Resmi açıklamayı okuyun

Bilimler ve insan durumunu iyileştirmek için fiziksel ve doğal dünyada sistemlerini anlamada, yeni bilginin peşinde araştırma ve keşif için fırsat tanıyacaktır. Dünya karşı karşıya zorluklar ile bilimleri, sağlık ya da spor çalışmalarında bir eğitim sürdürmeye daha iyi bir zaman olmamıştı. Bilim adamları, teknisyenler ve bakıcılar yüksek talep bulunmaktadır. Doğal ve Sağlık Bilimleri Koleji ileride zorluklar ve fırsatlar öğrencileri hazırlamak için tasarlanmış titiz, kaliteli müfredat sunuyor.

Fakültemiz sınıfta ve bireysel olarak öğrencilerle birlikte çalışarak, hem mükemmel öğretmenlerdir. UT bizim kolejin öğretim ve araştırma tesisleri ve laboratuarlar gelişiminde büyük yatırımlar yapmıştır. Fakülte, yüksek lisans öğrencileri bölümlerimizde bütün olarak laboratuar tabanlı dersler öğretmek değil.

Okulumuz sürekli staj, gönüllü takip ya seçtikleri alanda çalışan profesyoneller ile etkileşim fırsatı öğrencilere sağlamak için başka büyük Tampa Bay bölgesinde örgütleri ve ilişkiler besler. Her bölüm, aynı zamanda yurt dışında öğrencilerin Derece doğru kredi için alabilir kurslar çalışma sunuyor.

Program dili:
Ingilizce

The University of Tampa - Overview

The University of Tampa
Address
The University of Tampa 401 W. Kennedy Blvd.
33606 Tampa, Florida, Amerika Birleşik Devletleri
web sitesi
Telefon
+1 813-253-3333