University of Southern California USC Sol Price School of Public Policy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

USC Sol Price Kamu Politikası Okulu, US News ve World Report'a göre sürekli olarak ülkenin en iyi 10 yüksek lisans okulu arasında yer alıyor ve bugün dünyamızın karşı karşıya olduğu en kritik sorunların bazılarını çözmeye çalışıyor. Price School öğretim üyeleri, öğrencileri ve mezunları, kamusal problem çözmeye disiplinler arası ve sektörler arası bir yaklaşımla, hem Amerika Birleşik Devletleri'nde hem de yurtdışında insanlar ve toplulukları için yaşam kalitesini iyileştirmek için çalışır.

Görevde

USC Price öğrencileri, cesur vizyonlar elde etme misyonundadır. Derinden bağlı küresel vatandaşlar olarak zor sorular sorarlar, uzun süredir devam eden cevaplara meydan okurlar ve her engeli yeni bir fırsat olarak değerlendirirler. En önemlisi, fark yaratmak için Fiyat derecelerinden yararlanan kendi alanlarında liderdirler.

Fiyat fakültesi uzmanlıkları, alanlarına derin katkıları, yerel, eyalet, ulusal ve uluslararası düzeylerde politika liderleriyle olan ilişkileri ve çalışmalarından kaynaklanan eyleme geçirilebilir bilgileriyle ünlüdür. Price School'un temel akademik alanlarında burslarını zenginleştiren, iktisat, uluslararası ilişkiler, örgütsel davranış, felsefe, siyaset bilimi, psikoloji, sosyoloji, sosyal etik ve daha fazlası dahil olmak üzere geniş ve çeşitli akademik geçmişlere sahip öğretim üyelerine sahip olmaktan gurur duyuyoruz.

Konumlar

Los Angeles

Address
Childs Way,650
90089 Los Angeles, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin