Washburn University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Washburn Üniversitesi 7,500'den fazla öğrenci ve 200'den fazla akademik programa katılan 1.000 öğretim üyesi ve personeli olan bir kamu kurumudur. Programlarımız sertifikasyon, ortaklık, lisans, yüksek lisans, hemşirelik doktoru ve jüri doktoru derecelerine götürür.

Tüm programlarımız Sanat ve Bilim Koleji ile Uygulamalı Araştırmalar, İş, Hukuk ve Hemşirelik okulları aracılığıyla Topeka, Kan'ın merkezinde yer alan 160 dönümlük yerleşim kampüsünde sunulmaktadır.

Geniş tabanlı liberal sanatlar ve profesyonel programlar, kampüs ve Kansas'ın başkent topluluğu arasındaki uzun zamandır devam eden etkileşimli bir ilişki ile zenginleştirilmiştir.

Katılmak kolaydır

Washburn'ın NCAA Division II spor programlarını destekleyen The Bod Squad'den öğrenci yönetimine ve ötesine kadar, öğrenciler çok çeşitli akademik seçeneklere ek olarak, 100'den fazla kampüs kulüpine ve organizasyona katılabilirler. Öğrenciler, öğretim üyeleri ve personel, kampüs boyunca ve Topeka topluluğunda çok sayıda gönüllü, kültürel ve eğlence amaçlı olanaklarından yararlanabilir.

Washburn'da kaliteli bir eğitim uygun

Washburn, 1865 yılında kuruluşundan bu yana, her yaş grubundaki öğrencilere hayallerini gerçekleştirmek için bir yer sağlamaktadır. Bugün herkes için uygun fiyatlı, kaliteli eğitim mirasımız devam ediyor.

  • Washburn, yıllık US News and World Report tarafından Orta Batı'daki en iyi üniversiteler arasında yer almaktadır.
  • Öğrencilere yılda 70 milyon doların üzerinde mali yardım sağlanmaktadır.
  • Üniversite kaynaklarının verdiği burslar toplam 7.9 milyon dolar.
  • Colorado, Missouri, Nebraska, Oklahoma ve Texas sakinleri Kansas'ta ikamet eden öğrencilere eğitim veriyor.

Vizyon Bildirimi

Washburn Üniversitesi, seçkin mesleğinde başarı için mezunlar hazırlayarak ve ekonomik canlılığı harekete geçiren üstün bir öğrenci merkezli, öğretime odaklı öğrenme deneyimi sunmada topluluk lideri olarak tanınan birinci sınıf bir Midwest bölgesel öğretim kurumudur.

Misyonumuz

Washburn Üniversitesi, öğrencilerin entelektüel, akademik ve mesleki potansiyellerini geliştirmeleri ve gerçekleştirmeleri için fırsatlar sağlayarak öğrencilerin hayatlarını zenginleştirerek üretken ve sorumlu vatandaş olmaya yöneltmektedir. Öğretim, bilimsel çalışma, kaliteli akademik ve mesleki programlar ve yüksek düzeyde fakülte-öğrenci etkileşimi konusunda mükemmellik kararlıyız. Eğitim deneyimleri ve topluluğumuzu geliştirmek için ilişkiler geliştirir ve etkileşim içine gireriz.

Temel Değerler

  • Dürüstlük: dürüst, adil ve etik bir tavırla hareket ederek tüm Üniversite faaliyetlerinde ve karar vermede belirgin bir güven kültürü yaratmak.
  • Mükemmellik: sürekli yüksek kaliteli programlar, öğretim, hizmet ve burs sunarak bilim dünyasına hizmet etmek.
  • Hesap verebilirlik: Üniversiteye emanet edilen kaynakların akılcı yönetimi yoluyla akademik, programlı ve mali bütünlüğün sağlanması ve değer verilmesi.
  • Saygı: çeşitliliği kucaklamak ve başkalarına mesleki, açıklık ve profesyonellik ile tüm etkileşimler, faaliyetler ve karar verme süreçlerinde davranmak.
  • İşbirliği: ekip çalışması, katılım ve fikirlerin ve perspektiflerin çeşitliliğini değerlendirecek olan Üniversite ve topluluktaki ortak hedeflere doğru çalışmak.
  • Yenilik: bireysel yaratıcılığı ve yaratıcılığı teşvik ederek ve büyüme ve değişim için fırsatlar içeren bir ortam yaratarak fikirlerin geliştirilmesini teşvik etmek, düşünmek ve desteklemek.


Programlarımız Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından tamamen akredite edilmiştir.


Washburn Üniversitesi, SARA üyeliğimiz yoluyla Devlet Eyaleti Yetkilendirme Karşılıklı Anlaşmalar Ulusal Konseyi vasıtasıyla bir dizi eyalette uzaktan eğitim programları sunabilmektedir. SARA, üye devletler ve ABD toprakları arasında, yüksek lisans sonrası uzaktan eğitim kursları ve programlarının devletlerarası teklifi için karşılaştırılabilir ulusal standartlar belirleyen gönüllü bir anlaşmadır. Mevcut sözleşme uyarınca, Washburn, California, Florida ve Massachusetts dışındaki tüm ülkelerde SARA üyesi olmayan programlar sunma yetkisine sahiptir.

Konumlar

Topeka

Washburn University

Address
1700 SW College Ave,
66621 Topeka, Kansas, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 785-670-1010

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin