristiyan mesajına tanıklık ederek ve onları incelerken ifade eder. Üniversite, dini inancın entelektüel olarak keşfedilmesini teşvik eder, kişileri işe alır ve üniversitenin görevini destekleyen programlar geliştirir ve aktif bir inanç topluluğu geliştirir. Tüm insanın onuruna ve tam gelişmesine adanmıştır. Üniversitenin Katolik geleneği, aşağıda sıralanan temel değerlerin misyonu desteklediği temeli sağlar.

Akademik mükemmellik

Üniversite, yerel, ulusal ve uluslararası topluluklara hizmet vermek için öğretme, öğrenme ve araştırmalarında akademik üstünlüğü sürdürür. Üniversite, entelektüel araştırma ve akademik özgürlüğün en yüksek standartlarını korumak için gerekli olan kurumsal özerklik ve bütünlüğe sahiptir.

Bilgi

Üniversite entelektüel gelişimi geliştirir; demokratik ve küresel vatandaşlığı teşvik eder; güzellik, iyilik ve gerçek için bir takdir geliştirir; öğrencilerin fiziksel, ruhsal, duygusal, sosyal ve kültürel gelişimi için fırsatlar sunar. Üniversite, öğrencileri karmaşık meseleleri anlamaya ve cesaret ve inançla bilgilendirilmiş görüşlerini ifade etmeye hazırlarken, liberal öğrenmenin bu temellerine dayanan mesleki eğitim sağlar.

Topluluk

Üniversite, bir özgürlük ve sadaka ruhu ile vurgulanan ve bireyin haklarının ve saygınlığının korunması ile işaretlenmiş, misafirperver, kapsayıcı ve işbirlikçi bir topluluk yaratma konusunda kararlıdır. Üniversite, öğrencilere, fakültelere ve çalışanlara farklı geçmişlere ve inanç geleneklerine değer verir ve zengin bir insan ve fikir çeşitliliği ile karakterize edilen bir toplulukta güven, güvenlik ve saygı atmosferi yaratma konusunda kararlıdır.

Etik davranış

Üniversite, etik yargı ve davranışın gelişimini bildiren, değerlere dayalı bir eğitim sunar. Üniversite, farklı ve değişen bir dünyaya girme yetkisi olan ortak iyiliğe bağlı etik ve sorumlu liderler geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Şefkatli Hizmet

Üniversite, şefkatle hizmet etme, barışı sağlama ve adalet için çalışma taahhüdüyle Katolik ahlakını ve sosyal geleneğini benimsemektedir. Üniversite, barışı adaletten ayrılamaz olarak görmekte ve daha insancıl bir dünyaya dönüşmek için eğitim, burs ve hizmeti ilerletmektedir.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

University of San Diego School of Business

USD olarak, bugünün küresel işyerinde başarılı bir finansal uygulayıcı olmanız için bir aşama hazırladık. Sadece 10 ayda, STEM tarafından belirlenen Finans Yüksek Lisans ... [+]

STEM tarafından belirlenen bir programda uygulamalı finansı inceleyin.

USD olarak, bugünün küresel işyerinde başarılı bir finansal uygulayıcı olmanız için bir aşama hazırladık. Sadece 10 ayda, STEM tarafından belirlenen Finans Yüksek Lisans Programımız sizi Chartered Financial Analyst (CFA) sınavının ilk iki seviyesine almaya hazırlayacaktır. Bir DFA olarak, dünyadaki en tanınmış ve saygın finansal atamaya sahip olacaksınız.

Bireyselleştirilmiş öğrenim sayesinde, ödüllü araştırma kadromuz ve finansal danışmanlarımız sizi döviz piyasaları, ticaret ve sermaye akımları ve uluslararası para sistemi gibi küresel konulara çekecektir. Finansal modelleme tekniklerini uygulayan ve deneysel araştırma yapmak için WRDS ve Compustat gibi veritabanlarını kullanan uygulamalı deneyim sayesinde, finansal sektörün karşılaştığı güncel zorlukların üstesinden gelebilirsiniz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Diego
September 2019
Tam zamanlı
10 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of San Diego School of Business

Gayrimenkul kariyerinizi ilerletmek için hızlı ve istekliyiz. Sadece 10 ay içerisinde, bilgi bedeninizi genişletecek, gayrimenkul uzmanlarıyla bağlantı kuracak ve mevcut ... [+]

Geleceğinizi emlakta inşa edin.

Gayrimenkul kariyerinizi ilerletmek için hızlı ve istekliyiz. Sadece 10 ay içerisinde, bilgi bedeninizi genişletecek, gayrimenkul uzmanlarıyla bağlantı kuracak ve mevcut rolünüzde daha iyi bir donanıma sahip olacaksınız - veya daha büyük bir şey için hazır olacaksınız. Fakülte'nin en ileri araştırmalarına rehberlik ederek, etik ve sürdürülebilir gayrimenkul alanındaki en iyi uygulamaları öğreneceksiniz.

Site edinimi, mülk değerleme, finansman ve pazarlama ve kiralama stratejileri dahil ticari gayrimenkul geliştirme aşamalarını inceleyeceksiniz. Özel emlak profesörlerimiz, ARGUS, LEED ve CCIM gibi sektörün en çok aranan profesyonel isimleri için finansal modellemeyi öğrenirken ve eğitirken nicel uzmanlıklarını sunacaklardır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Diego
September 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of San Diego School of Business

Şirketler hem veri analizinde hem de en iyi şekilde uzmanlara sahip olan ve mümkün olan en akıllı bilgileri sağlamak için bu becerileri birleştirebilecek iş zekası odaklı ... [+]

Keskin Görüşler. Akıllı İş. Değişim Sürme Şansınız.

Şirketler hem veri analizinde hem de en iyi şekilde uzmanlara sahip olan ve mümkün olan en akıllı bilgileri sağlamak için bu becerileri birleştirebilecek iş zekası odaklı liderlere sahip profesyonellere ihtiyaç duyar. USD'nin STEM sertifikalı İşletme Analitiği Bilim Ustası, sizi bu yoğunlaştırıcı ihtiyacı karşılama konusunda güçlendirmek için tasarlanmıştır. San Diego ve yurtdışındaki deneyimsel öğrenim sayesinde, iş analitiklerinin sunabileceği öngörüleri ortaya çıkarmak için ne zaman donatılabildiğine dair bütüncül bir anlayış kazanacaksınız. Sizi başarılı olmaya hazırlayan bir program oluşturmak için, USD öğretim üyeleri, iş liderleriyle yakın işbirliği içinde çalıştı ve mezun olduğunuz gün kariyerinize hazır olmanızı sağlamak için geri bildirimlerine dayanarak bir müfredat geliştirdi. Ortaya çıkan müfredat, analitik programlama, veri madenciliği, veri yönetimi ve etkileşimli veri görselleştirme dersleri de dahil olmak üzere, Business Analytics'teki Yüksek Lisans için özel olarak tasarlanmış dersler içermektedir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Diego
September 2019
Tam zamanlı
10 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yüksek Lisans

University of San Diego School of Business

Muhasebe kariyerinizi ilerletmek mi istiyorsunuz? Muhasebe Yüksek Lisans (MACC) ve yüksek lisans Vergi (MTAX) programları, sizi üst düzey bir muhasebeci veya lisanslı EBM ... [+]

Temel bilgilerin ötesinde düşünün.

Muhasebe kariyerinizi ilerletmek mi istiyorsunuz? Muhasebe Yüksek Lisans (MACC) ve yüksek lisans Vergi (MTAX) programları, sizi üst düzey bir muhasebeci veya lisanslı EBM olarak ödüllendirici bir kariyer için hazırlayacaktır. Küçük muhasebe sınıfı boyutlarımız, her öğrencinin endüstri fakültesi uzmanlarımızdan bire bir dikkat almasını sağlar.

Örnek olay incelemeleri, simülasyonlar ve deneysel alıştırmalar sayesinde, etik liderliği uygulayacak ve müşterilerle ve iç ekiplerle finansal stratejileri müzakere etmeyi öğreneceksiniz. Dolandırıcılık Sınavı ve Adli Muhasebe ve Eyalet ve Yerel Vergilendirme gibi seçmeli derslerle, muhasebe derecenizi, hedeflerinizle en uygun bulduğunuz alanlarda uzmanlaştırabilirsiniz. Global muhasebe perspektifi elde etmek için yurtdışında okumak ve uluslararası firmaları ziyaret etmekten de yararlanabilirsiniz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Diego
September 2019
Tam zamanlı
10 - 12 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku