Vanderbilt Peabody College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

eğitim ve insan gelişimi Peabody Koleji yeni bilgi oluşturarak binlerce insanın hayatında fark yaratıyor. Bizim en son bazı iş nasıl anlamaya odaklanır:

kültürel farklılıklar dil becerilerini etkileyen kamu politikası okul yönetimine etkiler topluluklar ergen depresyon ya da çocuklar üzerinde anne depresyonun etkilerini rahatlatmak ne yaptığını ve evsiz aileler için federal destek ile çalışmıyor Ne öncesi K eğitim programları için yanında ve Tennessee devlet eğitim ve insan hizmetlerin sunumunun nasıl geliştirebileceğimizi

Bu ve diğer pek çok projede, Peabody tarafından finanse edilen araştırma projeleri üzerinde büyükşehir, devletle ortakları ve ulusal örgütler. büyük Vanderbilt topluluğu ile bizim işbirliği keşif için daha fazla imkan açılır.

Biz en iyileri arasında sıralanır. US News & World Report sırada Her yıl Ülkede en iyi eğitimi mezunu okullar arasında Peabody. 2017 için sıralama Peabody programlar şunlardır:

Yönetim / Denetleme, 1 Özel Eğitim, 2 Eğitim Politikası, 4 İlköğretim, 5 Müfredat / Öğretim, 6 Eğitim Psikolojisi, 8 Yüksek Eğitim Yönetimi, 8 Ortaöğretim, 9

Konumlar

Nashville

The Department of Psychology and Human Development, Peabody College

Address
Vanderbilt University Peabody College · 230 Appleton Place
TN 37203 Nashville, Tennessee, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 615-322-8141