University of Wisconsin-Stout

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Sonuç Alan Üniversite

UW-Stout, kapsamlı, kariyer odaklı bir politeknik üniversitesidir. Öğrencilerimiz, öğretim üyelerimiz ve personelimiz, gerçek dünyadaki sorunları çözmek, devlet ekonomisini büyütmek ve topluma hizmet etmek için uygulamalı öğrenmeyi, bilimsel teoriyi ve araştırmayı kullanır.

Manzaralı Menomonie, Wisconsin'de bulunan kampüsümüz, farklı programlar sunma konusunda uzun ve zengin bir geçmişe sahiptir. Öğrencilerimiz mezun olduktan sonra% 98,8 oranında iş bulma veya eğitimlerine devam etme oranına sahiptir. Muazzam endüstri ortaklıklarımızdan ve yerel ve bölgesel ekonomiye katkımızdan gurur duyuyoruz.

Ekonomiyi İleriye Taşıyor

UW-Stout'ta, öğrencilerin paha biçilmez beceriler ve bilgiler edindikleri bir kültürü teşvik ediyoruz. Konferans salonlarından 3 kat daha fazla laboratuvara sahip olan öğrencilerimiz, sektörle ilgili uygulamalı öğrenime dalmış durumdalar. Bu, kısmen Target, Thomson Reuters, Sony ve 3M gibi ulusal olarak tanınan şirketlerle olan muazzam endüstri ortaklığımız sayesindedir.

Ancak buradan yararlananlar sadece öğrenciler değil - UW-Stout'a yatırılan her dolar için vergi mükellefleri 3,50 dolar ekonomik katkı alıyor. 2016 yılında yaptırılan bir etki çalışması, bir bütün olarak, üniversitemizin bölge ekonomisine yılda 271,8 milyon dolar katkıda bulunduğunu ortaya koymuştur.

Konumlar

Menomonie

Address
Broadway Street South,712
54751 Menomonie, Wisconsin, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin