University of San Diego - Shiley-Marcos School of Engineering

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

San Diego Üniversitesi'nin Shiley-Marcos Mühendislik Okulu, ulusal olarak tanınan bir programda dünya çapında mühendisler ve bilgisayar bilimcileri yetiştirmekten fazlasını yapıyor. Dünyada fark yaratmak için bu parlak beyinlerin küresel bakış açısı, sosyal farkındalık ve liderlik becerileri ile Fark Yaratanlar haline gelmesine yardımcı oluyoruz. Çocukken Lego kutusundaki resimden daha karmaşık bir şey yapmayı amaçlayan öğrencilere hitap ediyoruz. Burada geleneğe meydan okuyanlar, dünyalarında olumlu bir iz bırakan başarılı profesyoneller olabilirler.

San Diego Üniversitesi'nin mühendislik programı 1987'de kuruldu ve daha yakın zamanda, olağanüstü vizyonu ve ilhamı koridorlarımızda, topluluklarımızda ve kalbimizde yankılanan Darlene Marcos Shiley tarafından 2013'te bir okul olarak kuruldu. Yıllar boyunca, USD'de mühendislik, US News & World Report tarafından doktora vermeyen mühendislik programları arasında ulusta 13. sırada yer alan hareketli bir program haline geldi. Bugün, bilgisayar bilimi, elektrik mühendisliği, endüstri ve sistem mühendisliği, entegre mühendislik ve makine mühendisliği alanlarında lisans programları ve uygulamalı yapay zeka, uygulamalı veri bilimi ve siber güvenlik mühendisliği alanlarında yüksek lisans programları sunuyoruz. Okulun, aynı derecede çarpıcı ve yenilikçi bir evi var: Belanich Mühendislik Merkezi, okulun misyonuna ve etkisine inanan cömert bir bağışçı tarafından mümkün kılınmıştır.

Büyümemizin arkasında pek çok güç var: akademik itibarımız, akreditasyonumuz, ikili BS / BA derecelerimiz, küçük sınıf büyüklüklerimiz ve kişisel ilgimizin tümü, güçlü mezunlar için bir araya geliyor. Ek bir çekiliş olarak, San Diego Üniversitesi'nin ülkenin en güzel kampüslerinden biri olarak sıralaması kesinlikle yardımcı oluyor. Öğrenciler ve öğretim üyeleri, kampüsün misyon tarzı binalarında dolaşırken, Mission Körfezi'nin tepesindeki manzaralarımızda ıslanarak ve okaliptüs ağaçları ve begonvil çiçekleriyle renklendirilmiş okyanus havasını soluyarak kafalarını temizler ve duyularını tazeler. Hem öğrencileri hem de fakülteyi sağlıklı, rahat ve çok iyi besleyen bir yerdir.

USD'nin Shiley-Marcos Mühendislik Okulu'nu keşfetmeye hazır mısınız?

Konumlar

San Diego

Address
Alcala Park,5998
92110 San Diego, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin