Resmi açıklamayı okuyun

İşletme Virginia Darden Okulu Üniversitesi http://www.darden.virginia.edu/web/Home/ İşletme University of Virginia Darden Okulu dünyanın önde gelen işletme okullarından biridir - Economist (2012) tarafından 1. öğretim deneyimi sırayı aldı. Darden üç MBA lisans programının (biçimlerini sunan MBA, Yöneticiler için MBA ve Yöneticiler için Global MBA) yanı sıra, doktora ve Yönetici Eğitim programlarının. Darden üç temel unsuru ile ayırt edilir, yüksek nişan öğrenme ortamı yoluyla Dünyanın en iyi yönetim eğitim deneyimi sunar:

Örnek olay yöntemi sanayi, ülke ve disiplinleri kapsayan gerçek hayat iş durumlarında öğrencileri immerses ve her şey için hazır komple liderler bunları geliştirir.

Darden en üst sıralarda yer alan fakülte - sürekli Princeton Review ve Financial Times tarafından tanınan - derinden öğrenci ve yöneticilerin mesleki ve kişisel gelişimine adamıştır. Darden profesörleri araştırma yoluyla iş derslik ve peşin yenilikçi düşünme bir yüksek enerji, dönüşümsel bir deneyim oluşturmak.

Sıkı toplum öğrencilerin, öğretim üyeleri, personel ve mezunlar oluşan, dünyanın en işbirlikçi biridir. Darden mezunları daha 14.000 küresel bir ağ oluşturmak ve gönüllülük, hayırseverlik ve akademisyenler aracılığıyla geri vererek, ömürleri boyunca Okulu bağlı kalır.

Darden Thomas Jefferson, Bağımsızlık Bildirgesi'nin üçüncü ABD başkanı ve yazar tarafından 1819 yılında Charlottesville kurulan Virginia Üniversitesi, lisansüstü iş okuludur. Okul misyonu gelişmekte olan ve sorumlu liderlerini esinlenerek ve bilgiyi ilerleyen dünyayı geliştirmektir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları: