Resmi açıklamayı okuyun

AACSB Accredited

1834 yılında kurulan, Wake Forest Özel, karma eğitim veren üniversite üniversite dayanır Winston Salem, Kuzey Carolina. türünün önde gelen kurumlarından biri olan Wake Forest bir araştırma üniversitesi akademik canlılık ile sosyal bilimler kolej samimiyeti karıştırır. Wake Forest kalbidir Öğretmen-bilgin idealdir. Profesörler kişiselleştirilmiş öğretim ve öğrencilerinin bireysel gelişim için kararlıyız. Bizim sloganı (İnsanlık için) Pro Humanitate rehberliğinde, Wake Forest kişisel gelişim, toplumsal etkileşim ve bireysel onurunu değer veren bir iklimde bir etik bilinçli eğitim adamıştır.

Tüm Kişi gelişmekte

İşletme Okulu'nda, görevimiz bütün kişi şekillendirmektir. Biz, işletmelerin tutkulu geliştirerek daha iyi bir dünya yaratmaya yardımcı Etik iş adamları bütünlüğü ile sonuç almak ve görünür ve olumlu etkileri iş uygulamadır düşünce liderliği kim.

Biz başarı sıkı çalışma, işbirliği ve iş asil mesleği üzerinde olumlu ve kalıcı bir etki yapımında bize katılmak için karakteri ile tanımlanır inanıyorum öğrencileri davet ediyoruz.

anlamlı Sonuçlar

bağlılığımızın bir sonucu olarak, İşletme Wake Forest Okulu sürekli arasına yerleştirmiş Dünyanın en iyi tarafından büyük sıralama kuruluşlar. yetkinlik ve karakter Bizim dikkat bizim üst sıralarda programların zorluklarına tamamlama prestij keyfini mezunları, ve sağlam bir mezunlar ağı yaşam boyu avantajları kanıtlanmış sonuçlara yol açar. yüksek nedenleri taahhüdünde ederken Mezunlarımız kişisel başarı elde. iş programlarının güçlü çekirdek felsefeleri çok kampüs ve kurumsal dünyanın ötesine etki ilkeli liderler üretir.

Winston-Salem Orman Reynolda Campus Wake

Kuzey Carolina Piedmont Triad-bölgesini Sabitleme, kentsel fırsat ve doğal güzellikleri Winston-Salem dengesi sürekli o yaşam kalitesi için yüksek ulusal işaretleri kazanır. sıcaklıklar keyifli bir 69 derece, "Sanat ve Yenilik Şehir" ortalama ile Kuzey Carolina doğu sahilleri ve batı dağlar arasında hayati bir göbek yarım olduğunu. Winston-Salem, Wake Forest ana kampüsün ev, ulusal Forbes ve Para Dergisi sever tarafından bir iş başlatmak için en iyi yerler arasında sıralanır olmuştur ve Bloomberg Businessweek on en "Eğlenceli, Affordable" şehirler arasına dahil Amerika Birleşik Devletleri.

Reynolda Kampüsü taç mücevher Farrell Hall, Wake İşletme Forest Üniversitesi Okulu yeni ev. 55.000.000 $, 130.000 metrekarelik tesis öğretim üyeleri ve öğrenciler arasında rahat, akıcı işbirliği ilham Ağustos Gürcü mimarisi ile state-of-the-art teknoloji ve esnek öğrenme alanları entegre 2013 sonbaharında açıldı.

Orman Charlotte Center Wake

Wake Forest deneyimi, tek bir şehre sınırlandırmak için çok önemlidir. Kuzey Carolina en büyük kenti, Charlotte, bizim ikinci kampüs Wake Forest marka uzanır ve iş dünyasında güç konsantrasyonları öğrenciler daha yakın koyar. varlıkları ile önemli bir finans merkezi sadece ikinci New York'a, "Queen City" gibi America ve Wells Fargo Bank yanı sıra Carolina Panthers ve Charlotte Hornets gibi profesyonel spor takımları olarak devleri için merkez olarak hizmet vermektedir.

1995 yılından bu yana kendi part-time MBA öğrenci nüfusunun bir üç katına tepki, Forest Üniversitesi 2012 yılında alanı yaklaşık 30.000 metrekarelik kendi Charlotte kampüsü taşındı uyandır. şehrin en etkili işletmelerin bazı yakın ikamet eden, uzak uptown Charlotte çeşitli alışveriş ve yemek seçenekleri birkaç adım uzaklıkta, bu kentsel kampüs meşgul çalışan profesyoneller pratik kolaylık ve state-of-the-art hizmetlerimiz programlarına kayıtlı sağlar.

Wake Forest Üniversitesi tarafından akredite edilmiştir:

AACSB International, dünya çapında iş okulları için başarı en yüksek standardı temsil İşletme Advance Collegiate Schools Association. Akredite kuruluşlar titiz ve kapsamlı bir akran değerlendirmesi yoluyla kalite ve sürekli iyileştirme bağlılıklarını teyit etmektedir.

akreditasyonuna yönelik bölgesel bir organdır Kolejler Okullar ve Okullar Komisyonu Güney Derneği, derece veren yüksek öğretim kurumlarının Southern çeşitli kurumlar arasında ortak değerler ve uygulamaların ortak payda olarak hizmet veren bu ödül ön lisans, lisans devletler , yüksek lisans veya doktora dereceleri.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


Wake Forest University - School of Business

10 aylık Yönetim Yüksek Lisans Programımız, özellikle bugünün piyasasında kişisel ve profesyonel olarak mükemmelleşmek isteyen yeni liberal sanatlar, bilimler ve mühendis ... [+]

Rekabetçi Bir Kenar Kazan

10 aylık Yönetim Bilimleri Yüksek Lisans programımız, özellikle bugünün piyasasında başarılı olmak isteyen, işletme dışı ana dallar için (işletme küçükleri geçerli olabilir) özel olarak tasarlanmıştır. Lisansüstü işletme eğitiminde en yenilikçi programlardan biri olan programımız, lisans çalışmalarınızda kazandığınız beceri ve bilgileri geniş bir alan ve kariyer yelpazesi için hazırlar.

Önemli noktalar şunlardır:Küçük sınıflar ve 10: 1 öğrenci ile uygulamalı öğrenme ortamı: fakülte oranıEkip tabanlı danışmanlık projeleriyle gerçek dünya deneyimini kazanma fırsatlarıPersonel, fakülte ve profesyonel bağlantılardan kişiselleştirilmiş kariyer yönetimi ve koçlukSizi yenilikçiler ve endüstri düşünce liderleriyle buluşturan hoparlör serisi ve ağ oluşturma fırsatları... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Winston-Salem
Temmuz 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
10 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wake Forest University - School of Business

Wake Forest Üniversitesi Muhasebe Bilim Ustası (MSA), ABD'deki en iyi muhasebe programlarından biridir. Eşsiz bir EBM geçiş oranıyla, önde gelen firmalar için önde gelen ... [+]

Muhasebe Ustaları Ölçülebilir Başarıya Giden Yol

Muhasebe Uyanma Bilim Ustası (MSA) lisans programı, ülkedeki türünün en üst düzey programlarından biridir . Programımızın kanıtlanmış bir öğretim mükemmelliği geçmişi, eşsiz EBM geçiş oranı performansı , güçlü kariyer hizmetleri ve mezuniyet sırasında sürekli olarak% 100 istihdam elde etmemizi sağlayan lider firmalar arasında güçlü bir üne sahiptir.

MSA programı, her yaz başlayan ve bahar döneminin bitiminde Mayıs ayında mezuniyetle birlikte yapılandırılmış EBM Sınavı hazırlık programı sunan iki dönemlik, 30 kredilik yüksek lisans derecesi programıdır.

Ayrıca Wake Forest MSA programının önemli bir faydası olan ücretli bir staj yapma fırsatını içeren isteğe bağlı üçüncü bir dönem de sunmaktayız. Bu dokuz haftalık ücretli pozisyon, yoğun sezonda gerçek dünya deneyimi sağlar. Bu, önceden staj deneyimi olmadan programa giren veya tam zamanlı bir teklifi kabul etmeden önce bir şirketle ek deneyim kazanmak isteyenler için harika.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Winston-Salem
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wake Forest University - School of Business

İş Analitiği Biliminde Uyan Orman Üstatlığı (MSBA) derecesi, piyasanın talep ettiği performansa hazır profesyonelleri sunmamızı sağlamak için fakültemiz tarafından kurums ... [+]

İş Analitiği Biliminde Uyan Orman Üstatlığı (MSBA) derecesi , piyasanın talep ettiği performansa hazır profesyonelleri sunmamızı sağlamak için fakültemiz tarafından kurumsal ortaklarımızın katılımıyla tasarlanmıştır. İçgörüden etkilemeye veri alabilen ve herhangi bir kuruluşa ilk günden itibaren değer katabilecek sorun çözücüler geliştiriyoruz.

Business Analytics programlarındaki yüksek lisans öğrencileriyle şunları güçlendirir:Yetenek - Veri ve analitik kullanımı ile çözülebilecek işletme sorunlarını tanımlamakBilgi - Mevcut işletme zorluklarını gidermek için gereken uygun metodolojileri belirlemekGüven - Kritik iş kararlarını şekillendirmek için analiz sonuçlarını kullanabilmekKurumsal ortaklarımızla deneysel öğrenme projelerine odaklanın ve benzersiz Perakende Yenilik Merkezi kurumsal ortaklıklar merkezimizden gerçek perakende verilerini kullanın. Jefrey Camm İş Analitiği Dekan Yardımcısı ve Inmar İş Analitiği Başkanı“Wake Forest MSBA programı, iş analitiği alanındaki fırsatların ortaya çıktığı pazara bağlı. Kampüs içi ve çevrimiçi programlarımız aracılığıyla, öğrencileri analitiği eyleme dönüştürecek becerilerle donatmak için gerekli teknik becerileri, iş zekasını ve deneyimsel öğrenmeyi sağlıyoruz. ”Kampüs İçi ProgramıYer: Winston-Salem, Kuzey CarolinaSüre: 10 ayUygunluk: Sınırlı veya tam zamanlı olmayan, mezuniyet sonrası iş deneyimi olan son üniversite mezunlarıAvantaj: Kariyerinizi analitik odaklı bir rolle başlatınÇevrimiçi ProgramYer: Çevrimiçi SınıfSüre: 2 yılUygunluk: İki yıldan fazla tam zamanlı çalışan, mezuniyet sonrası iş deneyimi olan çalışan profesyonellerAvantaj: Profesyonel beceri setinizi geliştirin ve hala tam zamanlı çalışırken liderlikte ilerleyinProgramın Önemli Noktaları... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Winston-Salem
Temmuz 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
10 - 24 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Wake Forest School of Business

Address
Charlotte, North Carolina, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
false
Wake Forest University School of Business
Address
Wake Forest School of Business 1834 Wake Forest Road Building 60, Farrell Hall Wake Forest University
NC 27106 Winston-Salem, North Carolina, Amerika Birleşik Devletleri
web sitesi
Telefon
+1 336-758-5422