Resmi açıklamayı okuyun

Biz Mavericks

Gelişmekte olan Kuzey Teksas bölgesinin kalbinde bir eğitim lideri olan Arlington'daki Texas Üniversitesi, mükemmeliyet, yaratıcılık ve çeşitliliğe değer veren bir ortamda zihinleri besler. UTA, yaşam boyu öğrenenleri ve eleştirel düşünürleri bölgemizin ve milletimizin talebini üretmeye adamıştır.


Bir Ayırım Üniversitesi

UTA, hayatı geliştirici keşif, yenilikçi talimatlar ve toplumun ilgisini çekmeye adamış büyüyen Carnegie Research-1 “en yüksek araştırma etkinliği” projesidir.

Arlington'daki The University of Texas'ta mükemmellik ve başarı dolu. Yüksek derecedeki akademik programlarımız, dünyanın dört bir yanındaki en iyi ve en parlak bilim insanlarını cezbetmektedir ve öğretim üyelerimiz ve öğrencilerimiz, başarıları için sürekli olarak ulusal ve uluslararası tanınırlık almaktadır. Bu övgülerin kapsamı ve derinliği, UTA'nın statüsünü entelektüel arayışlar ve olumlu bir değişim sürücüsü için seçkin bir yer olarak vurgulamaktadır.


Üniversite Sıralaması

 • UTA, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en üst düzey doktora araştırma üniversitelerinin kesin listesi olan Carnegie Yükseköğretim Kurumları Sınıflandırması tarafından en yüksek Araştırma Etkinliği (R-1): Doktora Üniversiteleri'ne layık görülmüştür. Bu, üniversiteyi Harvard, MIT ve Johns Hopkins dahil olmak üzere seçkin bir dizi 115 kuruma yerleştirir.
 • ABD Haberleri
 • ABD Haberleri
 • Military Times'a göre UTA, 2018'de “Vets: Colleges için En İyi” listesinde 12 numara, herhangi bir dört yıllık Texas üniversitesinin en yükseği.
 • UTA, askeri eğitim sonrası öğrencileri işe almada ve desteklemede önde gelen uygulamaları sergilemek için yüksek öğrenim kurumlarını değerlendiren, 2018 için “Askeri Dostu” bir üniversite olan Victory Media tarafından 9. sırada yer almaktadır.
 • Üniversite, 2018-19 Dünya Üniversite Sıralaması Merkezi'nde dünya çapında 16, ulusal olarak üç nokta atladı. UTA, ulusal olarak 150. ve dünyada 558'inci sıradadır.
 • Princeton Review, UTA adını, 2019 En İyi Kolejinde “Bölgenin En İyisi” olarak adlandırdı.
 • Farklı: Yükseköğretimde yer alan konular, azınlık öğrencilerine derece vermek için ülkedeki en iyi üniversiteler arasında UTA'yı barındırmaktadır. 2017 yılı için UTA, Teksas'ta ABD'de 1 numara, Kuzey Amerika'da 1 numara, Afro-Amerikan öğrencilerine verilen yüksek lisans derecesi ve Kuzey Amerika'da 1 numara olan İspanyol yüksek lisans öğrencilerine verilen yüksek lisans dereceleri için No. ve 18 yaşından büyükler için İspanyol öğrenciler, Kuzey Teksas'ta 1 numara ve Texas'taki 2 numaralı yüksek lisans öğrencilerine verilen yüksek lisans derecelerine ve 21'inin lisans ve lisansüstü derecelerine verildi tüm azınlık öğrencileri.
 • Kolej Factual, ABD kolejlerinin ve üniversitelerinin usta dostluk için en yüksek yüzde 15'ini UTA olarak sıraladı. Sıralama, gazileri, faal görevli askeri öğrencileri ve aileleri için eğitim sonuçlarına dayanmaktadır.
 • Askeri İleri Eğitim
 • Değişim Rüzgarı dergisi, UTA'yı 19-18 yaş arası Amerikan ilköğretim okulu öğrencileri için STEM dereceleriyle takip eden üçüncü okuluna tanıdı.
 • UTA, Büyük Değer Kolejleri için “Yetişkin Eğitimi için 50 En İyi Kolej” in 2017-18 sıralamasında 9.
 • Forbes, 2018 En İyi Değer Kolejleri listesinde 191 sayılı UTA'yı sıraladı.
 • UTA, Latino Leaders dergisi tarafından “Latinos için En İyi Okullar” seçildi.
 • Brookings Enstitüsü'nden bir rapor, Arlington'daki Teksas Üniversitesini ülkenin en iyi kamu üniversiteleri arasında, tüm gelir düzeylerinden gelen öğrencilere yüksek kalitede bir üniversite eğitimi sağlamada yer alıyor.
 • Matematikte Kadın Derneği, UTA'nın AWM öğrenci bölümünü 2017'de ulusal bağış ve sürdürülebilirlik için ulusal ödülüyle onurlandırdı.
 • 2018 yılında UTA, OnlineColleges.com tarafından geleneksel olmayan öğrenciler için en iyi çevrimiçi kolejlerden biri seçildi. Listede 8 numarada geldi.
 • UTA, Sierra Club ulusal dergisi Sierra tarafından 2017 yılında ülkenin en iyi “Serin Okulları” arasında yer aldı. Sierra, okulları ulaştırma, atık bertarafı, enerji, gıda ve kampüs yeniliği de dahil olmak üzere geniş bir yelpazedeki sürdürülebilirlik ölçütlerine göre değerlendirmektedir.
 • Amerikan İnşaat Mühendisleri İnşaat Mühendisliği Enstitüsü, 2017 yılında UTA'nın yüksek lisans öğrencisi olan UTA'nın Yüksek Lisans Öğrencisi Bölümünü onurlandırdı.
 • Hispanik Ağ Dergisi, 2017'de ülkenin en iyi okullarının en iyisi arasında UTA'yı sıraladı.
 • UTA, topluluğa ve devlet okulu sistemine hizmet için Öğretimin Geliştirilmesi için Carnegie Vakfı tarafından 2010-2020 Carnegie Toplum Merkezli Kampüsü olarak belirlenmiştir.
 • Princeton Review, “The Best 381 Colleges: 2017 Edition” listesinde UTA'yı içeriyordu.
 • ValueColleges.com, 2017 için en iyi 50 En İyi Değerli Lisansüstü Okul arasında UTA'yı sıraladı. Değerlendiriciler, UTA'nın konumunun öğrencilere ülkenin önde gelen ekonomi merkezlerinden birine erişebilmelerini sağladığını söyledi.
 • Dünya Üniversite Sıralaması Merkezi, 2017'de Amerika Birleşik Devletleri'nde 166 listesinde UTA'ya yerleştirildi. Bu, 2016'da 175, 2015'te 185 ve 2014'te 196'lık bir artış.
 • UTA, Wall Street Journal / Times Yüksek Öğrenim Koleji Sıralaması 2017'nin “Çevre Ayağı” nda 36. sırada geldi. Sütun, her bir kampüste öğrenci bedeninin yapısını göz önünde bulundurarak, öğrencilerin kendilerini farklı ve destekleyici bir şekilde bulacaklarını anlamalarına yardımcı oluyor. ve kolejdeyken kapsayıcı ortam.
 • UTA, Teksas'ta 1 numara ve Washington Monthly'nin Amerika'da Yetişkin Öğrenenler için En İyi 4 Yıllık Kolejler listesinde 49 numarada yer aldı. Dergide üniversiteyi, Eğitim Bakanlığı'nın Entegre Geçiş Sonrası Eğitim Veri Sistemi araştırması ve College Scorecard veritabanı verilerine dayanarak seçti.
 • ValueColleges.com, 2017 yılının En İyi Değerli Çevrimiçi Lisansüstü Okulları listesinde 42 Numaralı UTA'yı sıraladı.
 • Times Higher Education, 2018'de ABD'deki En İyi Üniversiteler listesinde 126 nolu UTA'yı sıraladı.
 • UTA, US News’de 141’i
 • ABD Haberleri
 • UTA, Phi Theta Kappa'nın üniversite kolej transferi Pathways mükemmelliği tanıyan 2017 Transfer Honour Roll adında ülke çapında 63 kurumdan biridir.
 • UTA, Texas'ta ValueColleges.com'un En İyi Çevrimiçi Kolejleri'nde 8 numarada yer aldı.

Kuzey Teksas'ın Kalbinde Bir Sanat Kampüsü

Giderek artan sayıda kampüs sakinleriyle UTA, canlı bir üniversite deneyimi arayan öğrenciler için ilk tercih edilen bir üniversite olmuştur. Öğrencilerimiz, onları yeni nesil liderler olmaya hazırlayan ortak müfredat etkinliklerine katılırlar.

tesisler

Daha fazla kaynak. Daha az rekabet.

Texas Üniversitesi'nde en inanılmaz öğrenme ortamlarından bazılarına sahibiz. Ve buraya gelen öğrenciler çok geçmeden, aslında her şeye erişebildiklerini anlıyorlar. UTA'daki Galeri'de çalışmalarını sergileyen sanatçılardan, Akıllı Hastanemizdeki acil durumlara yanıt veren gelecekteki hemşirelere kadar öğrencilerimiz, öğrendikleri dünyayla, şekillendirmeye yardımcı olacakları arasındaki çizgiyi bulanıklaştıran alanlarda çalışma şansına sahip oluyorlar. .


Mezunlarımız Tarih Yapıyor

Üniversitenin 210.000 mezununun yaklaşık yüzde 65'i Kuzey Teksas'ta yaşıyor ve bölgedeki 12,8 milyar dolarlık yıllık ekonomik etkimize katkıda bulunuyor.


Liderliğimiz

Öğrencileri kariyerleriyle bağlarız. Fakültelerimizi çıkarlarını takip etmeye teşvik ediyoruz. Ve dünyaya yeni fikirler ve kararlı yetenekler sağlıyoruz. Tüm bu şeyleri mümkün kılan, verimlilik, açıklık ve dürüstlükle çalışan güçlü merkezi organizasyonumuzdur.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

University of Texas Arlington

Bilgisayar Bilimi (CS) lisansüstü programlarının amacı, öğrencinin sürekli mesleki ve bilimsel gelişimini kolaylaştırmaktır. Master of Science (MS) programı, öğrencinin b ... [+]

Computer Sc (CS) programındaki yüksek lisans programlarının amacı, öğrencinin sürekli mesleki ve bilimsel gelişimini kolaylaştırmaktır. Master of Science (MS) programı, öğrencinin bilgilerini genişletmek ve belirli bir konsantrasyon alanını vurgulamak için tasarlanmıştır.

Tipik konsantrasyon alanları şunlardır:

Bilgisayar SistemleriAkıllı SistemlerYazılım MühendisliğiVeritabanıHaberleşmeMüfredat

Bilgisayar Bilimi tezsiz yüksek lisans programında yüksek lisans bilimi bilgisayar bilimlerinde profesyonel gelişim sağlar. Yapılandırılmış seçenek 36 kredi saat gerektirir.

Gerekli dersler

CSE 5311: Gelişmiş AlgoritmalarCSE 5301: Veri Analizi ve Modelleme Teknikleri, veyaCSE 5306: İşletim Sistemleri II veyaCSE 5317: Derleyicilerin Tasarımı ve İnşası... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Arlington
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Texas Arlington

Bilgisayar Mühendisliği (CpE) yüksek lisans programlarının amacı, öğrencinin sürekli mesleki ve bilimsel gelişimini kolaylaştırmaktır. Master of Science (MS) programı, öğ ... [+]

Bilgisayar Mühendisliği (CpE) yüksek lisans programlarının amacı, öğrencinin sürekli mesleki ve bilimsel gelişimini kolaylaştırmaktır. Master of Science (MS) programı, öğrencinin bilgilerini genişletmek ve belirli bir konsantrasyon alanını vurgulamak için tasarlanmıştır.

Tipik konsantrasyon alanları şunlardır:

Bilgisayar SistemleriAkıllı SistemlerYazılım MühendisliğiVeritabanıHaberleşmeMüfredat

Gerekli dersler

CSE 5311: Gelişmiş AlgoritmalarCSE 5301: Veri Analizi ve Modelleme Teknikleri, veyaCSE 5306: İşletim Sistemleri II veyaCSE 5317: Derleyicilerin Tasarımı ve İnşası

Genişlik Dersleri

Genişlik dersleri, öğrencinin temel alan (lar) ında olmayan herhangi bir ÖAM kursu olarak tanımlanır. Her geniş kapsamlı kurs, eğer mümkünse, farklı bir çalışma alanında olmalıdır. Yapısal Seçmeli öğrenciler, üç genişlik dersi seçecekler.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Arlington
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Texas Arlington

Bilişim Sistemleri Yüksek Lisans Derecesi'nin amacı, nitelikli öğrencilere hem genel bir işletme bilgisi hem de özel bilgi sistemleri bilgisi sağlamaktır. Öğrenciler çeşi ... [+]

Bilgi Sistemlerinde kariyer yapmak heyecan verici ve zordur. IS birçok fırsatla büyüyen bir alandır. BS mezunları için maaşlar, hem lisans hem de yüksek lisans dereceleri için tipik iş bölümlerinden daha yüksektir.

Bilgi Sistemleri Bilim Ustası, hem genel bir işletme bilgisi hem de bilgi sistemleri konusunda uzman bir bilgi birikimi sağlamak üzere tasarlanmıştır. Öğrenciler, yönetim bilgi sistemleri, veritabanı yönetim sistemleri, sistem analizi ve tasarımı ve veri iletişimi dahil olmak üzere çok sayıda bilgi sistemi alanının teori, araştırma ve pratik uygulamalarına maruz kalmaktadırlar; ve genel sistem kavramları, elektronik ticaret, iş analitiği, problem formülasyonu, bilgisayar bilimi, yönetim bilimleri, araştırma ve diğer ilgili alanlarda seçmeli ders alabilir. Program, hem iş hem de endüstride ve hükümet ve kar amacı gütmeyen kuruluşlarda bilgi sistemleri kariyerleri için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır.MSIS programı için tipik müfredat:BSTAT 5325 İleri İstatistiklerINSY 5337 Veri Ambarı ve İş ZekasıINSY 5339 Veri MadenciliğiINSY 5376 Büyük Veri veya INSY 5377 Web Analytics veya INSY 5378 Veri BilimiINSY 5373 Proje YönetimiINSY 5375 Bilgi Teknolojileri YönetimiLisansüstü Danışmanı tarafından onaylanan seçmeli saatler **MSIS programı seçmeli ve esnek program seçiminde esneklik sağlar. Tüm kurslar Arlington, Teksas'taki ana kampüste akşamları sunulmaktadır.** Yetersiz IT dersleri olan öğrenciler için INSY 5309, INSY 5335 ve INSY 5341 seçmeli olarak istenecektir.Kabul şartlarıBilgi Sistemleri (MSIS) programında MS'ye kabul, Lisansüstü Kataloğu Lisansüstü Kabul Şartları ve Prosedürleri kapsamında belirtilen genel kabul şartlarının tamamlanması üzerine dayanmaktadır.Bölüm, başvuru sahiplerinin, Bölüm Yüksek Lisans Çalışmaları Komitesi tarafından gözden geçirilmeksizin koşulsuz olarak kabul edilmelerine izin veren iki alternatif koşula sahiptir. MSIS Graduate Advisor, tüm uygulamaları gözden geçirir ve bu iki kriter kümesinden... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Arlington
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Texas Arlington

Kurs teklifleri, öğrenciye, bilgisini bir dizi elektrik mühendisliği alanında genişletmek ve yoğunlaştırmak için bir fırsat sağlar. Bir fakülte danışmanı yardımı ile öğre ... [+]

Kurs teklifleri, öğrenciye, bilgisini bir dizi elektrik mühendisliği alanında genişletmek ve yoğunlaştırmak için bir fırsat sağlar. Bir fakülte danışmanı yardımı ile öğrenci, elektrik mühendisliği veya fen ve mühendislik alanında ilgili bölümlerin teklifleri bir dizi uzmanlık alanından herhangi birinde bir program planlayabilir.

Lisansüstü eğitim ve araştırma alanları aşağıdaki alanlarda sunulmaktadır:

Sayısal ve Mikroişlemci / Kontrol SistemleriKatı Halli Cihazlar, Devreler ve SistemlerSistemler ve KontrollerElektromanyetik Alanlar ve UygulamalarıDijital Sinyal ve Görüntü İşlemeTelekomünikasyon ve Bilgi SistemleriGüç SistemleriOptik Cihazlar ve SistemlerNanoteknoloji ve MEMS - Malzeme ve CihazlarYenilenebilir Enerji Sistemleri ve Araç Teknolojisi... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Arlington
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Texas Arlington

Endüstri Mühendisliği Programı, öğrenciye endüstri mühendisliğinin çeşitli alanlarında temel bilgi sağlamak için tasarlanmıştır. Bir öğrenci, geniş tabanlı bir derece izl ... [+]

Endüstri mühendisliği lisansüstü programı, öğrenciye endüstri mühendisliğinin çeşitli alanlarında temel bilgileri ve belirli bir alanda vurgu yapma fırsatı sunacak şekilde tasarlanmıştır. Yüksek lisans derecesine sahip bir öğrenci, genel endüstri mühendisliği, yöneylem araştırması ve uygulanan istatistikler, üretim sistemleri, lojistik, kurumsal sistemler, kurumsal yönetim ve ergonomi gibi endüstri mühendisliği alanlarında uzmanlaşabilir.

Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisans derecesi bir tez seçeneği, tez değiştirme seçeneği ve tezsiz bir seçenek oluşur araştırma odaklı bir programdır.

Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisans derecesi tezsiz seçenek için lisans derecesi ötesinde 30 saat ders gerektirir. Program aşağıdaki gibi kursları içerir:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Arlington
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Texas Arlington

İnşaat mühendisliği lisansüstü programının amacı, öğrencilerin teknik ilgi alanlarına uygun olarak sürekli mesleki ve bilimsel gelişime hazırlanmaktır. Öğrenciler, ilgi a ... [+]

Amaç

İnşaat mühendisliği lisansüstü programının amacı, öğrencilerin teknik ilgi alanlarına uygun olarak sürekli mesleki ve bilimsel gelişime hazırlanmaktır. Öğrenciler, ilgi alanlarındaki bir fakülte danışmanının yardımıyla, çalışma programlarını inşaat mühendisliğindeki teknik alanlardan birinde planlamaktadırlar. Tipik program ve araştırma alanları şunlardır:

İnşaat Mühendisliği ve Yönetimi;Çevresel (su ve hava kalitesi kontrolü ve katı ve tehlikeli madde kontrolü);Geoteknik (zemin mekaniği ve temelleri);Altyapı Sistem Mühendisliği ve Yönetimi;Yapı ve Uygulamalı Mekaniği;Ulaşım (trafik planlama, otoyollar, havaalanları ve transit);Su Kaynakları (hidroloji ve hidrolik)Müfredatİnşaat Mühendisliği ve Yönetim Alanı... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Arlington
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Texas Arlington

İş Analitiğinin Bilim Ustası, iş analitiğinin stratejik kullanımı için fırsatları tanımlamak ve uygulamak için mezunlar hazırlamak üzere tasarlanmıştır. İş dünyasında gen ... [+]

İş Analitiğinin Bilim Ustası, iş analitiğinin stratejik kullanımı için fırsatları tanımlamak ve uygulamak için mezunlar hazırlamak üzere tasarlanmıştır. İş dünyasında geniş bir disiplin ve fonksiyon yelpazesinin yanı sıra, iş analitiği ve beraberindeki beceri seti ile ilgili uzmanlık bilgisine sahip olur. İş zekası, veri madenciliği, ekonometri, pazarlama araştırması, istatistiksel teknikler içeren yoğun bir müfredat, öğrencileri iş analitiği alanında kariyer için hazırlar.

MSBA programı, bölgedeki en iyi performans gösteren şirketleri içeren bir Sanayi Paneli ile birlikte tasarlanmıştır. İş Analitiğinde Bilim Ustası ile mezunlar... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Arlington
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Texas Arlington

Yüksek lisans programı, şu şekildeki mesleki gelişim fırsatları sunar: makine mühendisliği pratiği alanlarında teknik yeterliliği geliştirmek için eğitim kursları; fakült ... [+]

Yüksek lisans programı, şu şekildeki mesleki gelişim fırsatları sunar: makine mühendisliği pratiği alanlarında teknik yeterliliği geliştirmek için eğitim kursları; fakülte ve akranlarla ortak çalışmalarda tasarım, geliştirme, araştırma, deney ve / veya analizde çeşitli deneyimler yoluyla eğitim; Makine mühendisliği disiplinine bağlı kariyer alanlarına giriş için gerekli uzmanlık kursları; fakülte denetimi altında rehberli bireysel çalışma; Disiplinlerarası yetkinlik gerektiren kariyerlere yol açan programlar için destekleyici kurslar.

Bir fakülte danışmanından yardım alan bir öğrenci, kendi teknik ilgi alanlarına ve mevcut olanaklara ve kurs tekliflerine uygun bir program hazırlar. Genellikle programlar aşağıdaki gibi sınıflandırılır:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Arlington
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Texas Arlington

Mühendislik Yönetimi Programı, mühendislik ve iş kavramlarını bütünleştiren disiplinlerarası bir program olarak sunulmaktadır. Müfredat, insanlar, teknoloji ve süreçler d ... [+]

Mühendislik Yönetimi Programı, mühendislik ve iş kavramlarını bütünleştiren disiplinlerarası bir program olarak sunulmaktadır. Müfredat, insanlar, teknoloji ve süreçler de dahil olmak üzere firmaların teknolojik kaynaklarını planlama, geliştirme ve yönetme konularında liderlik rolü için deneyimli bir profesyonel mühendis veya bilim adamı hazırlar. Mezunlar, kuruluşun operasyonel, stratejik ve rekabetçi hedeflerini gerçekleştirmek için teknik üssü nasıl kullanacaklarını anlarlar. Bu program İşletme Fakültesi ile ortaklaşa sunulmaktadır.

Kabul şartları

MS programları için adaylar uygun bir lisans derecesine sahip olmalı ve aşağıda açıklanan koşulsuz kabul kriterlerini karşılamalıdır. Tüm kriterleri karşılamayan adaylara bir deneme veya geçici kabul verilebilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Arlington
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yönetici Kursları

University of Texas Arlington

İnşaat Yönetimi Yüksek Lisans derecesi inşaat projeleri yönetimi odaklı disiplinler arası bir programdır. Mimarlık, işletme ve yönetimde seçmeli dersler içerir. Bu yüksek ... [+]

İnşaat Yönetimi Yüksek Lisans derecesi inşaat projeleri yönetimi odaklı disiplinler arası bir programdır. Mimarlık, işletme ve yönetimde seçmeli dersler içerir. Bu yüksek lisans derecesi ağırlıklı olarak inşaat mühendisliği alanında lisans derecesi olan adaylar için tasarlanmıştır, ancak farklı lisans disiplinleri olan öğrenciler, atanan tesviye dersleri alarak programa girebilirler.

İnşaat yönetimi

İnşaat teknolojilerindeki gelişmeler, finansman ve yöntemler, inşaat projelerinin ses ve sistematik yönetimine duyulan ihtiyacın altını çizmektedir. Organizasyon yapıları, iş modelleri ve yeni teknolojileri uygulamaya geçirme yeteneği, inşaat yönetiminde ileri düzeyde bir çalışma gerektirmektedir. İnşaat Yönetimi Yüksek Lisans derecesi inşaat yönetimi alanı karşı karşıya çeşitli zorlukları ele ticari, konut, ağır / otoyol ve endüstriyel uygulamalarda disiplinler arası çalışmalar sağlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Arlington
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 3 dönem
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Turn it up