Wake Forest University - School of Business

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1834 yılında kurulan, Wake Forest Özel, karma eğitim veren üniversite üniversite dayanır Winston Salem, Kuzey Carolina. türünün önde gelen kurumlarından biri olan Wake Forest bir araştırma üniversitesi akademik canlılık ile sosyal bilimler kolej samimiyeti karıştırır. Wake Forest kalbidir Öğretmen-bilgin idealdir. Profesörler kişiselleştirilmiş öğretim ve öğrencilerinin bireysel gelişim için kararlıyız. Bizim sloganı (İnsanlık için) Pro Humanitate rehberliğinde, Wake Forest kişisel gelişim, toplumsal etkileşim ve bireysel onurunu değer veren bir iklimde bir etik bilinçli eğitim adamıştır.

Tüm Kişi gelişmekte

İşletme Okulu'nda, görevimiz bütün kişi şekillendirmektir. Biz, işletmelerin tutkulu geliştirerek daha iyi bir dünya yaratmaya yardımcı Etik iş adamları bütünlüğü ile sonuç almak ve görünür ve olumlu etkileri iş uygulamadır düşünce liderliği kim.

Biz başarı sıkı çalışma, işbirliği ve iş asil mesleği üzerinde olumlu ve kalıcı bir etki yapımında bize katılmak için karakteri ile tanımlanır inanıyorum öğrencileri davet ediyoruz.

anlamlı Sonuçlar

bağlılığımızın bir sonucu olarak, İşletme Wake Forest Okulu sürekli arasına yerleştirmiş Dünyanın en iyi tarafından büyük sıralama kuruluşlar. yetkinlik ve karakter Bizim dikkat bizim üst sıralarda programların zorluklarına tamamlama prestij keyfini mezunları, ve sağlam bir mezunlar ağı yaşam boyu avantajları kanıtlanmış sonuçlara yol açar. yüksek nedenleri taahhüdünde ederken Mezunlarımız kişisel başarı elde. iş programlarının güçlü çekirdek felsefeleri çok kampüs ve kurumsal dünyanın ötesine etki ilkeli liderler üretir.

Winston-Salem Orman Reynolda Campus Wake

Kuzey Carolina Piedmont Triad-bölgesini Sabitleme, kentsel fırsat ve doğal güzellikleri Winston-Salem dengesi sürekli o yaşam kalitesi için yüksek ulusal işaretleri kazanır. sıcaklıklar keyifli bir 69 derece, "Sanat ve Yenilik Şehir" ortalama ile Kuzey Carolina doğu sahilleri ve batı dağlar arasında hayati bir göbek yarım olduğunu. Winston-Salem, Wake Forest ana kampüsün ev, ulusal Forbes ve Para Dergisi sever tarafından bir iş başlatmak için en iyi yerler arasında sıralanır olmuştur ve Bloomberg Businessweek on en "Eğlenceli, Affordable" şehirler arasına dahil Amerika Birleşik Devletleri.

Reynolda Kampüsü taç mücevher Farrell Hall, Wake İşletme Forest Üniversitesi Okulu yeni ev. 55.000.000 $, 130.000 metrekarelik tesis öğretim üyeleri ve öğrenciler arasında rahat, akıcı işbirliği ilham Ağustos Gürcü mimarisi ile state-of-the-art teknoloji ve esnek öğrenme alanları entegre 2013 sonbaharında açıldı.

Orman Charlotte Center Wake

Wake Forest deneyimi, tek bir şehre sınırlandırmak için çok önemlidir. Kuzey Carolina en büyük kenti, Charlotte, bizim ikinci kampüs Wake Forest marka uzanır ve iş dünyasında güç konsantrasyonları öğrenciler daha yakın koyar. varlıkları ile önemli bir finans merkezi sadece ikinci New York'a, "Queen City" gibi America ve Wells Fargo Bank yanı sıra Carolina Panthers ve Charlotte Hornets gibi profesyonel spor takımları olarak devleri için merkez olarak hizmet vermektedir.

1995 yılından bu yana kendi part-time MBA öğrenci nüfusunun bir üç katına tepki, Forest Üniversitesi 2012 yılında alanı yaklaşık 30.000 metrekarelik kendi Charlotte kampüsü taşındı uyandır. şehrin en etkili işletmelerin bazı yakın ikamet eden, uzak uptown Charlotte çeşitli alışveriş ve yemek seçenekleri birkaç adım uzaklıkta, bu kentsel kampüs meşgul çalışan profesyoneller pratik kolaylık ve state-of-the-art hizmetlerimiz programlarına kayıtlı sağlar.

Wake Forest Üniversitesi tarafından akredite edilmiştir:

AACSB International, dünya çapında iş okulları için başarı en yüksek standardı temsil İşletme Advance Collegiate Schools Association. Akredite kuruluşlar titiz ve kapsamlı bir akran değerlendirmesi yoluyla kalite ve sürekli iyileştirme bağlılıklarını teyit etmektedir.

akreditasyonuna yönelik bölgesel bir organdır Kolejler Okullar ve Okullar Komisyonu Güney Derneği, derece veren yüksek öğretim kurumlarının Southern çeşitli kurumlar arasında ortak değerler ve uygulamaların ortak payda olarak hizmet veren bu ödül ön lisans, lisans devletler , yüksek lisans veya doktora dereceleri.

Konumlar

Winston Salem

Wake Forest University School of Business

Address
Wake Forest School of Business
1834 Wake Forest Road
Building 60, Farrell Hall
Wake Forest University

NC 27106 Winston Salem, kuzey Carolina, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 336-758-5422

Charlotte

Address
Charlotte, kuzey Carolina, Amerika Birleşik Devletleri

Akreditasyonlar

AACSB Accredited