University of Oregon School of Law

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bütün hukuk fakülteleri, farklı olduklarını söylüyor.

Oregon Yasası gerçekten.

Niye ya? Çünkü hukuk fakültesini acımasız rekabet olarak görmüyoruz. Bunu olumlu bir fark yaratmanın bir yolu olarak görüyoruz. Dostça, destekleyici ve işbirlikçi bir çevre için biliniriz - ve öğrencilerimizin herhangi biri bunu size söyleyecektir.

Farklıyız çünkü Eugene, Oregon gibi uluslarda bir yer yok: ilerici, yaratıcı, sağlıklı, dikkatli ve bakımlı - evimiz öğrenmemize ilham verir ve Oregon Yasası'nı en çok mezun yapan kişilere özel olarak olumlu bir tutum takınır seçkin avukatlar, arabulucular, çatışma çözme uzmanları ve kamu görevlileri bulacaksınız.

Oregon Hukuk eğitiminin sizin için neler yapabileceğini keşfedin.

Hem Eugene hem de Portland'daki kampüslerle Oregon Yasası, Oregon'daki 1. hukuk okulunun ve Pasifik Kuzeybatı'ndaki 2. hukuk fakültesi.

Oregon Yasası'ndaki öğrenciler, en çok tercih edilen 3 uzmanlık programında okumaya hak kazanırlar: Hukuk Araştırması ve Yazma, Uygun Uyuşmazlık Çözümü ve Çevre ve Tabii Kaynaklar Yasası.

Burada, başarınızı yakalamak için tutkunuz sizi nereye götürürse gitseniz, güçlü, dönüştürücü araçlar edineceksiniz.

Oregon Yasaları mezunları her yerde istihdam edilmektedir: hukuk büroları ve hakimler, şirketler ve kar amacı gütmeyenler, yerel ve federal hükümet, eğitim ve insan hizmetleri.

Oregon Hukuku öğrencileri disiplinli, becerikli, güçlü bir iş ahlakına sahip ve işbirliği, bakım ve yaratıcılık üzerinde gelişirler.

Oregon Yasasını benzersiz kılan şey budur.

AAU tarafından akredite edilen en iyi araştırma üniversitesinin bir parçası olarak University of Oregon School of Law öğrencileri itibar kazanır.

Ulus ve dünya çevresinde büyük bir mezun ağı ile, uzmanlık bilgisinin derinliğini geliştirmek için çalışma alanlarına erişin ve gerçek dünya becerileri geliştirmeye odaklanan ve sizinle deneyim kazandırmaya odaklanan bir program

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce

Yüksek lisans programlarını görüntüle » Görmek Law Hukuk Yüksek Lisansı (LLM) »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yüksek Lisans

Çatışma ve Anlaşmazlık Çözümü Yüksek Lisansları (CRES)

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl August 2019 Amerika Birleşik Devletleri Eugene

Çatışma, hayatımızın normal bir parçasıdır ve her yerde mevcuttur. Ayrıca ilerleme ve mutluluk için en büyük engeldir. Çatışma ve Uyuşmazlık Çözümü (CRES) Yüksek Lisans programı, çatışmaları barışçıl yollarla çözmek için hem bireyler arasındaki samimi düzeyde, hem de örgütler ve hatta uluslar arasındaki yüksek seviyede bilgi ve beceri kazandırır. [+]

Herkesin ihtiyacı olan uzman olun ve ilerleme kaydetmek için mümkün olanı yapın.

Çatışma, hayatımızın normal bir parçasıdır ve her yerde mevcuttur. Ayrıca ilerleme ve mutluluk için en büyük engeldir. Çatışma ve Uyuşmazlık Çözümü (CRES) Yüksek Lisans programı, çatışmaları barış içinde çözmek için, bireyler arasında, kuruluşlarda ve ülkeler arasında bilgi ve beceri kazandırır.

CRES öğrencisi olarak, olağanüstü bir öğrenci grubuna katılacak ve geniş bir kariyer fırsatları yelpazesine sahip olacaksınız. Ve en önemlisi, gittiğiniz her yerde önemli bir nüfuz olacaksınız.

Tutkunu bul

CRES programı, deneyimsel öğrenmeye dayalı bir işbirliğine dayalı ortamı teşvik etmek için tasarlanmış bir kohort model üzerine kurulmuştur. Fakülte tutkulu. Müfredat zengindir. Teoriyi öğreneceksiniz ve uygulamaya koyacaksınız. Rekabet ve işbirliği, ilişkiler ve sorumluluk ve savaş ve barış konularında yeni perspektifler düşünmek için kendinizi gerginleştireceksiniz.... [-]


Videolar

Oregon Law LLM Student

Resolve Conflict!