Utah State University College of Agriculture and Applied Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kolejimiz benzersizdir. Çok çeşitli akademik tekliflerimiz var ve dürüstçe söyleyebiliriz ki, herkes için bir şeylerimiz var.

Doktor, havacı, çiftçi, araştırmacı, yazar, iş adamı, tasarımcı, diyetisyen, ekonomist veya herhangi bir profesyonel olmak istiyorsanız, CAAS sizin için mükemmel bir yerdir.

CAAS olarak bizler adınızdan daha fazlasını biliyoruz; Kim olduğunu biliyoruz. Fakültemiz, kişisel ve bilimsel hedeflerinizi anlamaktan ve ardından bu hedeflere ulaşmanıza yardımcı olmaktan gurur duyar. Araştırma fırsatlarından bire bir mentorluğa kadar, profesörleriniz başarılı olmanıza yardımcı olmak için çalışır.

1888'de Utah Ziraat Koleji kuruldu. İki yıl sonra, Vendla Berntson üniversitenin ilk öğrencisi olarak kaydolur.

2001 yılında Ziraat Fakültesi, aile ve tüketici bilimleri eğitim programı ve Beslenme ve Gıda Bilimleri Bölümü dahil olmak üzere eski Aile Hayatı Koleji'nin bazı kısımlarını benimsedi.

2012'de Yeni Tarım Bilimleri binası 29 Şubat'ta açılıyor. Bu yeni bina Öğrenci Hizmetleri Merkezi, laboratuarlar, sınıflar ve kolej yönetiminin çoğunu barındırıyor.

Programın ilk sınıflarından dört yıl sonra, 27 yeni basılmış veteriner hekimliği veteriner hekimliği alanındaki USU / WSU programından mezuniyetlerini kutluyor.

Aggie Çikolata Fabrikası 2018 yılında özel bir gıda bilimi laboratuvarı olarak kapılarını açıyor. Amerika Birleşik Devletleri'nin batısında bir üniversitenin ilk çikolata fabrikasıdır ve şekerlemelerini fasulyeden bara üretmektedir.

2019 yılında USU, havacılık teknolojisi ve havacılık bakım yönetimi programlarını Fiyat kampüsüne genişletiyor. USU Eastern'ın programı 25-100 öğrenciyi kabul edecek ve öğrenciler tamamlandıktan sonra FAA sertifikası alabilecekler.

Konumlar

Logan

Address
Old Main Hill,4800
84322 Logan, Utah, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin