University of Virginia McIntire School of Commerce

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

McIntire hakkında

McIntire Ticaret Okulu, lisans, yüksek lisans ve sertifika seviyelerinde dünya standartlarında programlar sunan, ülkenin en iyi işletme okullarından biri olarak kabul edilir. McIntire'ın lisans programı, öğrencilere Ticaret alanında lisans diploması sunar; Öğrenciler Finans, Muhasebe, Pazarlama, Yönetim veya Bilgi Teknolojileri üzerine yoğunlaşmayı seçebilirler.

Lisans programına ek olarak, McIntire beş lisansüstü program sunar. Ticaret Yüksek Lisansı, İşletme Yüksek Lisansı, son zamanlarda liberal sanatlar, fen bilimleri ve mühendislik mezunları için iş dünyasında kariyer yapmak üzere tasarlanmıştır; Global Ticaret dalında yüksek lisans derecesi, iki ünlü işletme okulu ile ortaklaşa sunulan - Barselona, İspanya'daki ESADE İşletme Okulu ve Guangzhou, Çin'deki Sun Yat-sen Üniversitesi'nde Lignan Koleji - lisans derecesine sahip işletme öğrencileri, küresel işletme geliştirme fırsatı vermektedir kariyeri boyunca temettü ödeyebilecek beceriler. Muhasebe Programında Master, yakın zamanda mezun olan muhasebe öğrencilerinin muhasebe alanında başarılı olmaları için gereken analitik ve teknik becerileri geliştirmelerine yardımcı olur.

Bilgi Teknolojileri Yönetimi Yüksek Lisans Programı (MIT Yüksek Lisans Programı), işletme-BT bağını anlamalarını geliştirerek kariyerlerini ilerletmek isteyen erken-orta meslek profesyonelleri içindir; UVA'nın Darden İşletme Okulu ile ortaklaşa verilen Business Analytics'teki MS (MSBA), veri setlerini stratejik kararlara dönüştürmek için gereken analitik, teknik ve liderlik becerilerinde uzman hazırlığı sağlar.

2019 yılında Ticaret Yüksek Lisansı , The Economist tarafından ABD'deki “En İyi İşletme Yönetimi Yüksek Lisans” programı için 1. sırada yer aldı. 2018 yılında McIntire, işletme lisans eğitim programı Poets tarafından ABD'deki lisans işletme programları arasında 2. sırayı aldı.

2019 yılında, Şairler

117480_pexels-photo-1451448.jpeg

Görev beyanı

McIntire'da geleneğimiz yeniliktir. Okulun 2013 yılında kabul ettiği görev tanımı, bu McIntire mantrasını şöyle ifade eder:

McIntire Ticaret Okulu, dünyadaki öğrencilerin, alimlerin ve iş liderlerinin fikirlerini ve eylemlerini önemli ölçüde etkileyen bilginin yaratılması ve yayılmasıyla ilgilenen profesyonel bir okuldur. McIntire Okulu, dünyadaki en iyi, en yenilikçi, küresel odaklı lisans iş programı olmayı ve aynı zamanda küresel bir yönelim ile yüksek kaliteli, yenilikçi, uzman yüksek lisans programları sunmayı hedeflemektedir. Programın mükemmelliğini ve yenilikçiliğini elde etmenin iki önemli unsuru, güçlü kültür ve topluluk aracılığıyla fakülte, personel, öğrenciler ve mezunların güçlü yönlerinden entegre ve eyleme yönelik öğrenmedir.

Bu görev tanımının beş temel ilkesi kalite, yenilik, entegrasyon, küresel yönelim ve topluluktur. Bu ilkeler, McIntire fakülte ve personel toplantıları, McIntire'ın mezunlar ve kurumsal ortaklardan oluşan yönetim kurullarıyla iki yıllık toplantılar ve McIntire dergisinin yıllık olarak McIntire dergilerini içeren çeşitli iletişim araçları aracılığıyla fakülte, personel, öğrenciler, mezunlar ve kurumsal ortaklarla sürekli olarak güçlendirilir. raporlar ve çeşitli elektronik medya türleri. Bu ilkeler; programlar, müfredat, fakülte, personel ve öğrenci gelişimi ile ilgili stratejik kararları yönlendirir. Mükemmellik taahhüdü, yenilikçi bir ruh, bütünleştirici bir bakış açısı, iş dünyasının küreselleşmesi ve güçlü bir topluluk duygusu ile okulun vizyonu, öğrencileri başarılı bir şekilde yaşayan, çalışan, rekabet eden ve yeni işlere katkıda bulunan liderler haline getirmektir. küresel gerçeklik

Tarihçe

Virginia Üniversitesi, 1819 yılında Thomas Jefferson tarafından kurulmuştur. Bilginlerin ve öğrencilerin birlikte çalıştığı “akademik bir köy” vizyonu her şeyden önemlidir.

1921'de Paul Goodloe McIntire'dan bir bağışla kurulan McIntire Okulu, Jefferson'un akademik bir köy kavramını güçlü bir şekilde destekliyor. Lisans işletme programı, güçlü bir ulusal üne kavuşmuştur ve Muhasebe, Ticaret, Küresel Ticaret ve Bilgi Teknolojileri Yönetimi alanındaki yüksek lisans programları, işverenler tarafından üst sıralarda yer almaktadır. Aynı şekilde, McIntire Business Institute, lisans öğrencileri, mezunlar ve çalışan profesyoneller için kariyer artırıcı sertifika programları sunmaktadır.

Konumlar

Charlottesville

Address
125 Ruppel Drive
22903 Charlottesville, Virjinya, Amerika Birleşik Devletleri

Barselona

Address
Carrer de Claravall,1-3
08022 Barselona, Katalonya, İspanya