University of Washington, Tacoma - Milgard School of Business

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

UW Tacoma'daki İşletme Okulu'nun amacı, bu bölgedeki ve ötesindeki işgücüne hemen dönüştürecek, ilgili, uygulanabilir ve zamanında bir eğitim sunmaktır. Çalışmaktan ve burada öğrenmekten ve bize katılmaya davet etmekten gurur duyuyoruz. UW Tacoma Business derecesinin geleceğinizde yapabileceği farkı yaşayın.

Lisans müfredatı, iletişimin öğrenme çıktıları, nicel analiz, finansal beceriler, stratejik düşünme, toplumdaki etik ve iş, küresel farkındalık, takım çalışması, teknoloji ve profesyonellik üzerine odaklanır; South Sound iş liderleri tarafından iş alanında başarılı bir kariyer için gerekli olan yeterlilikler. BABA muhasebe, finans, yönetim, pazarlama ve genel iş alanlarında yoğun çalışmalar sunmaktadır. Staj fırsatları, öğrencilere sınıfta öğrendikleri becerileri gerçek dünyadaki çalışma durumlarına uygularken değerli deneyimler kazanmalarını sağlar.

MBA müfredatı, giderek dinamik ve karmaşık bir 21. yüzyıl iş ortamında başarılı olmak için gerekli olan mevcut ve gelecekteki yöneticileri sağlar. Program liderlik, teknolojik, analitik, kişilerarası ve iletişim becerilerini birleştirir. Öğrenciler, günümüzün hızlı iş ortamındaki eğilimleri değerlendirmeyi ve değişimi etkili bir şekilde geliştirmeyi ve uygulamayı öğrenirler. Part-time akşam programı, meşgul yaşamları olan yetişkinlere ve okul, iş ve kişisel yaşamı dengeleme ihtiyacına yönelik olarak tasarlanmıştır.

Milgard muhasebe (MAcc) programı, muhasebe kariyerini kamu, tüzel, devlet ve kar amacı gütmeyen sektör muhasebesinde pratik ve araştırmaya dayalı bir müfredatla desteklemek için tasarlanmıştır. Programımız, MAA öğrencilerinin çoğunun yapacağı EBM sınavına girmek için akademik yıl şartını karşılıyor! Hafta içi akşamları rahatça sunulan kurslarımız, öğrencilerin MAc derecelerini dokuz ayda almasını sağlamak için tasarlanmıştır.

Görevimiz

Milgard İş Okulu, sosyal sorumlulukları teşvik ederken, son teknoloji ve kişisel olarak erişilebilen eğitim, farklı bilimsel araştırmalar ve yenilikçi toplum katılımı yoluyla iş liderlerini yetiştirmektedir. Öğrencileri hayat boyu öğrenenler olmaya teşvik ediyoruz.

Vizyonumuz

Milgard İş Okulu, toplumlarımızı yenilikçi düşünce, şefkatli liderlik ve örnek paydaş katılımı ile dönüştürmektedir.

Stratejik hedefler

  • Öğrenciler için dönüşümsel bir öğrenme deneyimi vaat etmek için yüksek etkili uygulamalar (https://www.aacu.org/leap/hips) kullanın
  • Farklı entelektüel katkılarla bilgi yaratın ve yayın
  • Topluluk ihtiyaçları ve pazar taleplerine cevap veren farklı programlar ve merkezler sunun
  • Öğrencileri anlamlı ve başarılı kariyer için donatın
  • İş dünyasını, diğerini ve okulunu destekleyen elçiler olarak hizmet vermek için mezunlar yetiştirin
  • Kariyerindeki potansiyeli ve okula olan katkılarını optimize etmek için fakülte ve personele yatırım yapın
  • Güven, saygı, işbirliği ve yapıcı diyalog üzerine inşa edilmiş kapsayıcı bir kültürü destekleyin

Konumlar

Tacoma

University of Washington, Tacoma - Milgard School of Business

Telefon
253.692.4400