Western Kentucky University College of Education and Behavioral Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hilltoppers'ın evi olan Western Kentucky Üniversitesi'ne (WKU) hoş geldiniz. Tepe kampüsümüz bir güzellik ve samimiyet yeridir. WKU, Louisville'in yaklaşık 110 mil güneyinde ve Nashville'in 65 mil kuzeyinde 60.000'den fazla nüfusa sahip bir şehir olan Bowling Green, Kentucky'de yer almaktadır. WKU'nun Bölge Kampüsleri Glasgow, Owensboro ve Elizabethtown-Fort Knox'ta bulunmaktadır. Şehre bakan bir tepede kendine özgü simgesel yapımızı görmek için bir tur planlayın veya sanal turumuzu ziyaret edin.

WKU'nun lisans bölümü, Bachelor of Arts, Bachelor of Fine Arts, Bachelor of Interdisciplinary Studies, the Bachelor of Science, the Bachelor of Science in Nursing, the Bachelor of Music, and the Bachelor of Social Work lisansına giden dört yıllık programlar sunmaktadır. derece. Bakalorya derecesine götüren doksan üç (93) akademik ana dal ve yetmiş yedi (77) akademik yan dal mevcuttur. Bir dizi profesyonel ve profesyonel öncesi danışmanlık yolu ek seçenekler sunar.

Western Kentucky Üniversitesi (WKU), tüm geçmişlere sahip öğrencileri, küresel bir toplumun üretken, ilgili ve sosyal açıdan sorumlu yurttaş liderleri olmaya hazırlar. Üniversite, öğrencileri, öğretim üyeleri ve diğer unsurları için araştırma, hizmet ve yaşam boyu öğrenme fırsatları sağlar. WKU, ulaşabileceği kişiler için yaşam kalitesini zenginleştirir.

WKU'daki Eğitim ve Davranış Bilimleri Fakültesi, Danışmanlık ve Öğrenci İşleri, Eğitim Liderliği, Örgütsel Liderlik, Askeri Bilimler, Psikoloji, İş Gücü Yönetimi ve Eğitim alanlarında derece programları sunmaktadır.

Konumlar

Bowling Green

Address
42101 Bowling Green, Kentucky, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin