Western Kentucky University Gordon Ford College of Business

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Gordon Ford İşletme Fakültesi, 1884'teki kuruluşundan günümüze kadar öğrencilerine farklı bir eğitim deneyimi sağlamıştır. GFCB, çabalarını öğrencilerin sınıf kavramlarını gerçek dünyadaki iş problemlerine ve senaryolarına uygulamalarına yardımcı olmaya odaklamaktadır. Sınıf öğretimi ve uygulamalı uygulamanın benzersiz kombinasyonu, kolayca kopyalanamayan benzersiz bir eğitim deneyimi sağlar.

Bir öğrenci ilk kez bir Grise Hall sınıfına girdiğinde, başlangıçta kep ve cüppe giyinceye kadar, fakülte ve personel, öğrencileri Kolej'in sunduğu tüm avantajlardan yararlanmak için meşgul, güçlendirilmiş ve donanımlı kalmaya zorluyor.

Gordon Ford İşletme Fakültesi, 145 yıllık tarihi boyunca büyümesine ve gelişmesine izin veren derin kökler oluşturmuştur. Bugün sahip olduğu başarılar, misyonuna inanan birçok fakülte, personel, öğrenci ve mezunun özveri ve sıkı çalışmasının sonucudur: yüksek kaliteli, uygulamalı lisans işletme eğitimi sağlamada lider olmak ve ihtiyaçları karşılayan yüksek lisans programları seçmek. iş dünyasının.

Konumlar

Bowling Green

Address
42101 Bowling Green, Kentucky, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin