University of Illinois at Urbana-Champaign

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Neden Illinois?

Heartland'da bulunan Illinois Üniversitesi, bir aile ortamını teşvik ederken, en gelişmiş araştırmalara erişimi olan birinci sınıf bir eğitim sunmaktadır. Ziraat, Tüketici ve Çevre Bilimleri Fakültesi (ACES) beş Mesleki Bilim Ustası ana dalına ev sahipliği yapmaktadır: Tarımsal Üretim (hayvan bilimleri, bitki bilimleri ve sürdürülebilir üretim dahil), Biyolojik İşleme

Liberal Sanatlar Fakültesi

Ana ve konsantrasyonlarımız kesinlikle çeşitli olsa da, birleştirici tema sınıfta yaparak ve endüstri ortaklarıyla işbirliği yaparak öğrenmeye vurgu yapıyor. Programımız, sayısız Fortune 500 şirketinden üst düzey liderlikten oluşan bir dış danışma kurulu tarafından yönlendirilmektedir.

Ne yapıyoruz ve neden önemli?

Birinci sınıf fakültemiz, bol miktarda yiyecek, enerji ve sağlıklı bir ortam yaratmak için kendi alanlarını geliştirmek için çalışıyor.

Illinois Professional Science Master'ın ofisi, öğrencilerin eğitim ve kariyer yollarını bulmalarına yardımcı olur. Bu tür yardımlar mezun olduktan sonraki 12 ay içinde% 100 staj yerleştirme oranı ve% 92 kariyer yerleştirme oranına yol açmıştır. Gelen öğrenciler de mentorluk için 200'den fazla PSM mezunlarından biri ile eşleştirilmiş.

Illinois Üniversitesi ailesine katılmak için bugün başvurun.

İllinois Üniversitesi, Ortabatı'daki En İyi Yatırım Getirisi (yatırım getirisi) için Kamu Üniversiteleri'nde 1. sıradaydı.

Urbana-Champaign, dünya standartlarında performanslara, sanat galerilerine, müzik mekanlarına ve daha fazlasına erişim sağlayan mikro-kentsel bir vahadır. Ayrıca, Chicago, St. Louis ve Indianapolis'e kısa bir yolculuktur.

Bugün başvur!

Konumlar

Champaign

Address
204 Coble Hall 801 S. Wright Street
61820 Champaign, Illinois, Amerika Birleşik Devletleri