Washington University In St. Louis McKelvey School of Engineering

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Washington Üniversitesi'ndeki McKelvey Mühendislik Okulu'nun misyonu, bilimsel mükemmellik, yenilikçilik ve sınırsız işbirliğine vurgu yaparak mühendislik araştırmaları ve eğitiminde bağımsız araştırmayı teşvik etmektir.

WashU Mühendisleri dünyayı değiştiren yeni bilgiler üretir ve fakültemiz öğrencileri henüz hayal edemediğimiz bir dünyayı keşfetmeleri ve yaratmaları için eğitmektedir. Araştırma ve eğitim yoluyla yerel topluluk, ülke ve dünya üzerinde olumlu bir etki yaratıyoruz.

Akademik Bölümler

  • Biyomedikal mühendisliği
  • Bilgisayar Bilimi Mühendisliği
  • Elektrik ve Sistem Mühendisliği
  • Enerji, Çevre ve Kimya Mühendisliği
  • Makine Mühendisliği ve Malzeme Bilimi
  • Sever Enstitüsü
  • UMSL / WashU Ortak Lisans Mühendisliği Programı

Önümüzde Ne Var

Bir mühendislik okulu olarak, değişen çevreye uyum sağlamamız ve öğrencilerimizi henüz hayal edemediğimiz bir dünyada keşfetmeye, yaratmaya ve başarmaya hazırlamalıyız. Bu ihtiyaçları karşılamak için, öğrencileri ilerideki zorluklara hazırlamak için mevcut güçlü yönlerimizden yararlanan beş yıllık bir stratejik plan başlattık. Attığımız adımlar arasında, görüntüleme bilimleri, veri bilimleri, malzeme bilimi, siber güvenlik ve matematik ve işletme ile kombine programlar dahil olmak üzere son derece ilgili alanlarda yeni disiplinlerarası programlar başlatmak bulunmaktadır. 3350 metrekarelik bir üretim alanı ve yapım aşamasındaki sınıf ve çalışma alanıyla, öğrencilerimizin başarılı olmak için ihtiyaç duydukları her şeyi sağladığımızı garanti ediyoruz.

Konumlar

Skinker DeBaliviere

Address
63130 Skinker DeBaliviere, Missouri, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin