University of Tampa College of Natural and Health Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Sloganı: Bağlan - Dönüştür - Başarılı

Bilim, yeni bilgi arayışında keşif ve keşif yapma, fiziksel ve doğal dünyadaki sistemleri anlama ve insan durumunu iyileştirme fırsatını sağlar. Dünyanın karşılaştığı zorluklarla, bilimlerde, sağlık hizmetlerinde veya spor çalışmalarında bir eğitime devam etmek için daha iyi bir zaman olmamıştı. Bilim adamları, teknisyenler ve bakıcılar yoğun talep görüyor. Fen Bilimleri Enstitüsü, öğrencileri ilerideki zorluklara ve fırsatlara hazırlamak için tasarlanmış titiz, yüksek kaliteli bir müfredat sunmaktadır.

Üniversite Bölümleri

  • Biyoloji
  • Kimya, Biyokimya ve Fizik
  • Sağlık Bilimleri ve İnsan Performansı
  • hemşirelik
  • Hekim Yardımcısı Tıp
  • Spor Yönetimi

Öğretim üyelerimiz hem sınıfta hem de öğrencilerle bireysel olarak çalışan mükemmel öğretmenlerdir. UT, üniversitemizin eğitim ve araştırma olanaklarının ve laboratuvarlarının geliştirilmesine büyük yatırım yaptı. Fakülte, mezun olmayan öğrenciler, tüm bölümlerimizdeki laboratuar temelli dersleri öğretir.

Üniversitemiz, öğrencilere staj yapma, gönüllü olma veya seçtikleri alanda çalışan profesyonellerle etkileşime girme fırsatı sunmak için Tampa Bay bölgesindeki ve başka yerlerdeki kuruluşlarla olan ilişkilerini sürekli olarak teşvik etmektedir. Her bölüm aynı zamanda öğrencilerin derecelerine göre kredi alabilecekleri yurtdışında eğitim kursları sunmaktadır.

Görev beyanı

Doğa ve Sağlık Bilimleri Fakültesi (CNHS), fen, sağlık ve spor çalışmalarındaki hızlı ilerlemeler için çeşitli öğrenci popülasyonlarını hazırlamak için titiz ve kaliteli bir müfredat sunmaktadır. Fakülte ve personel, öğrencileri karşılaşacakları zorluklara ve fırsatlara hazırlayan bir saygı ve pozitiflik kültürüne yerleştirilmiş dönüştürücü bir eğitim sunmaktadır. Ortaklıklar, işbirlikleri ve bağlantılar aracılığıyla fakültemiz, personelimiz ve öğrencilerimiz araştırma, klinik uygulama ve burs, etkileşimli ve deneysel sorgulama ve başarıyı artıran staj öğrenme fırsatlarına katılmaktadırlar.

Konumlar

Tampa

The University of Tampa

Address
The University of Tampa
401 W. Kennedy Blvd.

33606 Tampa, Florida, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 813-253-3333

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin