Resmi açıklamayı okuyun

AACSB Accredited

1834 yılında kurulan, Wake Forest Özel, karma eğitim veren üniversite üniversite dayanır Winston Salem, Kuzey Carolina. türünün önde gelen kurumlarından biri olan Wake Forest bir araştırma üniversitesi akademik canlılık ile sosyal bilimler kolej samimiyeti karıştırır. Wake Forest kalbidir Öğretmen-bilgin idealdir. Profesörler kişiselleştirilmiş öğretim ve öğrencilerinin bireysel gelişim için kararlıyız. Bizim sloganı (İnsanlık için) Pro Humanitate rehberliğinde, Wake Forest kişisel gelişim, toplumsal etkileşim ve bireysel onurunu değer veren bir iklimde bir etik bilinçli eğitim adamıştır.

Tüm Kişi gelişmekte

İşletme Okulu'nda, görevimiz bütün kişi şekillendirmektir. Biz, işletmelerin tutkulu geliştirerek daha iyi bir dünya yaratmaya yardımcı Etik iş adamları bütünlüğü ile sonuç almak ve görünür ve olumlu etkileri iş uygulamadır düşünce liderliği kim.

Biz başarı sıkı çalışma, işbirliği ve iş asil mesleği üzerinde olumlu ve kalıcı bir etki yapımında bize katılmak için karakteri ile tanımlanır inanıyorum öğrencileri davet ediyoruz.

anlamlı Sonuçlar

bağlılığımızın bir sonucu olarak, İşletme Wake Forest Okulu sürekli arasına yerleştirmiş Dünyanın en iyi tarafından büyük sıralama kuruluşlar. yetkinlik ve karakter Bizim dikkat bizim üst sıralarda programların zorluklarına tamamlama prestij keyfini mezunları, ve sağlam bir mezunlar ağı yaşam boyu avantajları kanıtlanmış sonuçlara yol açar. yüksek nedenleri taahhüdünde ederken Mezunlarımız kişisel başarı elde. iş programlarının güçlü çekirdek felsefeleri çok kampüs ve kurumsal dünyanın ötesine etki ilkeli liderler üretir.

Winston-Salem Orman Reynolda Campus Wake

Kuzey Carolina Piedmont Triad-bölgesini Sabitleme, kentsel fırsat ve doğal güzellikleri Winston-Salem dengesi sürekli o yaşam kalitesi için yüksek ulusal işaretleri kazanır. sıcaklıklar keyifli bir 69 derece, "Sanat ve Yenilik Şehir" ortalama ile Kuzey Carolina doğu sahilleri ve batı dağlar arasında hayati bir göbek yarım olduğunu. Winston-Salem, Wake Forest ana kampüsün ev, ulusal Forbes ve Para Dergisi sever tarafından bir iş başlatmak için en iyi yerler arasında sıralanır olmuştur ve Bloomberg Businessweek on en "Eğlenceli, Affordable" şehirler arasına dahil Amerika Birleşik Devletleri.

Reynolda Kampüsü taç mücevher Farrell Hall, Wake İşletme Forest Üniversitesi Okulu yeni ev. 55.000.000 $, 130.000 metrekarelik tesis öğretim üyeleri ve öğrenciler arasında rahat, akıcı işbirliği ilham Ağustos Gürcü mimarisi ile state-of-the-art teknoloji ve esnek öğrenme alanları entegre 2013 sonbaharında açıldı.

Orman Charlotte Center Wake

Wake Forest deneyimi, tek bir şehre sınırlandırmak için çok önemlidir. Kuzey Carolina en büyük kenti, Charlotte, bizim ikinci kampüs Wake Forest marka uzanır ve iş dünyasında güç konsantrasyonları öğrenciler daha yakın koyar. varlıkları ile önemli bir finans merkezi sadece ikinci New York'a, "Queen City" gibi America ve Wells Fargo Bank yanı sıra Carolina Panthers ve Charlotte Hornets gibi profesyonel spor takımları olarak devleri için merkez olarak hizmet vermektedir.

1995 yılından bu yana kendi part-time MBA öğrenci nüfusunun bir üç katına tepki, Forest Üniversitesi 2012 yılında alanı yaklaşık 30.000 metrekarelik kendi Charlotte kampüsü taşındı uyandır. şehrin en etkili işletmelerin bazı yakın ikamet eden, uzak uptown Charlotte çeşitli alışveriş ve yemek seçenekleri birkaç adım uzaklıkta, bu kentsel kampüs meşgul çalışan profesyoneller pratik kolaylık ve state-of-the-art hizmetlerimiz programlarına kayıtlı sağlar.

Wake Forest Üniversitesi tarafından akredite edilmiştir:

AACSB International, dünya çapında iş okulları için başarı en yüksek standardı temsil İşletme Advance Collegiate Schools Association. Akredite kuruluşlar titiz ve kapsamlı bir akran değerlendirmesi yoluyla kalite ve sürekli iyileştirme bağlılıklarını teyit etmektedir.

akreditasyonuna yönelik bölgesel bir organdır Kolejler Okullar ve Okullar Komisyonu Güney Derneği, derece veren yüksek öğretim kurumlarının Southern çeşitli kurumlar arasında ortak değerler ve uygulamaların ortak payda olarak hizmet veren bu ödül ön lisans, lisans devletler , yüksek lisans veya doktora dereceleri.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


Wake Forest University - School of Business

Yönetimi programı Arts (MA) bizim 10 aylık Usta bugün pazarda kişisel ve profesyonel excel isteyen son liberal sanat, bilim ve mühendislik mezunları için özel olarak tasa ... [+]

bir rekabet avantajı kazanmak

Bizim 10 aylık Yönetimi programı Arts (MA) Master Bugünün pazarda kişisel ve profesyonel excel isteyen son liberal sanat, bilim ve mühendislik mezunları için özel olarak tasarlanmıştır. lisansüstü işletme eğitiminde en yenilikçi programlardan biri olarak, yüksek lisans programı alanları ve kariyer geniş bir yelpazede için hazırlamak sizin lisans çalışmalarında edinilen bilgi ve becerileri üzerine inşa edilmiştir.

Önemli özellikleri: Küçük sınıflar ile öğrenme ortamı bir eller ve 10: 1 öğrenci: öğretim üyesi oranı Fırsatlar takım tabanlı danışmanlık projeleri ile gerçek dünya deneyim kazanmak için Kişiselleştirilmiş kariyer yönü ve teknik kadronun, fakülte ve meslek bağlantıları yenilikçiler ve sanayi düşünce liderleri ile bağlanmak hoparlör serisi ve ağ fırsatları ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Winston-Salem Charlotte
Temmuz 2019
Tam zamanlı
10 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wake Forest University - School of Business

Muhasebe Bilim (MSA) Orman Üniversitesi Yüksek Lisans eşsiz bir EBM geçiş oranı ile ABD'deki en muhasebe programlarından biridir Wake, biz lider firmalar için bir ilk işe ... [+]

Muhasebe Sizin Masters Ölçülebilir Başarı Talepleri

Muhasebe Bilim Orman Üniversitesi Yüksek Lisans Wake (MSA) eşsiz bir EBM geçiş oranı ile ABD'deki en muhasebe programlarından biridir, biz lider firmalar için bir ilk işe okul ve öğrencilerimizin tarihsel% 100 mezuniyet istihdam edilmektedir.

senin MSA Star için iki Seçenekler

İki dönem programı: Wake Forest MSA programı kabul etmiş girin (ya da planı kabul etmeye) Programın tamamlanmasından sonra başlayacak bir iş teklifi öğrenciler için. Mayıs ayında iki dönem programı lisans takip öğrenciler.

Üç dönem programı: Bir iş teklifi olmadan MSA programına girmek öğrenciler için. Bu program ilkbahar döneminde bir staj içerir. Aralık ayında üç dönem programı lisans takip öğrenciler.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Winston-Salem Charlotte
Ağustos 2019
Tam zamanlı
2 - 3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wake Forest University - School of Business

Business Analytics of Science (MSBA) programı Wake Forest Master, işlevlerin ve sanayi bir dizi genelinde iş sorunlara analitik uygulamak için gelişmiş metodolojileri öğr ... [+]

Business Analytics Yüksek-Demand Alanında Kariyer Başlangıç

büyük organizasyonlar neredeyse her endüstri genelinde veri tabanlı ve teknoloji odaklı stratejiler benimsemiş olarak iş analitiği alanında Fırsatlar patladı. içinde Business Analytics of Science (MSBA) Program Orman Yüksek Lisans Wake, Finans gelen operasyon ve insan kaynakları, pazarlama değişen fonksiyonları genelinde uygulamak için gelişmiş veri yöntemlerini öğreneceksiniz. Biz darbeye fikir veri alabilir, ve ilk günden itibaren herhangi bir organizasyon değer katabilir sorun çözen geliştirmek.

Programın En İyileri şunlardır: Perakende Yenilik kurumsal ortaklıklar için benzersiz Merkezi'nden gerçek perakende verilerinin kullanımına kurumsal ortakları ile ve sınıf içi deneyimsel öğrenme projeleri odaklanın. güçlü iletişimi, takım çalışması ve liderlik becerileri ve daha iyi kararlar için veri sorumlu ve etik kullanım anlayışı inşa ederek farkınızı. Böyle Boardroom İş Metrikleriyle ve Analytics gibi yenilikçi derslerden güçlü iş bilgisine sahip analitik yöntemler tam yelpazesinde eğitim vurgulanması. İşletme Wake Forest Okulu onların sanayi ihtiyaçlarını karşılamak için kurumsal ortakların girişi ile MSBA programı tasarladı. Onların geri açık - biz iş bilgi ve olağanüstü iletişim becerilerini göstermek performans hazır analizcileri var. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Winston-Salem Charlotte
Temmuz 2019
Tam zamanlı
10 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Wake Forest School of Business

Wake Forest University School of Business
Address
Wake Forest School of Business 1834 Wake Forest Road Building 60, Farrell Hall Wake Forest University
NC 27106 Winston-Salem, North Carolina, Amerika Birleşik Devletleri
web sitesi
Telefon
+1 336-758-5422
Address
Charlotte, North Carolina, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
false