Vatel Institute of Hospitality Management at Alliant International University - Los Angeles

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Alliant International University'deki Vatel Institute of Hospitality Management, Amerikan yönetimine odaklanmış benzersiz bir misafirperverlik eğitimi sunmaktadır. Dünyanın en lüks otellerinden bazılarında benzersiz ücretli staj olanaklarıyla birleştirilen eğitim kalitesi, bu programları mükemmel bir uluslararası kariyere adım attıran bir taş haline getirmektedir.

Los Angeles, ülkenin en çeşitli ve aktif şehirlerinden ve dünyanın eğlence başkenti biridir.97809_BannerHotels1.jpg

Genellikle Los Angeles'ın baş harfleriyle tanınan ve Angels takma adıyla anılan Los Angeles, bir dünya ticaret merkezi, uluslararası ticaret, eğlence, kültür, medya, moda, bilim, teknoloji ve eğitim merkezidir.

Los Angeles, Amerika Birleşik Devletleri'nde sadece New York City'nin arkasında dünyanın en zengin üçüncü ve en güçlü beşinci şehri ve beşinci sırada yer aldı. En lüks otel markaları Los Angeles ve çevresinde bulunur.

Ağırlama Yönetimi Konsantrasyonları ile Lisans ve MBA Müttefik Uluslararası Üniversitesi Vatel Enstitüsü Hospitality Enstitüsü aracılığıyla sunulmaktadır.

Alliant'ın Los Angeles kampüsü, Los Angeles County'nin batı San Gabriel bölgesinde, Elhamra'da yer almaktadır. Şehir merkezinin sekiz mil uzağında bulunan Los Angeles kampüsü, öğrencilere yayılan metropollere anında erişim sağlıyor. Los Angeles'taki programlar tüm öğrenciler için geçerli olmayabilir. Lütfen Ayrıntılar için bir Kayıt Uzmanı isteyin.97819_Group2photoshooting.jpg

Kampüsün çevresi, eğlence, iş dünyası ve endüstrinin dinamik bir konsantrasyondur. Devletin en büyük 100 şirketinin üçte ikisi bu dairenin merkezini oluşturuyor.

Kampüs 23 derslik, video konferans odası, entegre bilgisayar sınıfı, bilgisayar laboratuvarı, grup çalışma alanları ve iki öğrenci salonuna ev sahipliği yapmaktadır. 600'den fazla öğrenci bir dizi okul ve programa her yıl kayıtlıdır.

Alliant International University, Amerika Birleşik Devletleri'nde mevcut olan en yüksek akreditasyon seviyesine ulaşmıştır; ABD Eğitim Bakanlığı tarafından tanınan bir bölgesel akreditasyon kurumu olan WASC Kıdemli Koleji ve Üniversite Komisyonu (WSCUC) ve aynı prestijli Kaliforniya ve Batı ABD okullarının Stanford, USC ve UCLA gibi akredite olduğu ajans.

Vatel ve Alliant'ın misyonu, dünyanın en büyük ve en hareketli endüstrisi için yeni nesil yöneticileri ve liderleri yetiştirmektir. Misyonumuza öğretmenlik, liderlik endüstrisi liderleri ile güçlü işbirlikleri, gerçek pratik deneyimler ve paha biçilemez uluslararası maruziyet konularında mükemmeliyet taahhüdü ile ulaşıyoruz.

Pratik mesleki deneyim, akademik programlarımızın önemli bir bileşenidir ve her bir öğrencinin profesyonel hedeflerinin tanımını ve kazanımını arttırarak konukseverlik endüstrisinin bütüncül bir anlayışını sunar.

Öğrenciler, gruplarına uyarlanmış kurslarla kohortlardaki her programda ilerlerler. Kohort yapısı, öğrencilerin mezun olmaları için ihtiyaç duydukları dersleri zamanında almasını sağlar.

59761_thumb_vatel-international-business-school-of-hospitality--management-noborder_1456441881.jpg

Öğretim üyelerimiz yönetim eğitiminde uzmandır ve uluslararası misafirperverlik yönetiminde başarılı bir kariyer için öğrencilerimizi hazırlamaya çalışırlar.

Vatel USA, Ulusal Kolej Başvuru Danışmanlığı Derneği (NACAC) üyesidir ve İyi Uygulama İlkeleri Bildirgesi'ne üye olur.

Konumlar

Los Angeles

Address
3325 Wilshire Blvd; Suite #650
CA 90010 Los Angeles, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: