Westcliff University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Westcliff University , hızla büyüyen İş ve Eğitim alanlarına girmek isteyen öğrencilere kaliteli eğitim sağlamak amacıyla kurulmuştur. 1993 yılında Özel Ortaöğretim Sonrası Eğitim Bürosu (www.bppe.ca.gov) ile ilk onayını alan Westcliff University , İşletme Fakültesi ve Eğitim Koleji'nde çeşitli programlar sunmaktadır. Westcliff University müfredatı, işletme ve eğitim alanındaki lisans ve lisansüstü programların yanı sıra diğer sertifika programlarından oluşmaktadır.

Bazı okullar sadece teorik kavramları öğretirken, Westcliff University öğrencileri bugün iş piyasasında gereken pratik ve teorik unsurlar için hazırlamaktadır. Westcliff University , tam zamanlı çalışan öğrencilere, uygun ve uygun fiyatlı, yenilikçi çevrimiçi ve hibrit uzaktan eğitim kurslarına katılma şansı sunuyor.

Westcliff University öğrencileri kişisel, akademik ve profesyonelce hazırlamanın önemini vurguluyor. Programlarının yenilikçi, güncel ve yüksek kalitede olmasını sağlamak için, üniversite Google, Hyundai, Deloitte, Hewlett Packard gibi kuruluşlardan kilit liderleri içeren Mütevelli Heyeti ve Program Danışma Konseyi üyelerinden rehberlik ve uzmanlığa sahiptir. , Hitachi Capital, Cox Communications, CATESOL, California Üniversitesi Rektörlük Ofisi ve diğer yerel ve ulusal işletme ve organizasyonlar.

Konumlar

Irvine

Westcliff University

Address
92612 Irvine, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 888-491-8686

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin