Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

UW Tacoma'daki İşletme Okulu'nun amacı, bu bölgedeki ve ötesindeki işgücüne hemen dönüştürecek, ilgili, uygulanabilir ve zamanında bir eğitim sunmaktır. Çalışmaktan ve burada öğrenmekten ve bize katılmaya davet etmekten gurur duyuyoruz. UW Tacoma Business derecesinin geleceğinizde yapabileceği farkı yaşayın.

Lisans müfredatı, iletişimin öğrenme çıktıları, nicel analiz, finansal beceriler, stratejik düşünme, toplumdaki etik ve iş, küresel farkındalık, takım çalışması, teknoloji ve profesyonellik üzerine odaklanır; South Sound iş liderleri tarafından iş alanında başarılı bir kariyer için gerekli olan yeterlilikler. BABA muhasebe, finans, yönetim, pazarlama ve genel iş alanlarında yoğun çalışmalar sunmaktadır. Staj fırsatları, öğrencilere sınıfta öğrendikleri becerileri gerçek dünyadaki çalışma durumlarına uygularken değerli deneyimler kazanmalarını sağlar.

MBA müfredatı, giderek dinamik ve karmaşık bir 21. yüzyıl iş ortamında başarılı olmak için gerekli olan mevcut ve gelecekteki yöneticileri sağlar. Program liderlik, teknolojik, analitik, kişilerarası ve iletişim becerilerini birleştirir. Öğrenciler, günümüzün hızlı iş ortamındaki eğilimleri değerlendirmeyi ve değişimi etkili bir şekilde geliştirmeyi ve uygulamayı öğrenirler. Part-time akşam programı, meşgul yaşamları olan yetişkinlere ve okul, iş ve kişisel yaşamı dengeleme ihtiyacına yönelik olarak tasarlanmıştır.

Milgard muhasebe (MAcc) programı, muhasebe kariyerini kamu, tüzel, devlet ve kar amacı gütmeyen sektör muhasebesinde pratik ve araştırmaya dayalı bir müfredatla desteklemek için tasarlanmıştır. Programımız, MAA öğrencilerinin çoğunun yapacağı EBM sınavına girmek için akademik yıl şartını karşılıyor! Hafta içi akşamları rahatça sunulan kurslarımız, öğrencilerin MAc derecelerini dokuz ayda almasını sağlamak için tasarlanmıştır.

Görevimiz

Milgard İş Okulu, sosyal sorumlulukları teşvik ederken, son teknoloji ve kişisel olarak erişilebilen eğitim, farklı bilimsel araştırmalar ve yenilikçi toplum katılımı yoluyla iş liderlerini yetiştirmektedir. Öğrencileri hayat boyu öğrenenler olmaya teşvik ediyoruz.

Vizyonumuz

Milgard İş Okulu, toplumlarımızı yenilikçi düşünce, şefkatli liderlik ve örnek paydaş katılımı ile dönüştürmektedir.

Stratejik hedefler

  • Öğrenciler için dönüşümsel bir öğrenme deneyimi vaat etmek için yüksek etkili uygulamalar (https://www.aacu.org/leap/hips) kullanın
  • Farklı entelektüel katkılarla bilgi yaratın ve yayın
  • Topluluk ihtiyaçları ve pazar taleplerine cevap veren farklı programlar ve merkezler sunun
  • Öğrencileri anlamlı ve başarılı kariyer için donatın
  • İş dünyasını, diğerini ve okulunu destekleyen elçiler olarak hizmet vermek için mezunlar yetiştirin
  • Kariyerindeki potansiyeli ve okula olan katkılarını optimize etmek için fakülte ve personele yatırım yapın
  • Güven, saygı, işbirliği ve yapıcı diyalog üzerine inşa edilmiş kapsayıcı bir kültürü destekleyin
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

University of Washington, Tacoma - Milgard School of Business

Milgard İşletme Yüksek Lisans Programı (MAcc) programı uluslararası muhasebe, sosyal raporlama ve adli muhasebe dersleri içeren yenilikçi bir profesyonel muhasebe program ... [+]

hakkında

Bu parça, mesleki kariyerlerde başarılı olmak için muhasebe becerilerini sağlamlaştırmak isteyen yeni mezunlara ve profesyonellere açıktır. Ayrıca öğrencilere Washington eyaletindeki EBM sınavına girebilmek için gerekli kredi saatlerini sağlar.

Kimler başvurmalı?

Lisans derecesine sahip olanlar ve CPA sınavı için gereksinimleri karşılamak için muhasebe yüksek lisans kazanmak isteyenler. Tam zamanlı bir program olarak, uluslararası ve askeri öğrenciler için idealdir.

BiçimAkşamları UW Tacoma kampüsünde çalışan profesyoneller programlarını karşılamak için kurslar verilir.Öğrenci kohortu sonbahar çeyreği için kabul ediyor ve ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Tacoma
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Washington, Tacoma - Milgard School of Business

Milgard İşletme Yüksek Lisans Programı (MAcc) programı uluslararası muhasebe, sosyal raporlama ve adli muhasebe dersleri içeren yenilikçi bir profesyonel muhasebe program ... [+]

hakkında

Kurslar, muhasebecilerin karar vericilere bilgi verebilmeleri ve yardımcı olabilmeleri için ihtiyaç duydukları becerileri vurgular. Muhasebe ve işletme bilgilerinin temel çalışma alanları, muhasebe, uluslararası muhasebe, planlama, kontrol ve performans değerlendirmesi, finansal tablo analizi, finansal muhasebe teorisi, işletmelerin vergilendirilmesi ve iş hukuku ve etik konularında ileri konular içerir.

Programımız Washington Eyaleti Devleti'nin CPA sınavı için gerekli olan yükseköğretim için gerekli beşinci yılı sağlıyor.

Dokuz aylık parça

EBM sınavına katılmaya hak kazandığınız üniversitenin beşinci yılı sizi yarışmadan ayıracaktır. UW Tacoma'daki Milgard School'un MAcc programı, muhasebe alanında başarılı bir kariyer yapmak isteyenlere dönüşüm deneyimi sunuyor. Dünya standartlarında bir üniversiteden gelen pratik ve araştırmaya dayalı bilgi ile becerilerinizi güçlendirin.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Tacoma
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Washington, Tacoma - Milgard School of Business

Siber Güvenlik Master ... [+]

hakkında

Siber Güvenlik Master

Vizyon

UW Tacoma'nın en yenilikçi lisansüstü programlarından birini oluşturmak için Teknoloji Enstitüsü ve Milgard İşletme Okulu'nun kaynaklarını kullanıyoruz. Bilgi güvencesi ve siber güvenlik konularına yönelik çözümleri belirleyerek, adresleyerek ve teşvik ederek, MCL, Washington eyaletinde icadı, yeniliği ve girişimciliği için bir eğitim temeli olarak hizmet verir ve mezunlara siber güvenlik alanında başarıya giden yolu sunar. Önemli bir rol oynayabilirsin.

Pathway doktora için

Colorado Colorado Springs Üniversitesi'nde (UCCS) Mühendislik ve Uygulamalı Bilimler Fakültesi, Doktora'da bir Güvenlik uzmanlığı sunar. Mühendislik lisans programında. UCCS, siber güvenlik alanında en ileri dereceyi elde etmenize yardımcı olmak için UW Tacoma ile işbirliği yapmaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Tacoma
Eylül 2019
Ingilizce
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Washington, Tacoma - Milgard School of Business
web sitesi
Telefon
253.692.4400