Vatel Institute of Hospitality Management at Alliant International University - Los Angeles

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Alliant International University'deki Vatel Institute of Hospitality Management, Amerikan yönetimine odaklanmıŠbenzersiz bir misafirperverlik eÄitimi sunmaktadır. Dünyanın en lüks otellerinden bazılarında benzersiz ücretli staj olanaklarıyla birleÅtirilen eÄitim kalitesi, bu programları mükemmel bir uluslararası kariyere adım attıran bir taÅ haline getirmektedir.

Los Angeles, ülkenin en çeÅitli ve aktif Åehirlerinden ve dünyanın eÄlence baÅkenti biridir.97809_BannerHotels1.jpg

Genellikle Los Angeles'ın baÅ harfleriyle tanınan ve Angels takma adıyla anılan Los Angeles, bir dünya ticaret merkezi, uluslararası ticaret, eÄlence, kültür, medya, moda, bilim, teknoloji ve eÄitim merkezidir.

Los Angeles, Amerika BirleÅik Devletleri'nde sadece New York City'nin arkasında dünyanın en zengin üçüncü ve en güçlü beÅinci Åehri ve beÅinci sırada yer aldı. En lüks otel markaları Los Angeles ve çevresinde bulunur.

AÄırlama Yönetimi Konsantrasyonları ile Lisans ve MBA Müttefik Uluslararası Ãniversitesi Vatel Enstitüsü Hospitality Enstitüsü aracılıÄıyla sunulmaktadır.

Alliant'ın Los Angeles kampüsü, Los Angeles County'nin batı San Gabriel bölgesinde, Elhamra'da yer almaktadır. Åehir merkezinin sekiz mil uzaÄında bulunan Los Angeles kampüsü, öÄrencilere yayılan metropollere anında eriÅim saÄlıyor. Los Angeles'taki programlar tüm öÄrenciler için geçerli olmayabilir. Lütfen Ayrıntılar için bir Kayıt Uzmanı isteyin.97819_Group2photoshooting.jpg

Kampüsün çevresi, eÄlence, iÅ dünyası ve endüstrinin dinamik bir konsantrasyondur. Devletin en büyük 100 Åirketinin üçte ikisi bu dairenin merkezini oluÅturuyor.

Kampüs 23 derslik, video konferans odası, entegre bilgisayar sınıfı, bilgisayar laboratuvarı, grup çalıÅma alanları ve iki öÄrenci salonuna ev sahipliÄi yapmaktadır. 600'den fazla öÄrenci bir dizi okul ve programa her yıl kayıtlıdır.

Alliant International University, Amerika BirleÅik Devletleri'nde mevcut olan en yüksek akreditasyon seviyesine ulaÅmıÅtır; ABD EÄitim BakanlıÄı tarafından tanınan bir bölgesel akreditasyon kurumu olan WASC Kıdemli Koleji ve Ãniversite Komisyonu (WSCUC) ve aynı prestijli Kaliforniya ve Batı ABD okullarının Stanford, USC ve UCLA gibi akredite olduÄu ajans.

Vatel ve Alliant'ın misyonu, dünyanın en büyük ve en hareketli endüstrisi için yeni nesil yöneticileri ve liderleri yetiÅtirmektir. Misyonumuza öÄretmenlik, liderlik endüstrisi liderleri ile güçlü iÅbirlikleri, gerçek pratik deneyimler ve paha biçilemez uluslararası maruziyet konularında mükemmeliyet taahhüdü ile ulaÅıyoruz.

Pratik mesleki deneyim, akademik programlarımızın önemli bir bileÅenidir ve her bir öÄrencinin profesyonel hedeflerinin tanımını ve kazanımını arttırarak konukseverlik endüstrisinin bütüncül bir anlayıÅını sunar.

ÃÄrenciler, gruplarına uyarlanmıŠkurslarla kohortlardaki her programda ilerlerler. Kohort yapısı, öÄrencilerin mezun olmaları için ihtiyaç duydukları dersleri zamanında almasını saÄlar.

59761_thumb_vatel-international-business-school-of-hospitality--management-noborder_1456441881.jpg

ÃÄretim üyelerimiz yönetim eÄitiminde uzmandır ve uluslararası misafirperverlik yönetiminde baÅarılı bir kariyer için öÄrencilerimizi hazırlamaya çalıÅırlar.

Vatel USA, Ulusal Kolej BaÅvuru DanıÅmanlıÄı DerneÄi (NACAC) üyesidir ve Ä°yi Uygulama Ä°lkeleri Bildirgesi'ne üye olur.

Konumlar

Los Angeles

Address
3325 Wilshire Blvd; Suite #650
CA 90010 Los Angeles, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: