Vatel Institute of Hospitality Management at Alliant International University - San Diego

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Allian International University'deki Vatel Institute of Hospitality Management, Amerikan yönetimine odaklanmış benzersiz bir misafirperverlik eğitimi sunmaktadır. Dünyanın en lüks otellerindeki ücretli staj olanaklarıyla birleştirilen eğitim kalitesi, bu programları mükemmel bir uluslararası kariyere adım attıran bir taş haline getirmektedir.

San Diego'nun nefes kesen manzaraları ve rakipsiz iklimi onu devletin ve milletin en arzulanan kaçış noktalarından biri haline getiriyor ve 3 milyondan fazla insan onu eve çağırmak için yeterince şanslı - bu da onu nihai kalış için ideal bir yer haline getiriyor.

Amerika'nın en aile dostu şehirlerinden biri olan San Diego, 70'lerde ve sürekli güneş ışığındaki yıl boyu sıcaklıklarla tatilcilerin cenneti. Sunbathers ve sörfçülerin mükemmel kumsallarını bulmaları garantilidir. Yemekler, el yapımı bira imalathanelerinde, yerel bistrolarda ve gurme restoranlarda lezzetler sunmaktadır.

La Jolla Playhouse'un Broadway heyecanından Avrupa Küçük İtalya hissi ile Gaslamp Quarter'ın nouveau-chic'ine kadar, San Diego herkes için bir şeyler sunuyor.

Otelcilik ve Yönetim Konsantrasyonları ile Lisans ve MBA, San Diego'daki Alliant International Üniversitesi'nde Vatel Institute of Hospitality Management'da sunulmaktadır. Kampüs Scripps Çiftliği'nin ağaçlıklı yamaçlarında yer almaktadır. Sadece 10 mil plaja ve şehir merkezinin on beş mil kuzeydoğusundaki konumu en iyi "Amerika'nın en iyi şehri" sunmaktadır.

San Diego kampüsü çeşitli sınıf binalarına, konferans salonuna ve spor merkezine ev sahipliği yapmaktadır. Alliant binaları ayrıca birkaç konferans salonu, iki bilgisayar laboratuvarı, video konferans olanakları, kampüs içinde WiFi ve çok sayıda doğal çalışma alanı içermektedir. Kampüsün kalbi, Abraham Maslow ve Carl Rogers gibi üniversitenin en önemli katkılarından bazılarının afişleriyle dizilmiş olan yakın zamanda yenilenmiş Walter Kütüphanesi.

Yaklaşık 1200 lisansüstü öğrencisi ve 150 lisans öğrencisi bir dizi okul ve programa her yıl kaydoldu.

Misyonumuz, dünyanın en büyük ve en hareketli endüstrisi için yeni nesil yöneticileri ve liderleri yetiştirmektir. Misyonumuza öğretmenlik, liderlik endüstrisi liderleri ile güçlü işbirlikleri, gerçek pratik deneyimler ve paha biçilemez uluslararası maruziyet konularında mükemmeliyet taahhüdü ile ulaşıyoruz.

Öğrenciler, gruplarına uyarlanmış kurslarla kohortlardaki her programda ilerlerler. Kohort yapısı, öğrencilerin mezun olmaları için ihtiyaç duydukları dersleri zamanında almasını sağlar.

Öğretim üyelerimiz yönetim eğitiminde uzmandır ve uluslararası misafirperverlik yönetiminde başarılı bir kariyer için öğrencilerimizi hazırlamaya çalışırlar.

Pratik mesleki deneyim, akademik programlarımızın önemli bir bileşenidir ve her bir öğrencinin profesyonel hedeflerinin tanımını ve kazanımını arttırarak konukseverlik endüstrisinin bütüncül bir anlayışını sunar.

Alliant International University, ABD Eğitim Bakanlığı tarafından tanınan bir bölgesel akreditasyon kurumu olan WASC Kıdemli Koleji ve Üniversite Komisyonu (WSCUC) tarafından ve diğer prestijli Kaliforniya ve Batı ABD okullarının Stanford, USC ve UCLA gibi akredite olduğu aynı ajans tarafından akredite edilmiştir. .

Vatel USA, Ulusal Kolej Başvuru Danışmanlığı Derneği (NACAC) üyesidir ve İyi Uygulama İlkeleri Bildirgesi'ne üye olur.

Konumlar

San Diego

Address
520 West Ash Street
CA 92101 San Diego, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: